Zrk Ivanic 27 vs 28 Sesvete Agroproteinka

Στις τελευταίες 3 αναμετρήσεις, οι 3 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
27
:
28
V
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
49.67τελευταίοι 3 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Zrk Ivanic
90%9Ν 0Ι 1Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Sesvete Agroproteinka
90%9Ν 0Ι 1Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
3
Νίκες Zrk Ivanic
1
Ισοπαλίες
0
Νίκες Sesvete Agroproteinka
2
Μέσος όρος γκολ
49.7

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
45.5
66.7%
33.3%
50.5
33.3%
66.7%
55.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
25.5
50%
50%
30.5
0%
100%
35.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Zrk Ivanic
Ποσοστό
-6.5
0%
-4.5
0%
-2.5
33.3%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
3
Νίκες Zrk Ivanic
1
Ισοπαλίες
0
Νίκες Sesvete Agroproteinka
2
Μέσος όρος γκολ
49.7

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
45.5
66.7%
33.3%
50.5
33.3%
66.7%
55.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
25.5
50%
50%
30.5
0%
100%
35.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Zrk Ivanic
Ποσοστό
-6.5
0%
-4.5
0%
-2.5
33.3%

Zrk Ivanic — τελευταίοι 5 αγώνες

2. HRL Zapad, Women|Σαβ 29/03/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
2. HRL Zapad, Women|Κυρ 23/03/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
2. HRL Zapad, Women|Σαβ 15/03/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
2. HRL Zapad, Women|Σαβ 08/03/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
2. HRL Zapad, Women|Σαβ 01/03/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Sesvete Agroproteinka — τελευταίοι 5 αγώνες

2. HRL Zapad, Women|Σαβ 29/03/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
2. HRL Zapad, Women|Σαβ 22/03/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
2. HRL Zapad, Women|Σαβ 15/03/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
Croatian Cup, Women|Τετ 12/03/25 16:00
Ολοκληρώθηκε
Sesvete Agroproteinka
Έμβλημα της ομάδας Sesvete Agroproteinka
19
:
29
Ημίχρονο: 10-12
Έμβλημα της ομάδας RK Lokomotiva Zagreb
RK Lokomotiva Zagreb
2. HRL Zapad, Women|Σαβ 08/03/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Zrk Ivanic εναντίον Sesvete Agroproteinka — ιστορικό H2H

2. HRL Zapad, Women|Σαβ 16/11/24 15:00
Ολοκληρώθηκε
1. HRL Women|Σαβ 05/05/18 13:00
Ολοκληρώθηκε
ZRK Ivanic
Έμβλημα της ομάδας ZRK Ivanic
19
:
21
Ημίχρονο: 9-11
Έμβλημα της ομάδας Sesvete Agroproteinka
Sesvete Agroproteinka
1. HRL Women|Σαβ 02/12/17 14:30
Ολοκληρώθηκε
Sesvete Agroproteinka
Έμβλημα της ομάδας Sesvete Agroproteinka
25
:
24
Ημίχρονο: 14-13
Έμβλημα της ομάδας ZRK Ivanic
ZRK Ivanic

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Zrk Ivanic και Sesvete Agroproteinka;

Ιστορικό μεταξύ Zrk Ivanic και Sesvete Agroproteinka: 3 αναμετρήσεις — {home} 1 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 2 νίκες (τελευταίοι 3 αγώνες). 149 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 100,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 16/11/2024 às 12:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Zrk Ivanic
1
Ισοπαλίες
0
Νίκες Sesvete Agroproteinka
2
Γκολ στο ιστορικό
149

Μεγαλύτερες νίκες

  • Zrk Ivanic: Zrk Ivanic 32 x 28 Sesvete Agroproteinka
  • Sesvete Agroproteinka: Zrk Ivanic 19 x 21 Sesvete Agroproteinka

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Zrk Ivanic 32 x 28 Sesvete Agroproteinka
  2. Zrk Ivanic 19 x 21 Sesvete Agroproteinka
  3. Zrk Ivanic 24 x 25 Sesvete Agroproteinka

Zrk Ivanic x Sesvete Agroproteinka — Στατιστικά

Επισκόπηση

ZRK Ivanic - Sesvete Agroproteinka στο χάντμπολ. 4 καταγεγραμμένοι αγώνες. Άθλημα με πολλά γκολ και ανάλυση τερμάτων και απόδοσης.

Αναλυτικά στατιστικά

ZRK Ivanic: 8 νίκες, 2 ήττες, 329 γκολ. Sesvete Agroproteinka: 6 νίκες, 318 γκολ και 3 ήττες.

Απόδοση

Η ZRK Ivanic έχει ποσοστό νικών 80% και μέσο όρο 32.9 γκολ. Sesvete Agroproteinka: 60%.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: η ZRK Ivanic έχει 3 νίκες και 2 ήττες. Η Sesvete Agroproteinka έχει 4 νίκες και 1 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Η ZRK Ivanic έχει ποσοστό νικών 80% εντός έδρας.

Τάσεις

Μέσος όρος 51 γκολ ανά αγώνα χάντμπολ.