Sk Slovan Bratislava U19 2 vs 1 Vss Kosice U19

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 9 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
V
2
:
1
D
HT 1-1
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
4.10τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Sk Slovan Bratislava U19
50%5Ν 3Ι 2Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Vss Kosice U19
20%2Ν 3Ι 5Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Sk Slovan Bratislava U19
7
Ισοπαλίες
2
Νίκες Vss Kosice U19
1
Μέσος όρος γκολ
4.1

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
90%
10%
2.5
90%
10%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
55.6%
44.4%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Sk Slovan Bratislava U19
Ποσοστό
-4.5
10%
-3.5
10%
-2.5
30%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Sk Slovan Bratislava U19
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Sk Slovan Bratislava U19
7
Ισοπαλίες
2
Νίκες Vss Kosice U19
1
Μέσος όρος γκολ
4.1

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
70%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
30%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
90%
10%
2.5
90%
10%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
88.9%
11.1%
1.5
55.6%
44.4%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Sk Slovan Bratislava U19
Ποσοστό
-4.5
10%
-3.5
10%
-2.5
30%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Sk Slovan Bratislava U19
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Sk Slovan Bratislava U19 — τελευταίοι 5 αγώνες

U19 Slovakia League|Τρι 26/05/26 14:30
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Σαβ 23/05/26 10:00
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Τρι 19/05/26 14:45
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Σαβ 25/04/26 09:00
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Σαβ 18/04/26 09:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Vss Kosice U19 — τελευταίοι 5 αγώνες

U19 Slovakia League|Τρι 26/05/26 14:30
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Σαβ 09/05/26 09:00
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Τετ 29/04/26 14:30
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Σαβ 25/04/26 09:00
Ολοκληρώθηκε
Vss Kosice U19
Έμβλημα της ομάδας Vss Kosice U19
1
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας MFK Ružomberok U19
MFK Ružomberok U19
U19 Slovakia League|Σαβ 18/04/26 09:00
Ολοκληρώθηκε
AS Trenčín U19
Έμβλημα της ομάδας AS Trenčín U19
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Vss Kosice U19
Vss Kosice U19
Σελίδα 1 από 2

Sk Slovan Bratislava U19 εναντίον Vss Kosice U19 — ιστορικό H2H

U19 Slovakia League|Τετ 15/10/25 06:00
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Σαβ 31/05/25 06:00
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Σαβ 30/11/24 07:00
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Σαβ 25/05/24 06:00
Ολοκληρώθηκε
U19 Slovakia League|Σαβ 04/11/23 07:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Sk Slovan Bratislava U19 και Vss Kosice U19;

Ιστορικό μεταξύ Sk Slovan Bratislava U19 και Vss Kosice U19: 10 αναμετρήσεις — {home} 7 νίκες, 2 ισοπαλίες, {away} 1 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 41 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 4,10 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 70,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 15/10/2025 às 03:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Sk Slovan Bratislava U19
7
Ισοπαλίες
2
Νίκες Vss Kosice U19
1
Γκολ στο ιστορικό
41
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
4,10

Μεγαλύτερες νίκες

  • Sk Slovan Bratislava U19: Sk Slovan Bratislava U19 5 x 0 Vss Kosice U19
  • Vss Kosice U19: Sk Slovan Bratislava U19 1 x 3 Vss Kosice U19

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Sk Slovan Bratislava U19 1 x 3 Vss Kosice U19
  2. Sk Slovan Bratislava U19 2 x 2 Vss Kosice U19
  3. Sk Slovan Bratislava U19 2 x 2 Vss Kosice U19
  4. Sk Slovan Bratislava U19 3 x 2 Vss Kosice U19
  5. Sk Slovan Bratislava U19 3 x 0 Vss Kosice U19
  6. Sk Slovan Bratislava U19 3 x 2 Vss Kosice U19
  7. Sk Slovan Bratislava U19 3 x 2 Vss Kosice U19
  8. Sk Slovan Bratislava U19 4 x 1 Vss Kosice U19
  9. Sk Slovan Bratislava U19 1 x 0 Vss Kosice U19
  10. Sk Slovan Bratislava U19 5 x 0 Vss Kosice U19

Γκολ ανά ημίχρονο — Sk Slovan Bratislava U19 x Vss Kosice U19

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,44 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 88,9% · over 1.5 Γκολ: 55,6%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 3,00 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 100,0% · over 1.5 Γκολ: 88,9%

Sk Slovan Bratislava U19 x Vss Kosice U19 — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης ŠK Slovan Bratislava U19 - VSS Košice U19, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα ŠK Slovan Bratislava U19 σημείωσε 5 νίκες, 1 ισοπαλίες και 4 ήττες, με 17 γκολ υπέρ και 18 κατά. Η ομάδα VSS Košice U19 είχε 2 νίκες, 2 ισοπαλίες και 6 ήττες σε 10 αγώνες, με 12 γκολ υπέρ και 19 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα ŠK Slovan Bratislava U19 έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα VSS Košice U19 έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 1.2 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η ŠK Slovan Bratislava U19 νίκησε 7 φορές, η VSS Košice U19 νίκησε 1 φορές και υπήρξαν 2 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η ŠK Slovan Bratislava U19 έχει ποσοστό νικών 70% με μέσο όρο 1.7 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η VSS Košice U19 έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 0.9 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3.9 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 90% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 80% των αγώνων.