Victor Reyes — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Victor Reyes?

Następny mecz zawodnika Victor Reyes to spotkanie z Juventud Huracán w rozgrywkach Liga 3, 14.10, godz. 17:15 (czas Brasília).

Porównaj Victor Reyes z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Victor Reyes z

Obserwuj Victor Reyes

Zapisz Victor Reyes na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Victor Reyes

Victor Reyes

50% zwycięstw

ostatnie 6 meczów
V

Victor Reyes

Trener
6 mecze
R
Z
R
Z
P

Statystyki - Victor Reyes

Wszystkie 6 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze6
Zwycięstwa3
Remisy2
Porażki1
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz1.17
Gole
Gole strzelone na mecz1.17
Gole stracone na mecz1.17
Procent czystych kont33.3%
Procent bez zdobytego gola16.7%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Czerwone kartki na mecz0.17

Podsumowanie - Victor Reyes

Prowadzone mecze
6
Zwycięstwa
3 (50.0%)
Remisy
2 (33.3%)
Porażki
1 (16.7%)
Punkty/mecz
1.83

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.34
Średnia goli strzelonych
1.17
Średnia goli straconych
1.17
Różnica goli
0

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (2)
Na wyjeździe (4)
Zwycięstwa (%)
100.0%
25.0%
Punkty/mecz
3.00
1.25
Gole strzelone/mecz
1.00
1.25

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.17
Średnia kartek łącznie
0.17
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
33.3%
66.7%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
83.3%
16.7%
1.5
16.7%
83.3%
2.5
16.7%
83.3%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
16.7%
83.3%

Victor Reyes — Statystyki

ostatnie 6 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Victor Reyes: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 2; porażki 1; gole strzelone 7; gole stracone 7.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 1.17; średnia gole stracone 1.17; odsetek czystych kont 33.3.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 2; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 4.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 100; gość odsetek zwycięstwa 25; gospodarz średnia gole 1; gość średnia gole 1.25.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 16.7; odsetek remisy 33.3.

Najnowsze mecze trenera Victor Reyes

Jaki bilans ma Victor Reyes w klubie Alianza Lima Reserve?

Victor Reyes prowadzi Alianza Lima Reserve. W analizowanym okresie, od 26.07.2026 bilans to 3W-2R-1P (50% zwycięstw, 1,83 pkt/mecz) w 6 meczach w klubie Alianza Lima Reserve.

W próbie wszystkie 6 mecze Victor Reyes ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy