Zdenek Hasek — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Zdenek Hasek?

Następny mecz zawodnika Zdenek Hasek to spotkanie z Arsenal Česká Lípa w rozgrywkach FNL, 18.10, godz. 10:30 (czas Brasília).

Porównaj Zdenek Hasek z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Zdenek Hasek z

Obserwuj Zdenek Hasek

Zapisz Zdenek Hasek na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Zdenek Hasek

Zdenek Hasek

30% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
Zdenek Hasek

Zdenek Hasek

Trener
10 mecze
P
P
R
R
P
Zdenek Hasek

Statystyki - Zdenek Hasek

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa3
Remisy4
Porażki3
Procent zwycięstw30.0%
Gole strzelone na mecz1.90
Gole
Gole strzelone na mecz1.90
Gole stracone na mecz1.60
Różnica goli na mecz0.30
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola20.0%
Obie drużyny strzeliły60.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz1.50
Łączna liczba kartek na mecz1.50
Popełnione faule na mecz3.10

Podsumowanie - Zdenek Hasek

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
3 (30.0%)
Remisy
4 (40.0%)
Porażki
3 (30.0%)
Punkty/mecz
1.30

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.50
Średnia goli strzelonych
1.90
Średnia goli straconych
1.60
Różnica goli
3

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
60.0%
50.0%
Punkty/mecz
2.10
1.70
Gole strzelone/mecz
2.20
2.30

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
1.50
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
1.50
Średnia fauli łącznie
3.10

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 60.0%
Na wyjeździe: 40.0%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 45.2%
Na wyjeździe: 54.8%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
40.0%
60.0%
3.5
20.0%
80.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
20.0%
80.0%

Zdenek Hasek — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Zdenek Hasek: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 3; remisy 4; porażki 3; gole strzelone 19; gole stracone 16.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 30; średnia gole 1.9; średnia gole stracone 1.6; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie gole strzelone 6; ostatnie gole stracone 11.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 25; gość odsetek zwycięstwa 33.3; gospodarz średnia gole 1.75; gość średnia gole 2.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 30; odsetek porażki 30; odsetek remisy 40.

Najnowsze mecze trenera Zdenek Hasek

Jaki bilans ma Zdenek Hasek w klubie SK Kladno?

Zdenek Hasek prowadzi SK Kladno. W analizowanym okresie, od 07.08.2026 bilans to 3W-4R-3P (30% zwycięstw, 1,30 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie SK Kladno.

W próbie wszystkie 10 mecze Zdenek Hasek ma 30% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy