Bsv Bern Muri 38 vs 32 Pfadi Winterthur

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 10 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
38
:
32
D
HT 17-18
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
62.00τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Bsv Bern Muri
40%4Ν 0Ι 6Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Pfadi Winterthur
30%3Ν 0Ι 7Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Bsv Bern Muri
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Pfadi Winterthur
5
Μέσος όρος γκολ
62.0

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
45.5
100%
0%
50.5
100%
0%
55.5
80%
20%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
25.5
90%
10%
30.5
30%
70%
35.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Bsv Bern Muri
Ποσοστό
-6.5
10%
-4.5
20%
-2.5
20%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Bsv Bern Muri
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Pfadi Winterthur
5
Μέσος όρος γκολ
62.0

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
45.5
100%
0%
50.5
100%
0%
55.5
80%
20%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
25.5
90%
10%
30.5
30%
70%
35.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Bsv Bern Muri
Ποσοστό
-6.5
10%
-4.5
20%
-2.5
20%

Bsv Bern Muri — τελευταίοι 5 αγώνες

EHF European League|Κυρ 07/09/25 13:00
Ολοκληρώθηκε
Bsv Bern Muri
Έμβλημα της ομάδας Bsv Bern Muri
42
:
27
Ημίχρονο: 21-13
Έμβλημα της ομάδας MRK Čakovec
MRK Čakovec
MNLA|Τετ 03/09/25 14:15
Ολοκληρώθηκε
Amicitia Zurich
Έμβλημα της ομάδας Amicitia Zurich
24
:
28
Ημίχρονο: 11-12
Έμβλημα της ομάδας Bsv Bern Muri
Bsv Bern Muri
EHF European League|Σαβ 30/08/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
MRK Čakovec
Έμβλημα της ομάδας MRK Čakovec
28
:
31
Ημίχρονο: 15-13
Έμβλημα της ομάδας Bsv Bern Muri
Bsv Bern Muri
MNLA|Τετ 27/08/25 14:15
Ολοκληρώθηκε
Bsv Bern Muri
Έμβλημα της ομάδας Bsv Bern Muri
27
:
31
Ημίχρονο: 15-18
Έμβλημα της ομάδας Kadetten Schaffhausen
Kadetten Schaffhausen
Club Friendly Games|Σαβ 09/08/25 14:00
Ολοκληρώθηκε
Bsv Bern Muri
Έμβλημα της ομάδας Bsv Bern Muri
25
:
40
Ημίχρονο: 14-21
Έμβλημα της ομάδας SC Magdeburg
SC Magdeburg
Σελίδα 1 από 2

Pfadi Winterthur — τελευταίοι 5 αγώνες

MNLA|Τετ 03/09/25 14:15
Ολοκληρώθηκε
Kadetten Schaffhausen
Έμβλημα της ομάδας Kadetten Schaffhausen
33
:
30
Ημίχρονο: 13-15
Έμβλημα της ομάδας Pfadi Winterthur
Pfadi Winterthur
MNLA|Πεμ 28/08/25 14:15
Ολοκληρώθηκε
Pfadi Winterthur
Έμβλημα της ομάδας Pfadi Winterthur
36
:
27
Ημίχρονο: 17-12
Έμβλημα της ομάδας GS Stafa
GS Stafa
MNLA|Σαβ 05/04/25 13:00
Ολοκληρώθηκε
RTV 1879 Basel
Έμβλημα της ομάδας RTV 1879 Basel
25
:
29
Ημίχρονο: 12-16
Έμβλημα της ομάδας Pfadi Winterthur
Pfadi Winterthur
MNLA|Τετ 02/04/25 14:30
Ολοκληρώθηκε
TSV St. Otmar/St. Gallen
Έμβλημα της ομάδας TSV St. Otmar/St. Gallen
29
:
27
Ημίχρονο: 17-17
Έμβλημα της ομάδας Pfadi Winterthur
Pfadi Winterthur
MNLA|Κυρ 30/03/25 07:00
Ολοκληρώθηκε
Pfadi Winterthur
Έμβλημα της ομάδας Pfadi Winterthur
26
:
28
Ημίχρονο: 13-14
Έμβλημα της ομάδας BSV Bern Muri
BSV Bern Muri
Σελίδα 1 από 2

Bsv Bern Muri εναντίον Pfadi Winterthur — ιστορικό H2H

MNLA|Κυρ 30/03/25 07:00
Ολοκληρώθηκε
Pfadi Winterthur
Έμβλημα της ομάδας Pfadi Winterthur
26
:
28
Ημίχρονο: 13-14
Έμβλημα της ομάδας BSV Bern Muri
BSV Bern Muri
MNLA|Σαβ 07/12/24 15:00
Ολοκληρώθηκε
BSV Bern Muri
Έμβλημα της ομάδας BSV Bern Muri
32
:
23
Ημίχρονο: 18-10
Έμβλημα της ομάδας Pfadi Winterthur
Pfadi Winterthur
MNLA|Κυρ 29/09/24 12:00
Ολοκληρώθηκε
Pfadi Winterthur
Έμβλημα της ομάδας Pfadi Winterthur
40
:
35
Ημίχρονο: 19-16
Έμβλημα της ομάδας BSV Bern Muri
BSV Bern Muri
MNLA|Τετ 20/03/24 15:00
Ολοκληρώθηκε
Pfadi Winterthur
Έμβλημα της ομάδας Pfadi Winterthur
38
:
36
Ημίχρονο: 13-18
Έμβλημα της ομάδας BSV Bern Muri
BSV Bern Muri
MNLA|Κυρ 17/12/23 13:00
Ολοκληρώθηκε
BSV Bern Muri
Έμβλημα της ομάδας BSV Bern Muri
28
:
34
Ημίχρονο: 13-12
Έμβλημα της ομάδας Pfadi Winterthur
Pfadi Winterthur
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Bsv Bern Muri και Pfadi Winterthur;

Ιστορικό μεταξύ Bsv Bern Muri και Pfadi Winterthur: 10 αναμετρήσεις — {home} 5 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 5 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 620 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 100,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 30/03/2025 às 04:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Bsv Bern Muri
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Pfadi Winterthur
5
Γκολ στο ιστορικό
620

Μεγαλύτερες νίκες

  • Bsv Bern Muri: Bsv Bern Muri 32 x 23 Pfadi Winterthur
  • Pfadi Winterthur: Bsv Bern Muri 28 x 34 Pfadi Winterthur

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Bsv Bern Muri 28 x 26 Pfadi Winterthur
  2. Bsv Bern Muri 32 x 23 Pfadi Winterthur
  3. Bsv Bern Muri 35 x 40 Pfadi Winterthur
  4. Bsv Bern Muri 36 x 38 Pfadi Winterthur
  5. Bsv Bern Muri 28 x 34 Pfadi Winterthur
  6. Bsv Bern Muri 29 x 27 Pfadi Winterthur
  7. Bsv Bern Muri 29 x 28 Pfadi Winterthur
  8. Bsv Bern Muri 35 x 29 Pfadi Winterthur
  9. Bsv Bern Muri 30 x 33 Pfadi Winterthur
  10. Bsv Bern Muri 28 x 32 Pfadi Winterthur

Bsv Bern Muri x Pfadi Winterthur — Στατιστικά

Επισκόπηση

BSV Bern Muri - Pfadi Winterthur στο χάντμπολ. 10 καταγεγραμμένοι αγώνες. Άθλημα με πολλά γκολ και ανάλυση τερμάτων και απόδοσης.

Αναλυτικά στατιστικά

BSV Bern Muri: 5 νίκες, 4 ήττες, 309 γκολ. Pfadi Winterthur: 6 νίκες, 326 γκολ και 3 ήττες.

Απόδοση

Η BSV Bern Muri έχει ποσοστό νικών 50% και μέσο όρο 30.9 γκολ. Pfadi Winterthur: 60%.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: η BSV Bern Muri έχει 2 νίκες και 3 ήττες. Η Pfadi Winterthur έχει 3 νίκες και 1 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η BSV Bern Muri έχει ποσοστό νικών 70% εντός έδρας.

Τάσεις

Μέσος όρος 63.7 γκολ ανά αγώνα χάντμπολ.