Uwe Koschinat — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Uwe Koschinat?

Następny mecz zawodnika Uwe Koschinat to spotkanie z FC Ingolstadt 04 w rozgrywkach 3. Liga, 17.10, godz. 09:00 (czas Brasília).

Porównaj Uwe Koschinat z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Uwe Koschinat z

Obserwuj Uwe Koschinat

Zapisz Uwe Koschinat na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Uwe Koschinat

Uwe Koschinat

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Uwe Koschinat

Uwe Koschinat

Trener
10 mecze
Z
R
Z
R
P
Uwe Koschinat

Statystyki - Uwe Koschinat

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy4
Porażki1
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz3.30
Gole
Gole strzelone na mecz3.30
Gole stracone na mecz0.90
Różnica goli na mecz2.40
Procent czystych kont50.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz3.50
Łączna liczba kartek na mecz3.50

Podsumowanie - Uwe Koschinat

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
1 (10.0%)
Punkty/mecz
1.90

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.20
Średnia goli strzelonych
3.30
Średnia goli straconych
0.90
Różnica goli
24

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
70.0%
30.0%
Punkty/mecz
2.20
1.20
Gole strzelone/mecz
3.20
2.90

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
3.50
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
3.50
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 54.3%
Na wyjeździe: 45.7%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
40.0%
60.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
10.0%
90.0%

Uwe Koschinat — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Uwe Koschinat: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 4; porażki 1; gole strzelone 33; gole stracone 9.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 3.3; średnia gole stracone 0.9; odsetek czystych kont 50.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 2; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 23.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 80; gość odsetek zwycięstwa 20; gospodarz średnia gole 4.6; gość średnia gole 2.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 10; odsetek remisy 40.

Najnowsze mecze trenera Uwe Koschinat

Jaki bilans ma Uwe Koschinat w klubie Rot-Weiss Essen?

Uwe Koschinat prowadzi Rot-Weiss Essen. W analizowanym okresie, od 29.08.2026 bilans to 5W-4R-1P (50% zwycięstw, 1,90 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Rot-Weiss Essen.

W próbie wszystkie 10 mecze Uwe Koschinat ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy