Στατιστικά πρωταθλήματος για το SSA Second Division 2026
Το SSA Second Division 2026 έχει μέσο όρο 3,79 γκολ ανά αγώνα σε 48 αγώνες που εκπροσωπούνται στη βαθμολογία· στους 175 ολοκληρωμένους αγώνες του δείγματος, το 67,4% ολοκληρώθηκε με πάνω από 2,5 γκολ και το 56,6% με γκολ και από τις δύο ομάδες.
Μέσοι όροι σεζόν
- Μέσος όρος γκολ ανά αγώνα: 3,79 (48 αγώνες στη βαθμολογία)
- Γκολ που σημειώθηκαν φέτος: 182
- Ομάδες στη βαθμολογία: 21
- Over 2.5 γκολ: 67,4% (175 ολοκληρωμένοι αγώνες)
- Over 1.5 γκολ: 85,7%
- Over 3.5 γκολ: 42,9%
- Σκοράρουν και οι δύο ομάδες: 56,6%
- Νίκη γηπεδούχου / ισοπαλία / νίκη φιλοξενούμενου: 42,3% / 16,6% / 41,1%
Γκολ α' ημιχρόνου
- Μέσος όρος γκολ α' ημιχρόνου: 1,63 (117 αγώνες με σκορ ημιχρόνου)
- Over 0.5 γκολ α' ημιχρόνου: 71,8%
- Over 1.5 γκολ α' ημιχρόνου: 47,0%
Γκολ ανά αγώνα ανά ομάδα
| Ομάδα | Α | Γκολ/αγώνα | Γκολ κατά/αγώνα |
|---|---|---|---|
| Jongksha SC | 2 | 8,00 | 1,50 |
| Umlyngka S&CC | 5 | 4,00 | 0,60 |
| Mawpat SC | 5 | 3,60 | 0,60 |
| Lawsohtun SC | 5 | 3,40 | 0,80 |
| Smit SC | 5 | 3,00 | 1,20 |
| PFR Academy | 5 | 2,80 | 2,60 |
| Madan SCC | 5 | 2,60 | 1,00 |
| Tynring SC | 5 | 2,00 | 1,20 |
| Mawkriah West SC | 2 | 2,00 | 4,00 |
| Sohryngkham SC | 5 | 1,60 | 1,80 |
| Umrynjah S&CC | 5 | 1,60 | 1,00 |
| Nongmensong SC | 5 | 1,40 | 1,80 |
| Marbisu SC | 5 | 1,20 | 2,80 |
| Umphrup SC | 5 | 1,20 | 4,00 |
| Lumshyiap SC | 5 | 1,00 | 3,20 |
| Nongrah SC | 5 | 0,80 | 1,80 |
| Mawryngkneng SC | 5 | 0,60 | 0,20 |
| Sohiong SC | 5 | 0,60 | 2,80 |
| Lumshyiap SC | 2 | 0,50 | 5,00 |
| Mawkriah West SC | 5 | 0,40 | 2,80 |
| Jongksha SC | 5 | 0,40 | 2,00 |
Η βαθμολογία ενημερώθηκε 15/10/2026 · ποσοστά υπολογισμένα σε 175 ολοκληρωμένους αγώνες · μεθοδολογία