Vlatko Kostov — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Vlatko Kostov?

Następny mecz zawodnika Vlatko Kostov to spotkanie z FK Arsimi 1973 w rozgrywkach 1. MFL, 24.10, godz. 10:00 (czas Brasília).

Porównaj Vlatko Kostov z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Vlatko Kostov z

Obserwuj Vlatko Kostov

Zapisz Vlatko Kostov na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Vlatko Kostov

Vlatko Kostov

80% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
V

Vlatko Kostov

Trener
10 mecze
Z
P
Z
Z
Z

Statystyki - Vlatko Kostov

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa8
Remisy0
Porażki2
Procent zwycięstw80.0%
Gole strzelone na mecz2.30
Gole
Gole strzelone na mecz2.30
Gole stracone na mecz0.60
Różnica goli na mecz1.70
Procent czystych kont50.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły30.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz0.40
Łączna liczba kartek na mecz0.40
Popełnione faule na mecz2.10

Podsumowanie - Vlatko Kostov

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
8 (80.0%)
Remisy
0 (0.0%)
Porażki
2 (20.0%)
Punkty/mecz
2.40

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
2.90
Średnia goli strzelonych
2.30
Średnia goli straconych
0.60
Różnica goli
17

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (7)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
100.0%
60.0%
Punkty/mecz
3.00
1.90
Gole strzelone/mecz
4.00
2.20

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.40
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.40
Średnia fauli łącznie
2.10

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 42.9%
Na wyjeździe: 57.1%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
50.0%
50.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
50.0%
50.0%
3.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
50.0%
50.0%
1.5
10.0%
90.0%
2.5
0.0%
100.0%

Vlatko Kostov — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Vlatko Kostov: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 8; porażki 2; gole strzelone 23.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 80; średnia gole 2.3; średnia gole stracone 0.6; odsetek czystych kont 50.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 4; ostatnie porażki 1.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 100; gość odsetek zwycięstwa 60; gospodarz średnia gole 3.6; gość średnia gole 1.

Najnowsze mecze trenera Vlatko Kostov

Jaki bilans ma Vlatko Kostov w klubie Bregalnica Štip?

Vlatko Kostov prowadzi Bregalnica Štip. W analizowanym okresie, od 14.03.2026 bilans to 8W-0R-2P (80% zwycięstw, 2,40 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Bregalnica Štip.

W próbie wszystkie 10 mecze Vlatko Kostov ma 80% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy