Στατιστικά πρωταθλήματος για το The Creative Championship Cup The Creative Championship Cup 26/27
Το The Creative Championship Cup The Creative Championship Cup 26/27 έχει μέσο όρο 3,33 γκολ ανά αγώνα σε 6 αγώνες που εκπροσωπούνται στη βαθμολογία· στους 43 ολοκληρωμένους αγώνες του δείγματος, το 62,8% ολοκληρώθηκε με πάνω από 2,5 γκολ και το 58,1% με γκολ και από τις δύο ομάδες.
Μέσοι όροι σεζόν
- Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα: 3,33 (6 αγώνες στη βαθμολογία)
- Γκολ που σημειώθηκαν φέτος: 20
- Ομάδες στη βαθμολογία: 12
- Over 2.5 γκολ: 62,8% (43 ολοκληρωμένοι αγώνες)
- Over 1.5 γκολ: 83,7%
- Over 3.5 γκολ: 34,9%
- Σκοράρουν και οι δύο ομάδες: 58,1%
- Νίκη γηπεδούχου / ισοπαλία / νίκη φιλοξενούμενου: 34,9% / 23,3% / 41,9%
Γκολ α' ημιχρόνου
- Μέσος όρος γκολ α' ημιχρόνου: 1,42 (43 αγώνες με σκορ ημιχρόνου)
- Over 0.5 γκολ α' ημιχρόνου: 76,7%
- Over 1.5 γκολ α' ημιχρόνου: 41,9%
Γκολ ανά αγώνα ανά ομάδα
| Ομάδα | Α | Γκολ/αγώνα | Γκολ κατά/αγώνα |
|---|---|---|---|
| Gaiters FC | 1 | 4,00 | 2,00 |
| Beyond Limits | 1 | 3,00 | 1,00 |
| Sporting Lagos FA | 1 | 3,00 | 0,00 |
| Atlantic Business FC | 1 | 2,00 | 4,00 |
| D Shack FC | 1 | 2,00 | 1,00 |
| Broad City FC | 1 | 2,00 | 1,00 |
| Valiant Fc | 1 | 1,00 | 0,00 |
| Iganmu Tigers FC | 1 | 1,00 | 3,00 |
| VOE FA | 1 | 1,00 | 2,00 |
| Dino Sporting Club | 1 | 1,00 | 2,00 |
| Gbagada FC | 1 | 0,00 | 1,00 |
| Dannaz FC | 1 | 0,00 | 3,00 |
Η βαθμολογία ενημερώθηκε 13/10/2026 · ποσοστά υπολογισμένα σε 43 ολοκληρωμένους αγώνες · μεθοδολογία