Zurab Chavchanidze | Στατιστικά | Ποδόσφαιρο

Τρέχουσα ομάδα του Zurab Chavchanidze

Έμβλημα της ομάδας FC GagraΕπαληθευμένη ομάδαFC Gagra

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Zurab Chavchanidze;

Ο επόμενος αγώνας του/της Zurab Chavchanidze είναι εναντίον του/της FC Iberia 1999 στο Erovnuli Liga, στις 07/11 και ώρα 09:00 π.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Zurab Chavchanidze με άλλον παίκτη

Επιλέξτε άλλον παίκτη και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Zurab Chavchanidze με

Ακολουθήστε τον/την Zurab Chavchanidze

Αποθηκεύστε τον/την Zurab Chavchanidze στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Zurab Chavchanidze

Zurab Chavchanidze

0G 1A

τελευταίοι 10 αγώνες
Zurab Chavchanidze

Zurab Chavchanidze

Παίκτης
10 αγώνες
Ν
Η
Ι
Η
Η
Zurab Chavchanidze

Στατιστικά - Zurab Chavchanidze

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες που έπαιξε10
Μέσα λεπτά ανά αγώνα75.90
Μέση βαθμολογία6.69
Ποσοστό νικών ομάδας30.0%
Ασίστ ανά αγώνα0.10
Κίτρινες κάρτες0
Πάσες και άμυνα
Πάσες ανά αγώνα40.20
Ακρίβεια πασών86.8%
Τάκλιν ανά αγώνα0.40
Κοψίματα ανά αγώνα2.10
Ποσοστό επιτυχίας μονομαχιών100.0%
Πειθαρχία
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα0.80
Σύνολο κίτρινων καρτών0
Σύνολο κόκκινων καρτών0
Αναλυτικοί μέσοι όροι ανά αγώνα
Aggregated raw minutesplayed Per Game75.90
Βαθμολογία ανά αγώνα4.68
Aggregated raw expectedgoals Per Game0.06
Ασίστ ανά αγώνα0.10
Φάουλ ανά αγώνα0.80
Aggregated raw wasfouled Per Game0.60

Σύνοψη - Zurab Chavchanidze

Αγώνες
10
Μέσα λεπτά
75.9
Μέση βαθμολογία
6.69

Γκολ & ασίστ

Γκολ
0
Ασίστ
1
Συμμετοχές σε γκολ
1
Γκολ ανά αγώνα
0.00
Ασίστ ανά αγώνα
0.10

Πάσες

Συνολικές πάσες
402
Ακριβείς πάσες
349
Πάσες ανά αγώνα
40.2
Ακρίβεια πασών
86.8%

Άμυνα

Τάκλιν
4
Κοψίματα
21
Τάκλιν ανά αγώνα
0.40
Κοψίματα ανά αγώνα
2.10

Πειθαρχία

Φάουλ
8
Κίτρινες κάρτες
0
Κόκκινες κάρτες
0
Φάουλ ανά αγώνα
0.80

Αποτελέσματα ομάδας

Νίκες
3 (30.0%)
Ισοπαλίες
2 (20.0%)
Ήττες
5 (50.0%)

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Ασίστ/αγώνα
Εντός: 100.0%
Εκτός: 0.0%
Τάκλιν/αγώνα
Εντός: 40.0%
Εκτός: 60.0%
Φάουλ/αγώνα
Εντός: 58.8%
Εκτός: 41.2%
Ποσοστό νικών
Εντός: 40.0%
Εκτός: 30.0%

Μέσοι όροι ανά αγώνα

Ασίστ/αγώνα
0.10
Ακριβείς πάσες/αγώνα
34.90
Τάκλιν/αγώνα
0.40
Κοψίματα/αγώνα
2.10

Zurab Chavchanidze — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Ανάλυση του παίκτη Zurab Chavchanidze σε 10 καταγεγραμμένους αγώνες. Δείτε στατιστικά γκολ, ασίστ και τάσεων αγώνα.

Αναλυτικά στατιστικά

10 αγώνες. Δείτε τα αναλυτικά στατιστικά του παίκτη.

Απόδοση

Ο παίκτης έχει καταγεγραμμένους 10 αγώνες για ανάλυση απόδοσης.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα: 1 νίκες, 1 ισοπαλίες και 3 ήττες στους τελευταίους αγώνες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ο παίκτης έχει 10 αγώνες. Δείτε στατιστικά ανά γήπεδο.

Τάσεις

Με 10 καταγεγραμμένους αγώνες, αναλύστε τις τάσεις του παίκτη.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Zurab Chavchanidze

Πόσα γκολ έχει ο/η Zurab Chavchanidze;

Ο/Η Zurab Chavchanidze έχει 0 γκολ σε 10 αγώνες (όλοι οι 10 αγώνες), με 1 ασίστ ασίστ, 0 κίτρινες κάρτες κίτρινες κάρτες και 0 κόκκινες κάρτες κόκκινες κάρτες.

Πηγή: ιστορικό παρόχου στατιστικών.

D · Georgia · ομάδες: FC Gagra

Γκολ ανά διαγωνισμό

Σύνολα στο ίδιο δείγμα αγώνων (όλοι οι 10 αγώνες).

Γκολ του/της Zurab Chavchanidze ανά διαγωνισμό: αγώνες, γκολ και ασίστ.
ΔιαγωνισμόςΑγώνεςΓκολΑσίστ
Erovnuli Liga1001

Ποια είναι η μέση βαθμολογία και το xG του/της Zurab Chavchanidze;

Ο/Η Zurab Chavchanidze έχει μέση βαθμολογία 6,69 (δείγμα: 7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα) και 0,12 xG ανά αγώνα (δείγμα: 5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα). Δείγμα: τελευταίοι 10 αγώνες.

Μέση βαθμολογία
6,69

7 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Η βαθμολογία (rating) είναι η αξιολόγηση της απόδοσης που δίνει ο πάροχος δεδομένων μετά από κάθε αγώνα, σε κλίμακα από 0 έως 10, συνδυάζοντας ενέργειες με και χωρίς μπάλα. Δημοσιεύουμε τον μέσο όρο των αγώνων στους οποίους ο πάροχος κατέγραψε βαθμολογία.

xG ανά αγώνα
0,12

5 αγώνες με καταγεγραμμένα δεδομένα

Το xG (expected goals, αναμενόμενα γκολ) μετρά την ποιότητα των σουτ: κάθε σουτ λαμβάνει τιμή από 0 έως 1 με βάση την ιστορική πιθανότητα να γίνει γκολ. Ένα xG 0,50 σε έναν αγώνα σημαίνει μισό αναμενόμενο γκολ από το άθροισμα των σουτ του αγώνα.

Η βαθμολογία και το xG προέρχονται από τον πάροχο δεδομένων αγώνων και δεν υπολογίζονται από το Green365. Οι αγώνες χωρίς καταγραφή από τον πάροχο εξαιρούνται από τον μέσο όρο, και ο παραπάνω αριθμός σας δείχνει ακριβώς πόσοι συμπεριλήφθηκαν — δείτε τη μεθοδολογία.

Παίκτες