Vaclav Jilek — statystyki trenerskie

Porównaj Vaclav Jilek z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Vaclav Jilek z

Vaclav Jilek

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Vaclav Jilek

Vaclav Jilek

Trener
10 mecze
P
R
Z
Z
Z
Vaclav Jilek

Statystyki - Vaclav Jilek

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy3
Porażki2
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz2.30
Gole
Gole strzelone na mecz2.30
Gole stracone na mecz0.90
Różnica goli na mecz1.40
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz1.60
Łączna liczba kartek na mecz1.60
Popełnione faule na mecz9.40

Podsumowanie - Vaclav Jilek

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
2 (20.0%)
Punkty/mecz
1.80

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.20
Średnia goli strzelonych
2.30
Średnia goli straconych
0.90
Różnica goli
14

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
60.0%
50.0%
Punkty/mecz
1.90
1.80
Gole strzelone/mecz
2.10
2.80

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
1.60
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
1.60
Średnia fauli łącznie
9.40

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 43.8%
Na wyjeździe: 56.2%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 44.7%
Na wyjeździe: 55.3%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
40.0%
60.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
0.0%
100.0%

Vaclav Jilek — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Vaclav Jilek: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 3; porażki 2; gole strzelone 23; gole stracone 9.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 2.3; średnia gole stracone 0.9; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie remisy 1; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 10.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 66.7; gość odsetek zwycięstwa 25; gospodarz średnia gole 2.83; gość średnia gole 1.5.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 20; odsetek remisy 30.

Najnowsze mecze trenera Vaclav Jilek

Jaki bilans ma Vaclav Jilek w klubie Czechia U19?

Vaclav Jilek prowadzi Czechia U19. W analizowanym okresie, od 12.11.2025 bilans to 5W-3R-2P (50% zwycięstw, 1,80 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Czechia U19.

W próbie wszystkie 10 mecze Vaclav Jilek ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy