San En Neophoenix 98 vs 104 Sendai 89ers

Nome oficial do San En Neophoenix: San-en NeoPhoenix.

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 10 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
98
:
104
V
HT 36-47
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
165.80τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — San En Neophoenix
90%9Ν 0Ι 1Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Sendai 89ers
70%7Ν 0Ι 3Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες San En Neophoenix
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Sendai 89ers
5
Μέσος όρος πόντων
165.8

Over/Under H2H - Πόντοι

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
80%
20%
160.5
60%
40%
170.5
40%
60%

Over/Under H2H - Πόντοι 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
70.5
80%
20%
80.5
50%
50%
85.5
40%
60%

Over/Under H2H - Πόντοι Τέταρτο

Γραμμή
Over %
Under %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H)

San En Neophoenix
Ποσοστό
-14.5
20%
-10.5
40%
-7.5
50%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

San En Neophoenix
Ποσοστό
-14.5
20%
-10.5
20%
-7.5
30%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - Τέταρτο

San En Neophoenix
Ποσοστό
-14.5
12.5%
-10.5
20%
-7.5
27.5%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες San En Neophoenix
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Sendai 89ers
5
Μέσος όρος πόντων
165.8

Over/Under H2H - Πόντοι

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
80%
20%
160.5
60%
40%
170.5
40%
60%

Over/Under H2H - Πόντοι 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
70.5
80%
20%
80.5
50%
50%
85.5
40%
60%

Over/Under H2H - Πόντοι Τέταρτο

Γραμμή
Over %
Under %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H)

San En Neophoenix
Ποσοστό
-14.5
20%
-10.5
40%
-7.5
50%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

San En Neophoenix
Ποσοστό
-14.5
20%
-10.5
20%
-7.5
30%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - Τέταρτο

San En Neophoenix
Ποσοστό
-14.5
12.5%
-10.5
20%
-7.5
27.5%

San En Neophoenix — τελευταίοι 5 αγώνες

B.League|Τετ 08/04/26 10:05
Ολοκληρώθηκε
Nagasaki Velca
Έμβλημα της ομάδας Nagasaki Velca
97
:
103
Ημίχρονο: 55-53
Έμβλημα της ομάδας San En Neophoenix
San En Neophoenix
B.League|Κυρ 05/04/26 06:05
Ολοκληρώθηκε
Ibaraki Robots
Έμβλημα της ομάδας Ibaraki Robots
84
:
82
Ημίχρονο: 44-46
Έμβλημα της ομάδας San En Neophoenix
San En Neophoenix
B.League|Σαβ 04/04/26 06:05
Ολοκληρώθηκε
Ibaraki Robots
Έμβλημα της ομάδας Ibaraki Robots
71
:
89
Ημίχρονο: 46-50
Έμβλημα της ομάδας San En Neophoenix
San En Neophoenix
B.League|Τετ 01/04/26 10:05
Ολοκληρώθηκε
San En Neophoenix
Έμβλημα της ομάδας San En Neophoenix
91
:
88
Ημίχρονο: 46-43
Έμβλημα της ομάδας Hiroshima Dragonflies
Hiroshima Dragonflies
B.League|Κυρ 29/03/26 06:05
Ολοκληρώθηκε
Alvark Tokyo
Έμβλημα της ομάδας Alvark Tokyo
94
:
98
Ημίχρονο: 40-47
Έμβλημα της ομάδας San En Neophoenix
San En Neophoenix
Σελίδα 1 από 2

Sendai 89ers — τελευταίοι 5 αγώνες

B.League|Τετ 08/04/26 10:05
Ολοκληρώθηκε
Altiri Chiba
Έμβλημα της ομάδας Altiri Chiba
80
:
104
Ημίχρονο: 40-63
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
Sendai 89ers
B.League|Κυρ 05/04/26 05:05
Ολοκληρώθηκε
Sendai 89ers
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
87
:
66
Ημίχρονο: 38-46
Έμβλημα της ομάδας Saga Ballooners
Saga Ballooners
B.League|Σαβ 04/04/26 06:05
Ολοκληρώθηκε
Sendai 89ers
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
66
:
82
Ημίχρονο: 31-44
Έμβλημα της ομάδας Saga Ballooners
Saga Ballooners
B.League|Τετ 01/04/26 10:05
Ολοκληρώθηκε
Sendai 89ers
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
83
:
80
Ημίχρονο: 35-48
Έμβλημα της ομάδας Alvark Tokyo
Alvark Tokyo
B.League|Κυρ 29/03/26 06:05
Ολοκληρώθηκε
Nagasaki Velca
Έμβλημα της ομάδας Nagasaki Velca
88
:
75
Ημίχρονο: 47-47
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
Sendai 89ers
Σελίδα 1 από 2

San En Neophoenix εναντίον Sendai 89ers — ιστορικό H2H

B.League|Κυρ 19/10/25 02:05
Ολοκληρώθηκε
Sendai 89ers
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
87
:
86
Ημίχρονο: 42-43
Έμβλημα της ομάδας San-en NeoPhoenix
San-en NeoPhoenix
B.League|Σαβ 18/10/25 02:05
Ολοκληρώθηκε
Sendai 89ers
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
82
:
79
Ημίχρονο: 42-34
Έμβλημα της ομάδας San-en NeoPhoenix
San-en NeoPhoenix
B.League|Κυρ 12/01/25 03:05
Ολοκληρώθηκε
San-en NeoPhoenix
Έμβλημα της ομάδας San-en NeoPhoenix
129
:
64
Ημίχρονο: 64-26
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
Sendai 89ers
B.League|Σαβ 11/01/25 03:05
Ολοκληρώθηκε
San-en NeoPhoenix
Έμβλημα της ομάδας San-en NeoPhoenix
105
:
93
Ημίχρονο: 48-43
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
Sendai 89ers
B.League|Κυρ 31/03/24 02:05
Ολοκληρώθηκε
Sendai 89ers
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
81
:
100
Ημίχρονο: 36-54
Έμβλημα της ομάδας San-en NeoPhoenix
San-en NeoPhoenix
Σελίδα 1 από 2

San En Neophoenix

Sendai 89ers

Στατιστικά παικτών στο San En Neophoenix x Sendai 89ers

Στο San En Neophoenix x Sendai 89ers, ο/η Jarrett Culver ήταν ο κορυφαίος του αγώνα με 39 πόντους. Τα δεδομένα καταγράφηκαν στις 11/04/2026.

San-en NeoPhoenix

Στατιστικά παικτών της ομάδας San-en NeoPhoenix στο San En Neophoenix x Sendai 89ers
ΠαίκτηςPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
2David NwabaGF2793610/1410/140/07/84
1Yante MatenF15144105/135/120/15/94
10Hirotaka YoshiiF101104/92/32/60/03
24Ryusei SasakiG82023/71/12/60/03
14Hayato WakugawaG30001/10/01/10/00
28Kazuma TsuyaG161013/70/03/77/92
5Sota OuraG102024/72/22/50/03
7Cameron JacksonF61103/73/60/10/23
20Dai NemotoG33121/30/11/20/02
11Hideya Asai00000/10/00/10/03
33Junior KodamaF00000/00/00/00/00
21Yusuke SuzukiF00000/00/00/00/00

Sendai 89ers

Στατιστικά παικτών της ομάδας Sendai 89ers στο San En Neophoenix x Sendai 89ers
ΠαίκτηςPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
8Jarrett CulverGF3980810/257/173/816/182
9Sergio El DarwichG214049/138/91/42/35
45Nathan BootheFC165145/91/24/72/23
7Seiya FunyuG112113/40/13/32/23
15Shota WatanabeG61011/61/20/44/41
21Boubacar ToureC66423/43/40/00/01
14Yusei SugiuraF31011/20/01/20/04
11Hirohide Araya20000/20/00/22/21
3Kazuma OkajimaG00000/00/00/00/02
24Kosei NiinumaGF00000/00/00/00/00
23Ryota Hanzawa01010/00/00/00/00
75Soichiro InoueF00000/00/00/00/00

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ San En Neophoenix και Sendai 89ers;

Ιστορικό μεταξύ San En Neophoenix και Sendai 89ers: 10 αναμετρήσεις — {home} 5 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 5 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 1658 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 100,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 18/10/2025 às 23:05.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες San En Neophoenix
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Sendai 89ers
5
Γκολ στο ιστορικό
1658

Μεγαλύτερες νίκες

  • San En Neophoenix: San En Neophoenix 129 x 64 Sendai 89ers
  • Sendai 89ers: San En Neophoenix 74 x 82 Sendai 89ers

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. San En Neophoenix 86 x 87 Sendai 89ers
  2. San En Neophoenix 79 x 82 Sendai 89ers
  3. San En Neophoenix 129 x 64 Sendai 89ers
  4. San En Neophoenix 105 x 93 Sendai 89ers
  5. San En Neophoenix 100 x 81 Sendai 89ers
  6. San En Neophoenix 75 x 82 Sendai 89ers
  7. San En Neophoenix 83 x 86 Sendai 89ers
  8. San En Neophoenix 74 x 82 Sendai 89ers
  9. San En Neophoenix 73 x 61 Sendai 89ers
  10. San En Neophoenix 73 x 63 Sendai 89ers

San En Neophoenix x Sendai 89ers — Στατιστικά

Επισκόπηση

Αναμέτρηση μπάσκετ μεταξύ San-en NeoPhoenix και Sendai 89ers. 10 αγώνες στη βάση μας.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η San-en NeoPhoenix έχει 8 νίκες και 2 ήττες, με 886 πόντους υπέρ και 799 κατά. Η Sendai 89ers έχει 9 νίκες και 1 ήττες σε 10 αγώνες, με 851 πόντους υπέρ και 782 κατά.

Απόδοση

Η San-en NeoPhoenix έχει ποσοστό νικών 80% με μέσο όρο 88.6 πόντους ανά αγώνα. Η Sendai 89ers έχει 90% και μέσο όρο 85.1 πόντους.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Σε 10 αναμετρήσεις, η San-en NeoPhoenix νίκησε 4 και η Sendai 89ers νίκησε 6.

Πρόσφατη φόρμα

Στους τελευταίους 5 αγώνες, η San-en NeoPhoenix έχει 3 νίκες και 2 ήττες. Η Sendai 89ers έχει 4 νίκες και 1 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η San-en NeoPhoenix έχει ποσοστό νικών 90% και μέσο όρο 92.5 πόντους. Εκτός έδρας, η Sendai 89ers έχει ποσοστό νικών 60%.

Τάσεις

Ο μέσος όρος συνολικών πόντων σε αυτές τις αναμετρήσεις είναι 172.4 ανά αγώνα. Αναλύστε τα όρια συνόλων.