Fc Jarfalla 0 vs 5 Ifk Osteraker Fk

Στις τελευταίες 9 αναμετρήσεις, οι 7 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
0
:
5
V
HT 0-3
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.78τελευταίοι 9 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Fc Jarfalla
70%7Ν 1Ι 2Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Ifk Osteraker Fk
10%1Ν 3Ι 6Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Fc Jarfalla
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Ifk Osteraker Fk
4
Μέσος όρος γκολ
3.8

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
77.8%
22.2%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
77.8%
22.2%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Fc Jarfalla
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
11.1%
-2.5
11.1%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Fc Jarfalla
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
9
Νίκες Fc Jarfalla
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Ifk Osteraker Fk
4
Μέσος όρος γκολ
3.8

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
67%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
33%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
77.8%
22.2%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
77.8%
22.2%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Fc Jarfalla
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
11.1%
-2.5
11.1%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Fc Jarfalla
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Fc Jarfalla — τελευταίοι 5 αγώνες

Division 2, Norra Svealand|Κυρ 12/10/25 11:00
Ολοκληρώθηκε
Fc Jarfalla
Έμβλημα της ομάδας Fc Jarfalla
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Bollstanas SK
Bollstanas SK
Division 2, Norra Svealand|Κυρ 05/10/25 14:30
Ολοκληρώθηκε
FC Nacka Iliria
Έμβλημα της ομάδας FC Nacka Iliria
2
:
4
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας Fc Jarfalla
Fc Jarfalla
Division 2, Norra Svealand|Κυρ 28/09/25 11:00
Ολοκληρώθηκε
Fc Jarfalla
Έμβλημα της ομάδας Fc Jarfalla
3
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Viggbyholms IK FF
Viggbyholms IK FF
Division 2, Norra Svealand|Παρ 12/09/25 14:00
Ολοκληρώθηκε
IK Franke
Έμβλημα της ομάδας IK Franke
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Fc Jarfalla
Fc Jarfalla
Division 2, Norra Svealand|Κυρ 07/09/25 11:00
Ολοκληρώθηκε
Fc Jarfalla
Έμβλημα της ομάδας Fc Jarfalla
2
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας FC Gute
FC Gute
Σελίδα 1 από 2

Ifk Osteraker Fk — τελευταίοι 5 αγώνες

Division 2, Norra Svealand|Σαβ 11/10/25 08:00
Ολοκληρώθηκε
Kungsängens IF
Έμβλημα της ομάδας Kungsängens IF
6
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Ifk Osteraker Fk
Ifk Osteraker Fk
Division 2, Norra Svealand|Σαβ 04/10/25 09:00
Ολοκληρώθηκε
Ifk Osteraker Fk
Έμβλημα της ομάδας Ifk Osteraker Fk
1
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Ytterhogdals IK
Ytterhogdals IK
Division 2, Norra Svealand|Παρ 26/09/25 14:00
Ολοκληρώθηκε
IK Franke
Έμβλημα της ομάδας IK Franke
5
:
4
Ημίχρονο: 4-1
Έμβλημα της ομάδας Ifk Osteraker Fk
Ifk Osteraker Fk
Division 2, Norra Svealand|Σαβ 20/09/25 08:00
Ολοκληρώθηκε
Viggbyholms IK FF
Έμβλημα της ομάδας Viggbyholms IK FF
2
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Ifk Osteraker Fk
Ifk Osteraker Fk
Division 2, Norra Svealand|Σαβ 13/09/25 09:00
Ολοκληρώθηκε
Ifk Osteraker Fk
Έμβλημα της ομάδας Ifk Osteraker Fk
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας FC Nacka Iliria
FC Nacka Iliria
Σελίδα 1 από 2

Fc Jarfalla εναντίον Ifk Osteraker Fk — ιστορικό H2H

Division 2, Norra Svealand|Κυρ 27/04/25 11:00
Ολοκληρώθηκε
FC Järfälla
Έμβλημα της ομάδας FC Järfälla
2
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας IFK Österåker FK
IFK Österåker FK
Division 2, Norra Svealand|Κυρ 01/09/24 08:00
Ολοκληρώθηκε
FC Järfälla
Έμβλημα της ομάδας FC Järfälla
1
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας IFK Österåker FK
IFK Österåker FK
Division 2, Norra Svealand|Σαβ 04/05/24 09:00
Ολοκληρώθηκε
IFK Österåker FK
Έμβλημα της ομάδας IFK Österåker FK
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας FC Järfälla
FC Järfälla
Division 2, Norra Svealand|Κυρ 20/08/23 11:00
Ολοκληρώθηκε
FC Järfälla
Έμβλημα της ομάδας FC Järfälla
5
:
1
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας IFK Österåker FK
IFK Österåker FK
Division 2, Norra Svealand|Κυρ 23/04/23 09:00
Ολοκληρώθηκε
IFK Österåker FK
Έμβλημα της ομάδας IFK Österåker FK
4
:
0
Ημίχρονο: 2-0
Έμβλημα της ομάδας FC Järfälla
FC Järfälla
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Fc Jarfalla και Ifk Osteraker Fk;

Ιστορικό μεταξύ Fc Jarfalla και Ifk Osteraker Fk: 9 αναμετρήσεις — {home} 5 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 4 νίκες (τελευταίοι 9 αγώνες). 34 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,78 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 67,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 27/04/2025 às 08:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Fc Jarfalla
5
Ισοπαλίες
0
Νίκες Ifk Osteraker Fk
4
Γκολ στο ιστορικό
34
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,78

Μεγαλύτερες νίκες

  • Fc Jarfalla: Fc Jarfalla 5 x 1 Ifk Osteraker Fk
  • Ifk Osteraker Fk: Fc Jarfalla 0 x 4 Ifk Osteraker Fk

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Fc Jarfalla 2 x 0 Ifk Osteraker Fk
  2. Fc Jarfalla 1 x 2 Ifk Osteraker Fk
  3. Fc Jarfalla 2 x 0 Ifk Osteraker Fk
  4. Fc Jarfalla 5 x 1 Ifk Osteraker Fk
  5. Fc Jarfalla 0 x 4 Ifk Osteraker Fk
  6. Fc Jarfalla 2 x 1 Ifk Osteraker Fk
  7. Fc Jarfalla 1 x 3 Ifk Osteraker Fk
  8. Fc Jarfalla 2 x 3 Ifk Osteraker Fk
  9. Fc Jarfalla 3 x 2 Ifk Osteraker Fk

Γκολ ανά ημίχρονο — Fc Jarfalla x Ifk Osteraker Fk

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,22 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 77,8% · over 1.5 Γκολ: 33,3%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 2,56 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 100,0% · over 1.5 Γκολ: 77,8%

Fc Jarfalla x Ifk Osteraker Fk — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης FC Järfälla - IFK Österåker FK, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα FC Järfälla έχει ποσοστό νικών 20% με μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα IFK Österåker FK έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 1.2 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Με μόλις 10 καταγεγραμμένες μεταξύ τους αναμετρήσεις, η FC Järfälla νίκησε 6 και η IFK Österåker FK νίκησε 4.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η FC Järfälla έχει ποσοστό νικών 20% με μέσο όρο 1.2 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η IFK Österåker FK έχει ποσοστό νικών 10% και μέσο όρο 0.8 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3.9 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 80% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 60% των αγώνων.