Στατιστικά πρωταθλήματος για το Centre-Val de Loire Régional 1 R1 Centre-Val de Loire 26/27
Το Centre-Val de Loire Régional 1 R1 Centre-Val de Loire 26/27 έχει μέσο όρο 2,83 γκολ ανά αγώνα σε 18 αγώνες που εκπροσωπούνται στη βαθμολογία· στους 339 ολοκληρωμένους αγώνες του δείγματος, το 56,9% ολοκληρώθηκε με πάνω από 2,5 γκολ και το 50,4% με γκολ και από τις δύο ομάδες.
Μέσοι όροι σεζόν
- Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα: 2,83 (18 αγώνες στη βαθμολογία)
- Γκολ που σημειώθηκαν φέτος: 51
- Ομάδες στη βαθμολογία: 12
- Over 2.5 γκολ: 56,9% (339 ολοκληρωμένοι αγώνες)
- Over 1.5 γκολ: 77,6%
- Over 3.5 γκολ: 38,1%
- Σκοράρουν και οι δύο ομάδες: 50,4%
- Νίκη γηπεδούχου / ισοπαλία / νίκη φιλοξενούμενου: 42,5% / 26,0% / 31,6%
Γκολ ανά αγώνα ανά ομάδα
| Ομάδα | Α | Γκολ/αγώνα | Γκολ κατά/αγώνα |
|---|---|---|---|
| Bourges Moulon ES | 3 | 3,00 | 1,33 |
| Bourges FC 2 | 3 | 2,00 | 0,00 |
| Vineuil SF | 3 | 2,00 | 0,67 |
| Etoile Bleue St Cyr sur Loire | 3 | 1,67 | 1,00 |
| CRF Fleury-les-Aubrais | 3 | 1,33 | 0,33 |
| Saran FC | 3 | 1,33 | 1,33 |
| US Monnaie | 3 | 1,33 | 1,00 |
| FC Drouais Dreux | 3 | 1,33 | 2,33 |
| US Châteauneuf-sur-Loire | 3 | 1,00 | 2,00 |
| Olympique Portugais de Mehun | 3 | 1,00 | 3,00 |
| Union Foot Touraine 2 | 3 | 0,67 | 1,33 |
| SMOC Saint-Jean-de-Braye | 3 | 0,33 | 2,67 |
Η βαθμολογία ενημερώθηκε 13/10/2026 · ποσοστά υπολογισμένα σε 339 ολοκληρωμένους αγώνες · μεθοδολογία