Bms Herlev Wolfpack 85 vs 79 Holbaek Stenhus

Nome oficial do Holbaek Stenhus: Holbaek-Stenhus.

Στις τελευταίες 3 αναμετρήσεις, οι 3 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
85
:
79
D
HT 48-41
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
151.00τελευταίοι 3 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Bms Herlev Wolfpack
10%1Ν 0Ι 9Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Holbaek Stenhus
20%2Ν 0Ι 8Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
3
Νίκες Bms Herlev Wolfpack
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Holbaek Stenhus
0
Μέσος όρος πόντων
151.0

Over/Under H2H - Πόντοι

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
33.3%
66.7%
160.5
33.3%
66.7%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Πόντοι 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
70.5
66.7%
33.3%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Πόντοι Τέταρτο

Γραμμή
Over %
Under %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H)

Bms Herlev Wolfpack
Ποσοστό
-14.5
66.7%
-10.5
100%
-7.5
100%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Bms Herlev Wolfpack
Ποσοστό
-14.5
33.3%
-10.5
33.3%
-7.5
33.3%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - Τέταρτο

Bms Herlev Wolfpack
Ποσοστό
-14.5
8.3%
-10.5
16.7%
-7.5
33.3%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
3
Νίκες Bms Herlev Wolfpack
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Holbaek Stenhus
0
Μέσος όρος πόντων
151.0

Over/Under H2H - Πόντοι

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
33.3%
66.7%
160.5
33.3%
66.7%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Πόντοι 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
70.5
66.7%
33.3%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Πόντοι Τέταρτο

Γραμμή
Over %
Under %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H)

Bms Herlev Wolfpack
Ποσοστό
-14.5
66.7%
-10.5
100%
-7.5
100%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Bms Herlev Wolfpack
Ποσοστό
-14.5
33.3%
-10.5
33.3%
-7.5
33.3%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - Τέταρτο

Bms Herlev Wolfpack
Ποσοστό
-14.5
8.3%
-10.5
16.7%
-7.5
33.3%

Bms Herlev Wolfpack — τελευταίοι 5 αγώνες

Basketligaen|Παρ 26/01/24 14:30
Ολοκληρώθηκε
Bms Herlev Wolfpack
Έμβλημα της ομάδας Bms Herlev Wolfpack
71
:
93
Ημίχρονο: 41-48
Έμβλημα της ομάδας BC Copenhagen
BC Copenhagen
Basketligaen|Παρ 19/01/24 14:30
Ολοκληρώθηκε
EBAA-Basketball
Έμβλημα της ομάδας EBAA-Basketball
104
:
93
Ημίχρονο: 40-44
Έμβλημα της ομάδας Bms Herlev Wolfpack
Bms Herlev Wolfpack
Basketligaen|Κυρ 07/01/24 12:00
Ολοκληρώθηκε
Værløse BBK
Έμβλημα της ομάδας Værløse BBK
81
:
76
Ημίχρονο: 47-42
Έμβλημα της ομάδας Bms Herlev Wolfpack
Bms Herlev Wolfpack
Basketligaen|Σαβ 30/12/23 10:00
Ολοκληρώθηκε
Bakken Bears
Έμβλημα της ομάδας Bakken Bears
137
:
77
Ημίχρονο: 69-45
Έμβλημα της ομάδας Bms Herlev Wolfpack
Bms Herlev Wolfpack
Basketligaen|Πεμ 28/12/23 15:15
Ολοκληρώθηκε
Team Fog Næstved
Έμβλημα της ομάδας Team Fog Næstved
118
:
70
Ημίχρονο: 58-30
Έμβλημα της ομάδας Bms Herlev Wolfpack
Bms Herlev Wolfpack
Σελίδα 1 από 2

Holbaek Stenhus — τελευταίοι 5 αγώνες

Basketligaen|Τετ 24/01/24 15:00
Ολοκληρώθηκε
Holbaek Stenhus
Έμβλημα της ομάδας Holbaek Stenhus
73
:
92
Ημίχρονο: 45-51
Έμβλημα της ομάδας Team Fog Næstved
Team Fog Næstved
Basketligaen|Παρ 12/01/24 14:00
Ολοκληρώθηκε
BC Copenhagen
Έμβλημα της ομάδας BC Copenhagen
88
:
74
Ημίχρονο: 49-42
Έμβλημα της ομάδας Holbaek Stenhus
Holbaek Stenhus
Basketligaen|Κυρ 07/01/24 12:00
Ολοκληρώθηκε
Holbaek Stenhus
Έμβλημα της ομάδας Holbaek Stenhus
69
:
47
Ημίχρονο: 39-24
Έμβλημα της ομάδας BK Amager
BK Amager
Basketligaen|Τετ 03/01/24 15:00
Ολοκληρώθηκε
Holbaek Stenhus
Έμβλημα της ομάδας Holbaek Stenhus
61
:
76
Ημίχρονο: 27-43
Έμβλημα της ομάδας Horsens IC
Horsens IC
Basketligaen|Σαβ 30/12/23 10:30
Ολοκληρώθηκε
Svendborg Rabbits
Έμβλημα της ομάδας Svendborg Rabbits
115
:
77
Ημίχρονο: 51-35
Έμβλημα της ομάδας Holbaek Stenhus
Holbaek Stenhus
Σελίδα 1 από 2

Bms Herlev Wolfpack εναντίον Holbaek Stenhus — ιστορικό H2H

Basketligaen|Πεμ 02/11/23 15:15
Ολοκληρώθηκε
Holbaek-Stenhus
Έμβλημα της ομάδας Holbaek-Stenhus
61
:
73
Ημίχρονο: 37-33
Έμβλημα της ομάδας BMS Herlev Wolfpack
BMS Herlev Wolfpack
Basketligaen|Τετ 14/12/22 15:00
Ολοκληρώθηκε
Holbaek-Stenhus
Έμβλημα της ομάδας Holbaek-Stenhus
61
:
89
Ημίχρονο: 29-48
Έμβλημα της ομάδας BMS Herlev Wolfpack
BMS Herlev Wolfpack
Basketligaen|Τετ 28/09/22 15:00
Ολοκληρώθηκε
BMS Herlev Wolfpack
Έμβλημα της ομάδας BMS Herlev Wolfpack
98
:
71
Ημίχρονο: 42-35
Έμβλημα της ομάδας Holbaek-Stenhus
Holbaek-Stenhus

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Bms Herlev Wolfpack και Holbaek Stenhus;

Ιστορικό μεταξύ Bms Herlev Wolfpack και Holbaek Stenhus: 3 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 0 νίκες (τελευταίοι 3 αγώνες). 453 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 100,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 02/11/2023 às 12:15.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Bms Herlev Wolfpack
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Holbaek Stenhus
0
Γκολ στο ιστορικό
453

Μεγαλύτερες νίκες

  • Bms Herlev Wolfpack: Bms Herlev Wolfpack 89 x 61 Holbaek Stenhus

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Bms Herlev Wolfpack 73 x 61 Holbaek Stenhus
  2. Bms Herlev Wolfpack 89 x 61 Holbaek Stenhus
  3. Bms Herlev Wolfpack 98 x 71 Holbaek Stenhus

Bms Herlev Wolfpack x Holbaek Stenhus — Στατιστικά

Επισκόπηση

Αναμέτρηση μπάσκετ μεταξύ BMS Herlev Wolfpack και Holbaek-Stenhus. 10 αγώνες στη βάση μας.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η BMS Herlev Wolfpack έχει 2 νίκες και 8 ήττες, με 758 πόντους υπέρ και 939 κατά. Η Holbaek-Stenhus έχει 4 νίκες και 6 ήττες σε 10 αγώνες, με 776 πόντους υπέρ και 883 κατά.

Απόδοση

Η BMS Herlev Wolfpack έχει ποσοστό νικών 20% με μέσο όρο 75.8 πόντους ανά αγώνα. Η Holbaek-Stenhus έχει 40% και μέσο όρο 77.6 πόντους.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Σε 10 αναμετρήσεις, η BMS Herlev Wolfpack νίκησε 3 και η Holbaek-Stenhus νίκησε 7.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η BMS Herlev Wolfpack έχει ποσοστό νικών 10% και μέσο όρο 76 πόντους. Εκτός έδρας, η Holbaek-Stenhus έχει ποσοστό νικών 50%.

Τάσεις

Ο μέσος όρος συνολικών πόντων σε αυτές τις αναμετρήσεις είναι 170.2 ανά αγώνα. Αναλύστε τα όρια συνόλων.