Victor Mihailov — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Victor Mihailov?

Następny mecz zawodnika Victor Mihailov to spotkanie z FC Politehnica w rozgrywkach Moldovan Super Liga, 24.10, godz. 09:00 (czas Brasília).

Porównaj Victor Mihailov z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Victor Mihailov z

Obserwuj Victor Mihailov

Zapisz Victor Mihailov na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Victor Mihailov

Victor Mihailov

20% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Victor Mihailov

Victor Mihailov

Trener
10 mecze
R
P
R
P
Z
Victor Mihailov

Statystyki - Victor Mihailov

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa2
Remisy3
Porażki5
Procent zwycięstw20.0%
Gole strzelone na mecz1.20
Gole
Gole strzelone na mecz1.20
Gole stracone na mecz2.00
Różnica goli na mecz-0.80
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz1.30
Łączna liczba kartek na mecz1.30
Popełnione faule na mecz5.40

Podsumowanie - Victor Mihailov

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
5 (50.0%)
Punkty/mecz
0.90

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.20
Średnia goli strzelonych
1.20
Średnia goli straconych
2.00
Różnica goli
-8

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
50.0%
30.0%
Punkty/mecz
1.80
1.20
Gole strzelone/mecz
1.30
1.30

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
1.30
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
1.30
Średnia fauli łącznie
5.40

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 46.2%
Na wyjeździe: 53.8%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 53.7%
Na wyjeździe: 46.3%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
30.0%
70.0%

Victor Mihailov — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Victor Mihailov: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; remisy 3; porażki 5; gole strzelone 12; gole stracone 20.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 20; średnia gole 1.2; średnia gole stracone 2; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 2; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 6.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 20; gość odsetek zwycięstwa 20; gospodarz średnia gole 0.8; gość średnia gole 1.6.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek porażki 50; odsetek remisy 30.

Najnowsze mecze trenera Victor Mihailov

Jaki bilans ma Victor Mihailov w klubie Sheriff Tiraspol?

Victor Mihailov prowadzi Sheriff Tiraspol. W analizowanym okresie, od 23.07.2026 bilans to 2W-3R-5P (20% zwycięstw, 0,90 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Sheriff Tiraspol.

W próbie wszystkie 10 mecze Victor Mihailov ma 20% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy