Valentín Arredondo — statystyki trenerskie

Porównaj Valentín Arredondo z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Valentín Arredondo z

Valentín Arredondo

40% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
V

Valentín Arredondo

Trener
10 mecze
P
R
R
Z
R

Statystyki - Valentín Arredondo

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa4
Remisy4
Porażki2
Procent zwycięstw40.0%
Gole strzelone na mecz1.40
Gole
Gole strzelone na mecz1.40
Gole stracone na mecz0.70
Różnica goli na mecz0.70
Procent czystych kont50.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz3.10
Czerwone kartki na mecz0.20
Łączna liczba kartek na mecz3.30

Podsumowanie - Valentín Arredondo

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
4 (40.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
2 (20.0%)
Punkty/mecz
1.60

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.10
Średnia goli strzelonych
1.40
Średnia goli straconych
0.70
Różnica goli
7

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
60.0%
30.0%
Punkty/mecz
2.20
1.20
Gole strzelone/mecz
2.00
2.20

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
3.10
Średnia czerwonych kartek
0.20
Średnia kartek łącznie
3.30
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 61.3%
Na wyjeździe: 38.7%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
30.0%
70.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
0.0%
100.0%

Valentín Arredondo — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Valentín Arredondo: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 4; remisy 4; porażki 2; gole strzelone 14; gole stracone 7.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 40; średnia gole 1.4; średnia gole stracone 0.7; odsetek czystych kont 50.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 3; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 7.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 60; gość odsetek zwycięstwa 20; gospodarz średnia gole 1.2; gość średnia gole 1.6.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 40; odsetek porażki 20; odsetek remisy 40.

Najnowsze mecze trenera Valentín Arredondo

Jaki bilans ma Valentín Arredondo w klubie Cimarrones de Sonora?

Valentín Arredondo prowadzi Cimarrones De Sonora. W analizowanym okresie, od 13.02.2026 bilans to 4W-4R-2P (40% zwycięstw, 1,60 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Cimarrones de Sonora.

W próbie wszystkie 10 mecze Valentín Arredondo ma 40% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy