Execration 1 vs 1 496 Gaming

Στις τελευταίες 7 αναμετρήσεις, οι 3 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
E
1
:
1
E
HT 0-1
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
2.57τελευταίοι 7 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Execration
0%0Ν 3Ι 7Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — 496 Gaming
30%3Ν 2Ι 5Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Execration
1
Ισοπαλίες
0
Νίκες 496 Gaming
6
Μέσος όρος γκολ
2.6

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
42.9%
57.1%

Over/Under H2H - Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
100%
0%
2.5
42.9%
57.1%
3.5
14.3%
85.7%

Over/Under H2H - Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
14.3%

Χάντικαπ Χάρτες Μεταξύ τους (H2H) - Αγώνας

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
14.3%

Χάντικαπ Ατομικά - Execration (Τελευταίοι 10 αγώνες)

Γραμμή
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Χάντικαπ Ατομικά - 496 Gaming (Τελευταίοι 10 αγώνες)

Γραμμή
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
30%

Γκολ Τελική διάρκεια

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
0%
100%

Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
100%
0%
2.5
0%
100%
3.5
0%
100%

Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Γκολ Τελική διάρκεια

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
0%
100%

Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
100%
0%
2.5
0%
100%
3.5
0%
100%

Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
43%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
57%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
42.9%
57.1%

Over/Under H2H - Χάρτες Αγώνας

Γραμμή
Over %
Under %
1.5
100%
0%
2.5
42.9%
57.1%
3.5
14.3%
85.7%

Over/Under H2H - Γύροι Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Kills Mapa

Γραμμή
Over %
Under %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
14.3%

Χάντικαπ Χάρτες Μεταξύ τους (H2H) - Αγώνας

Execration
Ποσοστό
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
14.3%

Execration — τελευταίοι 5 αγώνες

Moon Studio Mid-Autumn League|Σαβ 03/10/20 02:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
1
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Motivade.Trust Gaming
Motivade.Trust Gaming
Moon Studio Mid-Autumn League|Σαβ 03/10/20 00:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Cignal Ultra
Cignal Ultra
Moon Studio Mid-Autumn League|Παρ 02/10/20 03:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
1
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Phantasm
Phantasm
Moon Studio Mid-Autumn League|Πεμ 01/10/20 02:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Neon Esports
Neon Esports
BTS Pro Series|Τρι 22/09/20 07:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας 496 Gaming
496 Gaming
Σελίδα 1 από 2

496 Gaming — τελευταίοι 5 αγώνες

Moon Studio Mid-Autumn League|Σαβ 03/10/20 06:00
Ολοκληρώθηκε
496 Gaming
Έμβλημα της ομάδας 496 Gaming
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Neon Esports
Neon Esports
Moon Studio Mid-Autumn League|Πεμ 01/10/20 06:00
Ολοκληρώθηκε
496 Gaming
Έμβλημα της ομάδας 496 Gaming
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Cignal Ultra
Cignal Ultra
BTS Pro Series|Πεμ 24/09/20 07:00
Ολοκληρώθηκε
496 Gaming
Έμβλημα της ομάδας 496 Gaming
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας New Esports
New Esports
BTS Pro Series|Τετ 23/09/20 07:00
Ολοκληρώθηκε
496 Gaming
Έμβλημα της ομάδας 496 Gaming
1
:
1
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας 032
032
BTS Pro Series|Τετ 23/09/20 01:00
Ολοκληρώθηκε
496 Gaming
Έμβλημα της ομάδας 496 Gaming
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας New Esports
New Esports
Σελίδα 1 από 2

Execration εναντίον 496 Gaming — ιστορικό H2H

BTS Pro Series|Τρι 22/09/20 07:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας 496 Gaming
496 Gaming
OMEGA|Σαβ 22/08/20 04:30
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
1
:
3
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας 496 Gaming
496 Gaming
OMEGA|Πεμ 06/08/20 04:05
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας 496 Gaming
496 Gaming
Moon Studio Asian League|Τρι 07/07/20 06:35
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
1
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας 496 Gaming
496 Gaming
Asia Summer Championship|Τετ 17/06/20 03:00
Ολοκληρώθηκε
Execration
Έμβλημα της ομάδας Execration
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας 496 Gaming
496 Gaming
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Execration και 496 Gaming;

Ιστορικό μεταξύ Execration και 496 Gaming: 7 αναμετρήσεις — {home} 1 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 6 νίκες (τελευταίοι 7 αγώνες). 18 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,57 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 43,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 22/09/2020 às 04:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Execration
1
Ισοπαλίες
0
Νίκες 496 Gaming
6
Γκολ στο ιστορικό
18
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,57

Μεγαλύτερες νίκες

  • Execration: Execration 2 x 0 496 Gaming
  • 496 Gaming: Execration 0 x 2 496 Gaming

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Execration 0 x 2 496 Gaming
  2. Execration 1 x 3 496 Gaming
  3. Execration 0 x 2 496 Gaming
  4. Execration 1 x 2 496 Gaming
  5. Execration 0 x 2 496 Gaming
  6. Execration 1 x 2 496 Gaming
  7. Execration 2 x 0 496 Gaming

Execration x 496 Gaming — Στατιστικά

Επισκόπηση

Execration - 496 Gaming στα esports. 10 αγώνες με ανάλυση χαρτών και γύρων.

Αναλυτικά στατιστικά

Execration: 5 νίκες, 5 ήττες. 496 Gaming: 1 νίκες, 9 ήττες.

Απόδοση

Execration: 50%. 496 Gaming: 10%.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Σε 10 αναμετρήσεις: Execration 2, 496 Gaming 6.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: η Execration έχει 2 νίκες και 3 ήττες. Η 496 Gaming έχει 1 νίκες και 4 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η Execration έχει πρόσφατο ποσοστό νικών 50%.

Τάσεις

Μέσος όρος 2.5 χάρτες ανά αγώνα.