Ollie Anderson | Statystyki | Piłka nożna

Obecna drużyna Ollie Anderson

Herb drużyny Briton Ferry Llansawel AFCZweryfikowany klubBriton Ferry Llansawel AFC

Jaki jest następny mecz zawodnika Ollie Anderson?

Następny mecz zawodnika Ollie Anderson to spotkanie z Ammanford w rozgrywkach Cymru Premier, 06.11, godz. 16:45 (czas Brasília).

Porównaj Ollie Anderson z innym zawodnikiem

Wybierz innego zawodnika i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Ollie Anderson z

Obserwuj Ollie Anderson

Zapisz Ollie Anderson na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Ollie Anderson

Ollie Anderson

2G 2A

ostatnie 10 meczów
Ollie Anderson

Ollie Anderson

Zawodnik
10 mecze
R
P
Z
Z
R
Ollie Anderson

Statystyki - Ollie Anderson

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Rozegrane mecze10
Średnia minut na mecz58.50
Średnia ocena6.84
Zwycięstwa drużyny20.0%
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.20
Gole i asysty
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.20
Udział przy golach na mecz0.40
Podania i obrona
Podania na mecz8.70
Celność podań67.8%
Przechwyty na mecz0.50
Procent wygranych pojedynków100.0%
Dyscyplina
Popełnione faule na mecz1.30
Łączna liczba żółtych kartek0
Łączna liczba czerwonych kartek0
Szczegółowe średnie na mecz
Aggregated raw minutesplayed Per Game58.50
Ocena na mecz6.16
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.23
Gole na mecz0.20
Asysty na mecz0.20
Aggregated raw shotsontarget Per Game0.70

Podsumowanie - Ollie Anderson

Mecze
10
Średnia minut
58.5
Średnia ocena
6.84

Gole i asysty

Gole
2
Asysty
2
Udziały przy golach
4
Gole na mecz
0.20
Asysty na mecz
0.20

Podania

Wszystkie podania
87
Celne podania
59
Podania na mecz
8.7
Celność podań
67.8%

Obrona

Wślizgi
0
Przechwyty
5
Wślizgi na mecz
0.00
Przechwyty na mecz
0.50

Dyscyplina

Faule
13
Żółte kartki
0
Czerwone kartki
0
Faule na mecz
1.30

Wyniki drużyny

Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
5 (50.0%)

Porównanie u siebie i na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Gole/mecz
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Asysty/mecz
U siebie: 0.0%
Na wyjeździe: 100.0%
Strzały celne/mecz
U siebie: 28.4%
Na wyjeździe: 71.6%

Średnie na mecz

Gole/mecz
0.20
Asysty/mecz
0.20
Strzały celne/mecz
0.70
Celne podania/mecz
5.90

Ollie Anderson — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

Profil zawodnika Ollie Anderson: 10 przeanalizowanych meczów i 2 goli. Wykorzystaj te statystyki w zakładach na strzelców.

Szczegółowe statystyki

2 goli zdobytych w karierze. Przeanalizuj tę liczbę.

Wydajność

Średnio 0.2 goli i 0.2 asyst na mecz. Istotne liczby.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: w 5 ostatnich meczach zawodnik zdobył 2 goli i zanotował 1 asyst. Przeanalizuj aktualny trend strzelecki.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Zawodnik rozegrał 10 meczów. Sprawdź statystyki według miejsca.

Trendy

Przy 10 odnotowanych meczach przeanalizuj trendy zawodnika.

Najnowsze mecze zawodnika Ollie Anderson

Ile goli ma Ollie Anderson?

Ollie Anderson ma 2 goli w 10 meczach (wszystkich 10 meczach), a także 2 asyst asyst, 0 żółtych kartek żółtych kartek i 0 czerwonych kartek czerwonych.

Źródło: historia dostawcy statystyk.

F · Wales · drużyny: Briton Ferry Llansawel AFC

Gole według rozgrywek

Sumy z tej samej próbki meczów (wszystkich 10 meczach).

Gole zawodnika Ollie Anderson według rozgrywek: mecze, gole i asysty.
RozgrywkiMeczeGoleAsysty
Cymru Premier1022

Jaka jest średnia ocena i xG zawodnika Ollie Anderson?

Zawodnik Ollie Anderson ma średnia ocena 6,84 w 9 meczów z zarejestrowanymi danymi i 0,33 xG na mecz w 7 meczów z zarejestrowanymi danymi. Próba: ostatnie 10 meczów.

Średnia ocena
6,84

9 meczów z zarejestrowanymi danymi

Ocena to ocena występu przypisana przez dostawcę danych po każdym meczu w skali od 0 do 10, łącząca działania z piłką i bez piłki. Publikujemy średnią z meczów, w których dostawca zarejestrował ocenę.

xG na mecz
0,33

7 meczów z zarejestrowanymi danymi

xG (oczekiwane gole) mierzy jakość strzałów: każdy strzał otrzymuje wartość od 0 do 1 na podstawie historycznego prawdopodobieństwa zdobycia gola. xG równe 0,50 w meczu oznacza pół oczekiwanego gola z sumy strzałów w tym meczu.

Ocena i xG pochodzą od dostawcy danych meczowych i nie są obliczane przez Green365. Mecze bez danych dostawcy są wykluczane ze średniej, a podana liczba wskazuje dokładnie, ile ich uwzględniono — zobacz metodologię.

Zawodnicy