Yuriy Shatalov — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Yuriy Shatalov?

Następny mecz zawodnika Yuriy Shatalov to spotkanie z Stal Stalowa Wola w rozgrywkach Betclic 2. Liga, 17.10, godz. 09:15 (czas Brasília).

Porównaj Yuriy Shatalov z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Yuriy Shatalov z

Obserwuj Yuriy Shatalov

Zapisz Yuriy Shatalov na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Yuriy Shatalov

Yuriy Shatalov

60% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Y

Yuriy Shatalov

Trener
10 mecze
P
Z
R
R
Z

Statystyki - Yuriy Shatalov

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa6
Remisy2
Porażki2
Procent zwycięstw60.0%
Gole strzelone na mecz2.60
Gole
Gole strzelone na mecz2.60
Gole stracone na mecz1.70
Różnica goli na mecz0.90
Procent czystych kont30.0%
Procent bez zdobytego gola30.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz3.10
Czerwone kartki na mecz0.20
Łączna liczba kartek na mecz3.30
Popełnione faule na mecz2.40

Podsumowanie - Yuriy Shatalov

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
6 (60.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
2 (20.0%)
Punkty/mecz
2.00

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
4.30
Średnia goli strzelonych
2.60
Średnia goli straconych
1.70
Różnica goli
9

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
70.0%
30.0%
Punkty/mecz
2.10
1.30
Gole strzelone/mecz
2.60
1.60

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
3.10
Średnia czerwonych kartek
0.20
Średnia kartek łącznie
3.30
Średnia fauli łącznie
2.40

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 48.4%
Na wyjeździe: 51.6%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 62.5%
Na wyjeździe: 37.5%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
70.0%
30.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
50.0%
50.0%
3.5
40.0%
60.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
20.0%
80.0%

Yuriy Shatalov — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Yuriy Shatalov: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 6; remisy 2; porażki 2; gole strzelone 26; gole stracone 17.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 60; średnia gole 2.6; średnia gole stracone 1.7; odsetek czystych kont 30.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 2; ostatnie remisy 2; ostatnie porażki 1; ostatnie gole strzelone 9.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 100; gość odsetek zwycięstwa 20; gospodarz średnia gole 4; gość średnia gole 1.2.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 60; odsetek porażki 20; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Yuriy Shatalov

Jaki bilans ma Yuriy Shatalov w klubie Górnik Łęczna?

Yuriy Shatalov prowadzi Górnik Łęczna. W analizowanym okresie, od 09.08.2026 bilans to 6W-2R-2P (60% zwycięstw, 2,00 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Górnik Łęczna.

W próbie wszystkie 10 mecze Yuriy Shatalov ma 60% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy