Fc Ober Ramstadt 2 vs 3 Germania Pfungstadt

Nome oficial do Fc Ober Ramstadt: FC Ober-Ramstadt.

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 8 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
2
:
3
V
HT 1-1
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
5.50τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Fc Ober Ramstadt
40%4Ν 2Ι 4Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Germania Pfungstadt
60%6Ν 0Ι 4Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Fc Ober Ramstadt
5
Ισοπαλίες
3
Νίκες Germania Pfungstadt
2
Μέσος όρος γκολ
5.5

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
80%
20%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
83.3%
16.7%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
66.7%
33.3%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Fc Ober Ramstadt
Ποσοστό
-4.5
20%
-3.5
30%
-2.5
30%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Fc Ober Ramstadt
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
33.3%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Fc Ober Ramstadt
5
Ισοπαλίες
3
Νίκες Germania Pfungstadt
2
Μέσος όρος γκολ
5.5

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
70%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
30%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
80%
20%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
83.3%
16.7%
1.5
66.7%
33.3%
2.5
66.7%
33.3%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Fc Ober Ramstadt
Ποσοστό
-4.5
20%
-3.5
30%
-2.5
30%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Fc Ober Ramstadt
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
33.3%

Fc Ober Ramstadt — τελευταίοι 5 αγώνες

Kreisliga A Darmstadt|Κυρ 30/08/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Fc Ober Ramstadt
Έμβλημα της ομάδας Fc Ober Ramstadt
2
:
5
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας FSV Schneppenhausen
FSV Schneppenhausen
Kreispokal Darmstadt|Πεμ 27/08/26 17:30
Ολοκληρώθηκε
Kreisliga A Darmstadt|Κυρ 16/08/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Kreisliga A Darmstadt|Κυρ 17/05/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Kreisliga A Darmstadt|Κυρ 26/04/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
TSG Messel
Έμβλημα της ομάδας TSG Messel
2
:
2
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Fc Ober Ramstadt
Fc Ober Ramstadt
Σελίδα 1 από 2

Germania Pfungstadt — τελευταίοι 5 αγώνες

Kreisliga A Darmstadt|Κυρ 06/09/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
FTG Pfungstadt
Έμβλημα της ομάδας FTG Pfungstadt
4
:
1
Ημίχρονο: 3-0
Έμβλημα της ομάδας Germania Pfungstadt
Germania Pfungstadt
Kreisliga A Darmstadt|Κυρ 16/08/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Germany Friendly Games|Πεμ 23/07/26 17:30
Ολοκληρώθηκε
Germany Friendly Games|Πεμ 16/07/26 17:30
Ολοκληρώθηκε
Kreisliga B Darmstadt|Κυρ 17/05/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Fc Ober Ramstadt εναντίον Germania Pfungstadt — ιστορικό H2H

Kreisliga A Darmstadt|Κυρ 07/04/24 10:00
Ολοκληρώθηκε
FC Ober-Ramstadt
Έμβλημα της ομάδας FC Ober-Ramstadt
4
:
2
Ημίχρονο: 2-2
Έμβλημα της ομάδας Germania Pfungstadt
Germania Pfungstadt
Kreisliga A Darmstadt|Κυρ 17/09/23 08:00
Ολοκληρώθηκε
Germania Pfungstadt
Έμβλημα της ομάδας Germania Pfungstadt
1
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας FC Ober-Ramstadt
FC Ober-Ramstadt
Kreisliga A Darmstadt|Κυρ 04/06/23 10:30
Ολοκληρώθηκε
Germania Pfungstadt
Έμβλημα της ομάδας Germania Pfungstadt
5
:
5
Ημίχρονο: 2-2
Έμβλημα της ομάδας FC Ober-Ramstadt
FC Ober-Ramstadt
Kreisliga A Darmstadt|Κυρ 13/11/22 11:30
Ολοκληρώθηκε
FC Ober-Ramstadt
Έμβλημα της ομάδας FC Ober-Ramstadt
0
:
2
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Germania Pfungstadt
Germania Pfungstadt
Kreisliga A Darmstadt|Σαβ 04/06/22 10:30
Ολοκληρώθηκε
FC Ober-Ramstadt
Έμβλημα της ομάδας FC Ober-Ramstadt
9
:
0
Ημίχρονο: 3-0
Έμβλημα της ομάδας Germania Pfungstadt
Germania Pfungstadt
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Fc Ober Ramstadt και Germania Pfungstadt;

Ιστορικό μεταξύ Fc Ober Ramstadt και Germania Pfungstadt: 10 αναμετρήσεις — {home} 5 νίκες, 3 ισοπαλίες, {away} 2 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 55 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 5,50 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 70,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 07/04/2024 às 07:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Fc Ober Ramstadt
5
Ισοπαλίες
3
Νίκες Germania Pfungstadt
2
Γκολ στο ιστορικό
55
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
5,50

Μεγαλύτερες νίκες

  • Fc Ober Ramstadt: Fc Ober Ramstadt 9 x 0 Germania Pfungstadt
  • Germania Pfungstadt: Fc Ober Ramstadt 0 x 2 Germania Pfungstadt

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Fc Ober Ramstadt 4 x 2 Germania Pfungstadt
  2. Fc Ober Ramstadt 2 x 1 Germania Pfungstadt
  3. Fc Ober Ramstadt 5 x 5 Germania Pfungstadt
  4. Fc Ober Ramstadt 0 x 2 Germania Pfungstadt
  5. Fc Ober Ramstadt 9 x 0 Germania Pfungstadt
  6. Fc Ober Ramstadt 5 x 0 Germania Pfungstadt
  7. Fc Ober Ramstadt 6 x 2 Germania Pfungstadt
  8. Fc Ober Ramstadt 3 x 3 Germania Pfungstadt
  9. Fc Ober Ramstadt 1 x 3 Germania Pfungstadt
  10. Fc Ober Ramstadt 1 x 1 Germania Pfungstadt

Γκολ ανά ημίχρονο — Fc Ober Ramstadt x Germania Pfungstadt

  • 1ο ημίχρονο (6 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 2,50 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 83,3% · over 1.5 Γκολ: 66,7%
  • 2ο ημίχρονο (6 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 3,33 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 100,0% · over 1.5 Γκολ: 100,0%

Fc Ober Ramstadt x Germania Pfungstadt — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης FC Ober-Ramstadt - Germania Pfungstadt, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα FC Ober-Ramstadt έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 2.5 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα Germania Pfungstadt έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.9 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η FC Ober-Ramstadt νίκησε 6 φορές, η Germania Pfungstadt νίκησε 2 φορές και υπήρξαν 2 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η FC Ober-Ramstadt έχει ποσοστό νικών 30% με μέσο όρο 1.9 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η Germania Pfungstadt έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.5 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 6.2 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 90% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 70% των αγώνων.