Vincent Euvrard — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Vincent Euvrard?

Następny mecz zawodnika Vincent Euvrard to spotkanie z FCV Dender w rozgrywkach Belgian Cup, 16.10, godz. 16:00 (czas Brasília).

Porównaj Vincent Euvrard z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Vincent Euvrard z

Obserwuj Vincent Euvrard

Zapisz Vincent Euvrard na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Vincent Euvrard

Vincent Euvrard

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Vincent Euvrard

Vincent Euvrard

Trener
10 mecze
P
P
P
Z
Z
Vincent Euvrard

Statystyki - Vincent Euvrard

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy2
Porażki5
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz1.30
Gole
Gole strzelone na mecz1.30
Gole stracone na mecz1.80
Różnica goli na mecz-0.50
Procent czystych kont10.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz1.60
Czerwone kartki na mecz0.10
Łączna liczba kartek na mecz1.70
Popełnione faule na mecz16.30

Podsumowanie - Vincent Euvrard

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
5 (50.0%)
Punkty/mecz
1.10

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.10
Średnia goli strzelonych
1.30
Średnia goli straconych
1.80
Różnica goli
-5

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
40.0%
60.0%
Punkty/mecz
1.30
2.00
Gole strzelone/mecz
1.00
2.90

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
1.60
Średnia czerwonych kartek
0.10
Średnia kartek łącznie
1.70
Średnia fauli łącznie
16.30

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 37.5%
Na wyjeździe: 62.5%
Czerwone kartki
U siebie: 100.0%
Na wyjeździe: 0.0%
Faule
U siebie: 45.4%
Na wyjeździe: 54.6%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
30.0%
70.0%

Vincent Euvrard — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Vincent Euvrard: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 2; porażki 5; gole strzelone 13; gole stracone 18.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 1.3; średnia gole stracone 1.8; odsetek czystych kont 10.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie porażki 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 33.3; gość odsetek zwycięstwa 25; gospodarz średnia gole 0.83; gość średnia gole 2.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek porażki 50; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Vincent Euvrard

Jaki bilans ma Vincent Euvrard w klubie Standard Liège?

Vincent Euvrard prowadzi Standard Liège. W analizowanym okresie, od 25.07.2026 bilans to 3W-2R-5P (30% zwycięstw, 1,10 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Standard Liège.

W próbie wszystkie 10 mecze Vincent Euvrard ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy