Espanyol B 0 vs 2 Gimnastic De Tarragona

Στις τελευταίες 6 αναμετρήσεις, οι 2 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
0
:
2
V
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
2.33τελευταίοι 6 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Espanyol B
50%5Ν 4Ι 1Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Gimnastic De Tarragona
50%5Ν 1Ι 4Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Espanyol B
2
Ισοπαλίες
3
Νίκες Gimnastic De Tarragona
1
Μέσος όρος γκολ
2.3

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
83.3%
16.7%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
50%
50%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Espanyol B
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Espanyol B
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Espanyol B
2
Ισοπαλίες
3
Νίκες Gimnastic De Tarragona
1
Μέσος όρος γκολ
2.3

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
67%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
33%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
83.3%
16.7%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
50%
50%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Espanyol B
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Espanyol B
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Espanyol B — τελευταίοι 5 αγώνες

Club Friendly Games|Σαβ 16/08/25 14:00
Ολοκληρώθηκε
CF Badalona
Έμβλημα της ομάδας CF Badalona
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Espanyol B
Espanyol B
Club Friendly Games|Τετ 13/08/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
CE L’Hospitalet
Έμβλημα της ομάδας CE L’Hospitalet
3
:
4
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Espanyol B
Espanyol B
Club Friendly Games|Σαβ 09/08/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
Espanyol B
Έμβλημα της ομάδας Espanyol B
4
:
3
Ημίχρονο: 3-1
Έμβλημα της ομάδας CE Europa
CE Europa
Club Friendly Games|Τετ 06/08/25 13:00
Ολοκληρώθηκε
RZ Deportivo Aragón
Έμβλημα της ομάδας RZ Deportivo Aragón
1
:
3
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Espanyol B
Espanyol B
Club Friendly Games|Τρι 05/08/25 13:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Gimnastic De Tarragona — τελευταίοι 5 αγώνες

Club Friendly Games|Σαβ 16/08/25 14:30
Ολοκληρώθηκε
Club Friendly Games|Τετ 13/08/25 14:00
Ολοκληρώθηκε
Club Friendly Games|Σαβ 09/08/25 14:00
Ολοκληρώθηκε
Club Friendly Games|Τετ 06/08/25 15:30
Ολοκληρώθηκε
Gimnastic De Tarragona
Έμβλημα της ομάδας Gimnastic De Tarragona
1
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Real Zaragoza
Real Zaragoza
Club Friendly Games|Παρ 01/08/25 15:00
Ολοκληρώθηκε
Gimnastic De Tarragona
Έμβλημα της ομάδας Gimnastic De Tarragona
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας FC Andorra
FC Andorra
Σελίδα 1 από 2

Espanyol B εναντίον Gimnastic De Tarragona — ιστορικό H2H

Club Friendly Games|Κυρ 20/08/23 14:30
Ολοκληρώθηκε
Espanyol B
Έμβλημα της ομάδας Espanyol B
1
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Gimnàstic de Tarragona
Gimnàstic de Tarragona
Club Friendly Games|Τετ 17/08/22 15:00
Ολοκληρώθηκε
Espanyol B
Έμβλημα της ομάδας Espanyol B
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Gimnàstic de Tarragona
Gimnàstic de Tarragona
Segunda Federación|Κυρ 21/03/21 08:00
Ολοκληρώθηκε
Gimnàstic de Tarragona
Έμβλημα της ομάδας Gimnàstic de Tarragona
2
:
0
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας Espanyol B
Espanyol B
Segunda Federación|Κυρ 20/12/20 08:00
Ολοκληρώθηκε
Espanyol B
Έμβλημα της ομάδας Espanyol B
1
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Gimnàstic de Tarragona
Gimnàstic de Tarragona
Segunda Federación|Κυρ 03/11/19 08:00
Ολοκληρώθηκε
Gimnàstic de Tarragona
Έμβλημα της ομάδας Gimnàstic de Tarragona
2
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Espanyol B
Espanyol B
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Espanyol B και Gimnastic De Tarragona;

Ιστορικό μεταξύ Espanyol B και Gimnastic De Tarragona: 6 αναμετρήσεις — {home} 2 νίκες, 3 ισοπαλίες, {away} 1 νίκες (τελευταίοι 6 αγώνες). 14 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,33 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 67,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 20/08/2023 às 11:30.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Espanyol B
2
Ισοπαλίες
3
Νίκες Gimnastic De Tarragona
1
Γκολ στο ιστορικό
14
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,33

Μεγαλύτερες νίκες

  • Espanyol B: Espanyol B 1 x 0 Gimnastic De Tarragona
  • Gimnastic De Tarragona: Espanyol B 0 x 2 Gimnastic De Tarragona

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Espanyol B 1 x 1 Gimnastic De Tarragona
  2. Espanyol B 1 x 0 Gimnastic De Tarragona
  3. Espanyol B 0 x 2 Gimnastic De Tarragona
  4. Espanyol B 1 x 1 Gimnastic De Tarragona
  5. Espanyol B 2 x 2 Gimnastic De Tarragona
  6. Espanyol B 2 x 1 Gimnastic De Tarragona

Γκολ ανά ημίχρονο — Espanyol B x Gimnastic De Tarragona

  • 1ο ημίχρονο (6 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,17 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 50,0%
  • 2ο ημίχρονο (6 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,17 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 33,3%

Espanyol B x Gimnastic De Tarragona — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Espanyol B - Gimnàstic de Tarragona, με 7 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Espanyol B σημείωσε 7 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττες, με 22 γκολ υπέρ και 6 κατά. Η ομάδα Gimnàstic de Tarragona είχε 4 νίκες, 2 ισοπαλίες και 4 ήττες σε 10 αγώνες, με 15 γκολ υπέρ και 16 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Espanyol B έχει ποσοστό νικών 70% με μέσο όρο 2.2 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Gimnàstic de Tarragona έχει ποσοστό νικών 40% και μέσο όρο 1.5 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 7 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Espanyol B νίκησε 2 φορές, η Gimnàstic de Tarragona νίκησε 2 φορές και υπήρξαν 3 ισοπαλίες.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 2.29 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 28.6% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 57% των αγώνων.