Statystyki The Creative Championship Cup The Creative Championship Cup 26/27
The Creative Championship Cup The Creative Championship Cup 26/27 ma średnio 3,33 gola na mecz w 6 meczach ujętych w tabeli; w próbie 43 zakończonych meczów 62,8% zakończyło się wynikiem powyżej 2,5 gola, a w 58,1% obie drużyny strzeliły gola.
Średnie sezonu
- Średnia goli na mecz: 3,33 (6 meczów w tabeli)
- Gole zdobyte w sezonie: 20
- Drużyny w tabeli: 12
- Powyżej 2,5 gola: 62,8% (43 zakończonych meczów)
- Powyżej 1,5 gola: 83,7%
- Powyżej 3,5 gola: 34,9%
- Obie drużyny strzelą: 58,1%
- Wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości: 34,9% / 23,3% / 41,9%
Gole w pierwszej połowie
- Średnia goli w pierwszej połowie: 1,42 (43 meczów z wynikiem do przerwy)
- Powyżej 0,5 gola w pierwszej połowie: 76,7%
- Powyżej 1,5 gola w pierwszej połowie: 41,9%
Gole na mecz według drużyny
| Drużyna | M | Gole/mecz | Stracone/mecz |
|---|---|---|---|
| Gaiters FC | 1 | 4,00 | 2,00 |
| Beyond Limits | 1 | 3,00 | 1,00 |
| Sporting Lagos FA | 1 | 3,00 | 0,00 |
| Atlantic Business FC | 1 | 2,00 | 4,00 |
| D Shack FC | 1 | 2,00 | 1,00 |
| Broad City FC | 1 | 2,00 | 1,00 |
| Valiant Fc | 1 | 1,00 | 0,00 |
| Iganmu Tigers FC | 1 | 1,00 | 3,00 |
| VOE FA | 1 | 1,00 | 2,00 |
| Dino Sporting Club | 1 | 1,00 | 2,00 |
| Gbagada FC | 1 | 0,00 | 1,00 |
| Dannaz FC | 1 | 0,00 | 3,00 |
Tabela zaktualizowana 17.10.2026 · wskaźniki obliczone na podstawie 43 zakończonych meczów · metodologia