Arno Van Den Abbeel — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Arno Van Den Abbeel?

Następny mecz zawodnika Arno Van Den Abbeel to spotkanie z Anderlecht w rozgrywkach Belgian Women's Super League, 16.10, godz. 13:00 (czas Brasília).

Porównaj Arno Van Den Abbeel z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Arno Van Den Abbeel z

Obserwuj Arno Van Den Abbeel

Zapisz Arno Van Den Abbeel na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Arno Van Den Abbeel

Arno Van Den Abbeel

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Arno van den Abbeel

Arno van den Abbeel

Trener
10 mecze
Z
R
Z
Z
Z
Arno van den Abbeel

Statystyki - Arno van den Abbeel

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy5
Porażki0
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz2.70
Gole
Gole strzelone na mecz2.70
Gole stracone na mecz1.00
Różnica goli na mecz1.70
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły70.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz1.50
Łączna liczba kartek na mecz1.50
Popełnione faule na mecz8.60

Podsumowanie - Arno van den Abbeel

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
5 (50.0%)
Porażki
0 (0.0%)
Punkty/mecz
2.00

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.70
Średnia goli strzelonych
2.70
Średnia goli straconych
1.00
Różnica goli
17

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
80.0%
40.0%
Punkty/mecz
2.60
1.60
Gole strzelone/mecz
2.90
2.20

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
1.50
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
1.50
Średnia fauli łącznie
8.60

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 66.7%
Na wyjeździe: 33.3%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
40.0%
60.0%
3.5
40.0%
60.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
10.0%
90.0%

Arno van den Abbeel — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Arno van den Abbeel: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): gole strzelone 27; gole stracone 10.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 2.7; średnia gole stracone 1; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 80; gość odsetek zwycięstwa 20; gospodarz średnia gole 3.6; gość średnia gole 1.8.

Najnowsze mecze trenera Arno Van Den Abbeel

Jaki bilans ma Arno Van Den Abbeel w klubie Oud-Heverlee Leuven?

Arno Van Den Abbeel prowadzi Oud-Heverlee Leuven. W analizowanym okresie, od 04.04.2026 bilans to 5W-5R-0P (50% zwycięstw, 2,00 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Oud-Heverlee Leuven.

W próbie wszystkie 10 mecze Arno Van Den Abbeel ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy