Willem Leushuis — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Willem Leushuis?

Następny mecz zawodnika Willem Leushuis to spotkanie z VV Katwijk w rozgrywkach Tweede Divisie, 17.10, godz. 10:00 (czas Brasília).

Porównaj Willem Leushuis z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Willem Leushuis z

Obserwuj Willem Leushuis

Zapisz Willem Leushuis na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Willem Leushuis

Willem Leushuis

60% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
W

Willem Leushuis

Trener
10 mecze
Z
P
Z
P
Z

Statystyki - Willem Leushuis

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa6
Remisy1
Porażki3
Procent zwycięstw60.0%
Gole strzelone na mecz2.30
Gole
Gole strzelone na mecz2.30
Gole stracone na mecz1.70
Różnica goli na mecz0.60
Procent czystych kont40.0%
Procent bez zdobytego gola10.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%

Podsumowanie - Willem Leushuis

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
1 (10.0%)
Porażki
3 (30.0%)
Punkty/mecz
1.90

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.00
Średnia goli strzelonych
2.30
Średnia goli straconych
1.70
Różnica goli
6

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
50.0%
50.0%
Punkty/mecz
1.60
1.60
Gole strzelone/mecz
2.30
1.60

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
0.00
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
0.00
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
10.0%
90.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
30.0%
70.0%

Willem Leushuis — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Willem Leushuis: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 6; remisy 1; porażki 3; gole strzelone 23; gole stracone 17.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 60; średnia gole 2.3; średnia gole stracone 1.7; odsetek czystych kont 40.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3; ostatnie porażki 2.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 50; gość odsetek zwycięstwa 75; gospodarz średnia gole 2.83; gość średnia gole 1.5.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 60; odsetek porażki 30; odsetek remisy 10.

Najnowsze mecze trenera Willem Leushuis

Jaki bilans ma Willem Leushuis w klubie VV IJsselmeervogels?

Willem Leushuis prowadzi VV IJsselmeervogels. W analizowanym okresie, od 01.08.2026 bilans to 6W-1R-3P (60% zwycięstw, 1,90 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie VV IJsselmeervogels.

W próbie wszystkie 10 mecze Willem Leushuis ma 60% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy