Dynamo Eclot 0 vs 2 Into The Breach

Στις τελευταίες 9 αναμετρήσεις, οι 2 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
0
:
2
V
HT 0-1
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
1.89τελευταίοι 9 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Dynamo Eclot
50%5Ν 0Ι 5Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Into The Breach
60%6Ν 0Ι 4Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Dynamo Eclot
6
Ισοπαλίες
0
Νίκες Into The Breach
3
Μέσος όρος γκολ
1.9

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
22.2%
77.8%

Over/Under H2H - Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
66.7%
33.3%
2.5
22.2%
77.8%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Dynamo Eclot
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
22.2%

Χάντικαπ Χάρτες Μεταξύ τους (H2H) - Αγώνας

Dynamo Eclot
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
22.2%

Χάντικαπ Ατομικά - Dynamo Eclot (Τελευταίοι 10 αγώνες)

Γραμμή
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
30%

Χάντικαπ Ατομικά - Into The Breach (Τελευταίοι 10 αγώνες)

Γραμμή
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
10%

Γκολ Τελική διάρκεια

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
60%
40%

Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
100%
0%
2.5
60%
40%
3.5
0%
100%

Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Γκολ Τελική διάρκεια

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
90%
10%
1.5
90%
10%
2.5
50%
50%

Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
90%
10%
2.5
50%
50%
3.5
0%
100%

Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
22%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
78%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
22.2%
77.8%

Over/Under H2H - Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
66.7%
33.3%
2.5
22.2%
77.8%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Dynamo Eclot
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
22.2%

Χάντικαπ Χάρτες Μεταξύ τους (H2H) - Αγώνας

Dynamo Eclot
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
22.2%

Dynamo Eclot — τελευταίοι 5 αγώνες

European Pro League|Τετ 30/10/24 12:00
Ολοκληρώθηκε
Dynamo Eclot
Έμβλημα της ομάδας Dynamo Eclot
2
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Aurora Young Blood
Aurora Young Blood
YaLLa Compass|Δευ 28/10/24 11:35
Ολοκληρώθηκε
Dynamo Eclot
Έμβλημα της ομάδας Dynamo Eclot
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Zero Tenacity
Zero Tenacity
European Pro League|Σαβ 26/10/24 05:00
Ολοκληρώθηκε
Dynamo Eclot
Έμβλημα της ομάδας Dynamo Eclot
1
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας GUN5 Esports
GUN5 Esports
Winline Insight|Πεμ 24/10/24 11:00
Ολοκληρώθηκε
Dynamo Eclot
Έμβλημα της ομάδας Dynamo Eclot
1
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Sashi Esport
Sashi Esport
YaLLa Compass|Πεμ 24/10/24 05:30
Ολοκληρώθηκε
Dynamo Eclot
Έμβλημα της ομάδας Dynamo Eclot
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας ALTERNATE aTTaX
ALTERNATE aTTaX
Σελίδα 1 από 2

Into The Breach — τελευταίοι 5 αγώνες

YaLLa Compass|Τετ 30/10/24 12:00
Ολοκληρώθηκε
Into The Breach
Έμβλημα της ομάδας Into The Breach
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Permitta Esports
Permitta Esports
European Pro League|Τετ 30/10/24 08:30
Ολοκληρώθηκε
Into The Breach
Έμβλημα της ομάδας Into The Breach
2
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας GUN5 Esports
GUN5 Esports
European Pro League|Σαβ 26/10/24 08:00
Ολοκληρώθηκε
Into The Breach
Έμβλημα της ομάδας Into The Breach
2
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Aurora Young Blood
Aurora Young Blood
A1 Gaming League|Κυρ 20/10/24 13:00
Ολοκληρώθηκε
Into The Breach
Έμβλημα της ομάδας Into The Breach
2
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Johnny Speeds
Johnny Speeds
A1 Gaming League|Κυρ 13/10/24 10:30
Ολοκληρώθηκε
Into The Breach
Έμβλημα της ομάδας Into The Breach
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας GUN5 Esports
GUN5 Esports
Σελίδα 1 από 2

Dynamo Eclot εναντίον Into The Breach — ιστορικό H2H

YaLLa Compass|Τετ 14/08/24 10:20
Ολοκληρώθηκε
Dynamo Eclot
Έμβλημα της ομάδας Dynamo Eclot
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Into The Breach
Into The Breach
Polska Liga Esportowa|Κυρ 27/08/23 06:10
Ολοκληρώθηκε
Dynamo Eclot
Έμβλημα της ομάδας Dynamo Eclot
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Into The Breach
Into The Breach
Polska Liga Esportowa|Σαβ 26/08/23 06:30
Ολοκληρώθηκε
Dynamo Eclot
Έμβλημα της ομάδας Dynamo Eclot
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Into The Breach
Into The Breach
ESL Pro League|Σαβ 15/07/23 10:30
Ολοκληρώθηκε
Dynamo Eclot
Έμβλημα της ομάδας Dynamo Eclot
2
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Into The Breach
Into The Breach
European Pro League|Κυρ 26/02/23 11:30
Ολοκληρώθηκε
Dynamo Eclot
Έμβλημα της ομάδας Dynamo Eclot
2
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Into The Breach
Into The Breach
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Dynamo Eclot και Into The Breach;

Ιστορικό μεταξύ Dynamo Eclot και Into The Breach: 9 αναμετρήσεις — {home} 6 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 3 νίκες (τελευταίοι 9 αγώνες). 17 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 1,89 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 22,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 14/08/2024 às 07:20.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Dynamo Eclot
6
Ισοπαλίες
0
Νίκες Into The Breach
3
Γκολ στο ιστορικό
17
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
1,89

Μεγαλύτερες νίκες

  • Dynamo Eclot: Dynamo Eclot 2 x 0 Into The Breach
  • Into The Breach: Dynamo Eclot 0 x 2 Into The Breach

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Dynamo Eclot 0 x 2 Into The Breach
  2. Dynamo Eclot 2 x 0 Into The Breach
  3. Dynamo Eclot 1 x 0 Into The Breach
  4. Dynamo Eclot 2 x 1 Into The Breach
  5. Dynamo Eclot 2 x 1 Into The Breach
  6. Dynamo Eclot 0 x 2 Into The Breach
  7. Dynamo Eclot 1 x 0 Into The Breach
  8. Dynamo Eclot 2 x 0 Into The Breach
  9. Dynamo Eclot 0 x 1 Into The Breach

Dynamo Eclot x Into The Breach — Στατιστικά

Επισκόπηση

Dynamo Eclot - Into The Breach στα esports. 10 αγώνες με ανάλυση χαρτών και γύρων.

Αναλυτικά στατιστικά

Dynamo Eclot: 4 νίκες, 6 ήττες. Into The Breach: 5 νίκες, 5 ήττες.

Απόδοση

Dynamo Eclot: 40%. Into The Breach: 50%.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Σε 10 αναμετρήσεις: Dynamo Eclot 8, Into The Breach 2.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: η Dynamo Eclot έχει 2 νίκες και 3 ήττες. Η Into The Breach έχει 2 νίκες και 3 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η Dynamo Eclot έχει πρόσφατο ποσοστό νικών 50%.

Τάσεις

Μέσος όρος 2.1 χάρτες ανά αγώνα.