San En Neophoenix 82 vs 75 Sendai 89ers

Nome oficial do San En Neophoenix: San-en NeoPhoenix.

Στις τελευταίες 6 αναμετρήσεις, οι 6 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
82
:
75
D
HT 42-36
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Μέσος όρος Πόντοι ανά αγώνα (H2H)
147.67τελευταίοι 6 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — San En Neophoenix
50%5Ν 0Ι 5Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Sendai 89ers
50%5Ν 0Ι 5Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες San En Neophoenix
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Sendai 89ers
3
Μέσος όρος πόντων
147.7

Over/Under H2H - Πόντοι

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
50%
50%
160.5
16.7%
83.3%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Πόντοι 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
70.5
50%
50%
80.5
16.7%
83.3%
85.5
16.7%
83.3%

Over/Under H2H - Πόντοι Τέταρτο

Γραμμή
Over %
Under %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H)

San En Neophoenix
Ποσοστό
-14.5
0%
-10.5
33.3%
-7.5
50%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

San En Neophoenix
Ποσοστό
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
16.7%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - Τέταρτο

San En Neophoenix
Ποσοστό
-14.5
12.5%
-10.5
12.5%
-7.5
16.7%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες San En Neophoenix
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Sendai 89ers
3
Μέσος όρος πόντων
147.7

Over/Under H2H - Πόντοι

Γραμμή
Over %
Under %
150.5
50%
50%
160.5
16.7%
83.3%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Πόντοι 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
70.5
50%
50%
80.5
16.7%
83.3%
85.5
16.7%
83.3%

Over/Under H2H - Πόντοι Τέταρτο

Γραμμή
Over %
Under %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H)

San En Neophoenix
Ποσοστό
-14.5
0%
-10.5
33.3%
-7.5
50%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

San En Neophoenix
Ποσοστό
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
16.7%

Χάντικαπ Πόντοι Μεταξύ τους (H2H) - Τέταρτο

San En Neophoenix
Ποσοστό
-14.5
12.5%
-10.5
12.5%
-7.5
16.7%

San En Neophoenix — τελευταίοι 5 αγώνες

B.League|Τετ 27/03/24 07:05
Ολοκληρώθηκε
San En Neophoenix
Έμβλημα της ομάδας San En Neophoenix
102
:
83
Ημίχρονο: 50-45
Έμβλημα της ομάδας Seahorses Mikawa
Seahorses Mikawa
B.League|Κυρ 24/03/24 03:05
Ολοκληρώθηκε
San En Neophoenix
Έμβλημα της ομάδας San En Neophoenix
84
:
81
Ημίχρονο: 43-38
Έμβλημα της ομάδας Sunrockers Shibuya
Sunrockers Shibuya
B.League|Σαβ 23/03/24 03:05
Ολοκληρώθηκε
San En Neophoenix
Έμβλημα της ομάδας San En Neophoenix
94
:
78
Ημίχρονο: 49-37
Έμβλημα της ομάδας Sunrockers Shibuya
Sunrockers Shibuya
B.League|Τετ 20/03/24 07:05
Ολοκληρώθηκε
Kawasaki Brave Thunders
Έμβλημα της ομάδας Kawasaki Brave Thunders
101
:
78
Ημίχρονο: 53-41
Έμβλημα της ομάδας San En Neophoenix
San En Neophoenix
B.League|Τετ 06/03/24 07:05
Ολοκληρώθηκε
Yokohama B Corsairs
Έμβλημα της ομάδας Yokohama B Corsairs
81
:
76
Ημίχρονο: 42-39
Έμβλημα της ομάδας San En Neophoenix
San En Neophoenix
Σελίδα 1 από 2

Sendai 89ers — τελευταίοι 5 αγώνες

B.League|Τετ 27/03/24 07:05
Ολοκληρώθηκε
Ibaraki Robots
Έμβλημα της ομάδας Ibaraki Robots
74
:
82
Ημίχρονο: 41-37
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
Sendai 89ers
B.League|Κυρ 24/03/24 03:05
Ολοκληρώθηκε
Utstunomiya Brex
Έμβλημα της ομάδας Utstunomiya Brex
94
:
78
Ημίχρονο: 47-35
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
Sendai 89ers
B.League|Σαβ 23/03/24 03:05
Ολοκληρώθηκε
Utstunomiya Brex
Έμβλημα της ομάδας Utstunomiya Brex
104
:
83
Ημίχρονο: 57-40
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
Sendai 89ers
B.League|Τετ 20/03/24 04:05
Ολοκληρώθηκε
Sendai 89ers
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
72
:
61
Ημίχρονο: 30-33
Έμβλημα της ομάδας Levanga Hokkaido
Levanga Hokkaido
B.League|Τετ 06/03/24 07:05
Ολοκληρώθηκε
Sendai 89ers
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
59
:
90
Ημίχρονο: 30-54
Έμβλημα της ομάδας Akita Northern Happinets
Akita Northern Happinets
Σελίδα 1 από 2

San En Neophoenix εναντίον Sendai 89ers — ιστορικό H2H

B.League|Κυρ 19/03/23 03:05
Ολοκληρώθηκε
San-en NeoPhoenix
Έμβλημα της ομάδας San-en NeoPhoenix
83
:
86
Ημίχρονο: 35-41
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
Sendai 89ers
B.League|Σαβ 18/03/23 03:05
Ολοκληρώθηκε
San-en NeoPhoenix
Έμβλημα της ομάδας San-en NeoPhoenix
74
:
82
Ημίχρονο: 34-55
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
Sendai 89ers
B.League|Κυρ 05/02/17 03:00
Ολοκληρώθηκε
San-en NeoPhoenix
Έμβλημα της ομάδας San-en NeoPhoenix
73
:
61
Ημίχρονο: 35-25
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
Sendai 89ers
B.League|Σαβ 04/02/17 07:00
Ολοκληρώθηκε
San-en NeoPhoenix
Έμβλημα της ομάδας San-en NeoPhoenix
73
:
63
Ημίχρονο: 26-35
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
Sendai 89ers
B2.League|Κυρ 13/12/15 03:00
Ολοκληρώθηκε
Sendai 89ers
Έμβλημα της ομάδας Sendai 89ers
69
:
83
Ημίχρονο: 38-41
Έμβλημα της ομάδας San-en NeoPhoenix
San-en NeoPhoenix
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ San En Neophoenix και Sendai 89ers;

Ιστορικό μεταξύ San En Neophoenix και Sendai 89ers: 6 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 3 νίκες (τελευταίοι 6 αγώνες). 886 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 100,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 19/03/2023 às 00:05.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες San En Neophoenix
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Sendai 89ers
3
Γκολ στο ιστορικό
886

Μεγαλύτερες νίκες

  • San En Neophoenix: San En Neophoenix 83 x 69 Sendai 89ers
  • Sendai 89ers: San En Neophoenix 64 x 75 Sendai 89ers

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. San En Neophoenix 83 x 86 Sendai 89ers
  2. San En Neophoenix 74 x 82 Sendai 89ers
  3. San En Neophoenix 73 x 61 Sendai 89ers
  4. San En Neophoenix 73 x 63 Sendai 89ers
  5. San En Neophoenix 83 x 69 Sendai 89ers
  6. San En Neophoenix 64 x 75 Sendai 89ers

San En Neophoenix x Sendai 89ers — Στατιστικά

Επισκόπηση

Αναμέτρηση μπάσκετ μεταξύ San-en NeoPhoenix και Sendai 89ers. 10 αγώνες στη βάση μας.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η San-en NeoPhoenix έχει 8 νίκες και 2 ήττες, με 886 πόντους υπέρ και 799 κατά. Η Sendai 89ers έχει 9 νίκες και 1 ήττες σε 10 αγώνες, με 851 πόντους υπέρ και 782 κατά.

Απόδοση

Η San-en NeoPhoenix έχει ποσοστό νικών 80% με μέσο όρο 88.6 πόντους ανά αγώνα. Η Sendai 89ers έχει 90% και μέσο όρο 85.1 πόντους.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Σε 10 αναμετρήσεις, η San-en NeoPhoenix νίκησε 4 και η Sendai 89ers νίκησε 6.

Πρόσφατη φόρμα

Στους τελευταίους 5 αγώνες, η San-en NeoPhoenix έχει 3 νίκες και 2 ήττες. Η Sendai 89ers έχει 4 νίκες και 1 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η San-en NeoPhoenix έχει ποσοστό νικών 90% και μέσο όρο 92.5 πόντους. Εκτός έδρας, η Sendai 89ers έχει ποσοστό νικών 60%.

Τάσεις

Ο μέσος όρος συνολικών πόντων σε αυτές τις αναμετρήσεις είναι 172.4 ανά αγώνα. Αναλύστε τα όρια συνόλων.