Ollie Anderson | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Ollie Anderson

Έμβλημα της ομάδας Briton Ferry Llansawel AFCΕπαληθευμένη ομάδαBriton Ferry Llansawel AFC

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Ollie Anderson;

Ο επόμενος αγώνας του/της Ollie Anderson είναι εναντίον του/της Ammanford στο Cymru Premier, στις 06/11 και ώρα 04:45 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Ollie Anderson με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Ollie Anderson με

Ακολουθήστε τον/την Ollie Anderson

Αποθηκεύστε τον/την Ollie Anderson στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Ollie Anderson

Ollie Anderson

2G 2A

τελευταίοι 10 αγώνες
Ollie Anderson

Ollie Anderson

Παίκτης
10 αγώνες
Ι
Η
Ν
Ν
Ι
Ollie Anderson

Στατιστικά - Ollie Anderson

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα58.50
Μέση βαθμολογία6.84
Ποσοστό νικών ομάδας20.0%
Γκολ ανά αγώνα0.20
Ασίστ ανά αγώνα0.20
Γκολ και ασίστ
Γκολ ανά αγώνα0.20
Ασίστ ανά αγώνα0.20
Συμμετοχές σε γκολ ανά αγώνα0.40
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα8.70
Ακρίβεια πασών67.8%
Κοψίματα ανά αγώνα0.50
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα1.30
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game58.50
Βαθμολογία ανά αγώνα6.16
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.23
Γκολ ανά αγώνα0.20
Ασίστ ανά αγώνα0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.70

Σύνοψη - Ollie Anderson

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
58.5
Μέση βαθμολογία
6.84

Γκολ & ασίστ

Γκολ
2
Ασίστ
2
Συμμετοχές σε γκολ
4
Γκολ ανά αγώνα
0.20
Ασίστ ανά αγώνα
0.20

Πάσες

Συνολικές πάσες
87
Ακριβείς πάσες
59
Πάσες ανά αγώνα
8.7
Ακρίβεια πασών
67.8%

Άμυνα

Τάκλιν
0
Κοψίματα
5
Τάκλιν ανά αγώνα
0.00
Κοψίματα ανά αγώνα
0.50

Πειθαρχία

Φάουλ
13
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
1.30

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
2 (20.0%)
Ισοπαλίες
3 (30.0%)
Ήττες
5 (50.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Γκολ/αγώνα
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 0.0%
Εκτός: 100.0%
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
Εντός: 28.4%
Εκτός: 71.6%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Γκολ/αγώνα
0.20
Ασίστ/αγώνα
0.20
Σουτ εντός στόχου/αγώνα
0.70
Ακριβείς πάσες/αγώνα
5.90

Ollie Anderson — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Προφίλ παίκτη Ollie Anderson: αναλύθηκαν 10 αγώνες με 2 γκολ. Χρησιμοποιήστε αυτά τα στατιστικά για τις αγορές σκόρερ.

Αναλυτικά στατιστικά

2 γκολ στην καριέρα. Αναλύστε αυτό το στοιχείο.

Απόδοση

Μέσος όρος 0.2 γκολ και 0.2 ασίστ ανά αγώνα. Σημαντικοί αριθμοί για τη διοργάνωση.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα παίκτη: στους τελευταίους 5 αγώνες, ο παίκτης σκόραρε 2 γκολ και έδωσε 1 ασίστ. Αναλύστε αυτή την τρέχουσα τάση σκοραρίσματος.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Ollie Anderson

Πόσα γκολ έχει ο/η Ollie Anderson;

Ο/Η Ollie Anderson έχει 2 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 2 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

F · Wales · ομάδες: Briton Ferry Llansawel AFC

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Ollie Anderson ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Cymru Premier1022

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Ollie Anderson;

Ο/Η Ollie Anderson έχει μέση βαθμολογία 6,84 (δείγμα: 9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,33 xG ανά αγώνα (δείγμα: 7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,84

9 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,33

7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες