Benfica Castelo Branco 1 vs 1 Mortagua

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 2 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
E
1
:
1
E
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
1.60τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Benfica Castelo Branco
30%3Ν 4Ι 3Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Mortagua
40%4Ν 6Ι 0Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Benfica Castelo Branco
3
Ισοπαλίες
7
Νίκες Mortagua
0
Μέσος όρος γκολ
1.6

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
70%
30%
1.5
60%
40%
2.5
20%
80%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
71.4%
28.6%
1.5
42.9%
57.1%
2.5
14.3%
85.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Benfica Castelo Branco
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Benfica Castelo Branco
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Benfica Castelo Branco
3
Ισοπαλίες
7
Νίκες Mortagua
0
Μέσος όρος γκολ
1.6

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
50%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
50%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
70%
30%
1.5
60%
40%
2.5
20%
80%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
71.4%
28.6%
1.5
42.9%
57.1%
2.5
14.3%
85.7%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Benfica Castelo Branco
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Benfica Castelo Branco
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Benfica Castelo Branco — τελευταίοι 5 αγώνες

Campeonato de Portugal|Κυρ 13/04/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
Benfica Castelo Branco
Έμβλημα της ομάδας Benfica Castelo Branco
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Sertanense
Sertanense
Campeonato de Portugal|Κυρ 06/04/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
Campeonato de Portugal|Σαβ 29/03/25 13:00
Ολοκληρώθηκε
Benfica Castelo Branco
Έμβλημα της ομάδας Benfica Castelo Branco
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας AC Marinhense
AC Marinhense
Campeonato de Portugal|Κυρ 16/03/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
GD Peniche
Έμβλημα της ομάδας GD Peniche
1
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Benfica Castelo Branco
Benfica Castelo Branco
Campeonato de Portugal|Κυρ 09/03/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Mortagua — τελευταίοι 5 αγώνες

Campeonato de Portugal|Κυρ 13/04/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
Mortagua
Έμβλημα της ομάδας Mortagua
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας CD Fátima
CD Fátima
Campeonato de Portugal|Κυρ 06/04/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
CA Pêro Pinheiro
Έμβλημα της ομάδας CA Pêro Pinheiro
0
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Mortagua
Mortagua
Campeonato de Portugal|Σαβ 29/03/25 13:00
Ολοκληρώθηκε
Mortagua
Έμβλημα της ομάδας Mortagua
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας FC Alverca B
FC Alverca B
Campeonato de Portugal|Κυρ 16/03/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
Sertanense
Έμβλημα της ομάδας Sertanense
0
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Mortagua
Mortagua
Campeonato de Portugal|Κυρ 09/03/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
Mortagua
Έμβλημα της ομάδας Mortagua
2
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Clube União 1919
Clube União 1919
Σελίδα 1 από 2

Benfica Castelo Branco εναντίον Mortagua — ιστορικό H2H

Campeonato de Portugal|Κυρ 16/02/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
Benfica Castelo Branco
Έμβλημα της ομάδας Benfica Castelo Branco
1
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Mortágua
Mortágua
Campeonato de Portugal|Κυρ 06/10/24 11:00
Ολοκληρώθηκε
Mortágua
Έμβλημα της ομάδας Mortágua
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Benfica Castelo Branco
Benfica Castelo Branco
Campeonato de Portugal|Κυρ 21/01/24 12:00
Ολοκληρώθηκε
Benfica Castelo Branco
Έμβλημα της ομάδας Benfica Castelo Branco
2
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Mortágua
Mortágua
Campeonato de Portugal|Κυρ 03/09/23 13:00
Ολοκληρώθηκε
Mortágua
Έμβλημα της ομάδας Mortágua
1
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Benfica Castelo Branco
Benfica Castelo Branco
Campeonato de Portugal|Κυρ 12/03/23 12:00
Ολοκληρώθηκε
Mortágua
Έμβλημα της ομάδας Mortágua
2
:
2
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας Benfica Castelo Branco
Benfica Castelo Branco
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Benfica Castelo Branco και Mortagua;

Ιστορικό μεταξύ Benfica Castelo Branco και Mortagua: 10 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 7 ισοπαλίες, {away} 0 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 16 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 1,60 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 50,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 16/02/2025 às 09:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Benfica Castelo Branco
3
Ισοπαλίες
7
Νίκες Mortagua
0
Γκολ στο ιστορικό
16
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
1,60

Μεγαλύτερες νίκες

  • Benfica Castelo Branco: Benfica Castelo Branco 2 x 0 Mortagua

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Benfica Castelo Branco 1 x 1 Mortagua
  2. Benfica Castelo Branco 0 x 0 Mortagua
  3. Benfica Castelo Branco 2 x 0 Mortagua
  4. Benfica Castelo Branco 2 x 1 Mortagua
  5. Benfica Castelo Branco 2 x 2 Mortagua
  6. Benfica Castelo Branco 0 x 0 Mortagua
  7. Benfica Castelo Branco 1 x 1 Mortagua
  8. Benfica Castelo Branco 0 x 0 Mortagua
  9. Benfica Castelo Branco 1 x 0 Mortagua
  10. Benfica Castelo Branco 1 x 1 Mortagua

Γκολ ανά ημίχρονο — Benfica Castelo Branco x Mortagua

  • 1ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,29 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 71,4% · over 1.5 Γκολ: 42,9%
  • 2ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 0,71 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 57,1% · over 1.5 Γκολ: 14,3%

Benfica Castelo Branco x Mortagua — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Benfica Castelo Branco - Mortágua, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Benfica Castelo Branco σημείωσε 4 νίκες, 1 ισοπαλίες και 5 ήττες, με 15 γκολ υπέρ και 19 κατά. Η ομάδα Mortágua είχε 5 νίκες, 2 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 10 αγώνες, με 14 γκολ υπέρ και 10 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Benfica Castelo Branco έχει ποσοστό νικών 40% με μέσο όρο 1.5 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Mortágua έχει ποσοστό νικών 50% και μέσο όρο 1.4 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Θα είναι η πρώτη καταγεγραμμένη αναμέτρηση των Benfica Castelo Branco και Mortágua στη βάση μας.

Πρόσφατη φόρμα

Στην πρόσφατη φόρμα, η Benfica Castelo Branco έχει 2 νίκες, 1 ισοπαλίες και 2 ήττες. Η Mortágua έχει 1 νίκες, 2 ισοπαλίες και 2 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Benfica Castelo Branco έχει ποσοστό νικών 60% με μέσο όρο 2.4 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Mortágua έχει ποσοστό νικών 60% και μέσο όρο 1.3 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 2 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 30% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 60% των αγώνων.