Temperley 2 vs 3 Mitre

Nome oficial do Mitre: CA Mitre.

Στις τελευταίες 6 αναμετρήσεις, οι 2 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
D
2
:
3
V
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
2.17τελευταίοι 6 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Temperley
50%5Ν 3Ι 2Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Mitre
50%5Ν 4Ι 1Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Temperley
4
Ισοπαλίες
1
Νίκες Mitre
1
Μέσος όρος γκολ
2.2

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
83.3%
16.7%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Temperley
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Temperley
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
6
Νίκες Temperley
4
Ισοπαλίες
1
Νίκες Mitre
1
Μέσος όρος γκολ
2.2

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
50%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
50%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
83.3%
16.7%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
0%
100%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Temperley
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Temperley
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Temperley — τελευταίοι 5 αγώνες

Primera Nacional|Παρ 26/07/24 20:45
Ολοκληρώθηκε
Temperley
Έμβλημα της ομάδας Temperley
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας San Telmo
San Telmo
Primera Nacional|Παρ 19/07/24 20:10
Ολοκληρώθηκε
Chaco For Ever
Έμβλημα της ομάδας Chaco For Ever
0
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Temperley
Temperley
Primera Nacional|Σαβ 13/07/24 17:15
Ολοκληρώθηκε
Temperley
Έμβλημα της ομάδας Temperley
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Defensores de Belgrano
Defensores de Belgrano
Primera Nacional|Σαβ 06/07/24 15:05
Ολοκληρώθηκε
Almagro
Έμβλημα της ομάδας Almagro
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Temperley
Temperley
Primera Nacional|Σαβ 29/06/24 15:00
Ολοκληρώθηκε
Temperley
Έμβλημα της ομάδας Temperley
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Brown de Adrogué
Brown de Adrogué
Σελίδα 1 από 2

Mitre — τελευταίοι 5 αγώνες

Primera Nacional|Σαβ 27/07/24 16:00
Ολοκληρώθηκε
Mitre
Έμβλημα της ομάδας Mitre
2
:
1
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Almirante Brown
Almirante Brown
Primera Nacional|Δευ 22/07/24 17:10
Ολοκληρώθηκε
Atlanta
Έμβλημα της ομάδας Atlanta
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Mitre
Mitre
Primera Nacional|Κυρ 14/07/24 16:00
Ολοκληρώθηκε
Mitre
Έμβλημα της ομάδας Mitre
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Defensores Unidos
Defensores Unidos
Primera Nacional|Σαβ 06/07/24 15:00
Ολοκληρώθηκε
Deportivo Madryn
Έμβλημα της ομάδας Deportivo Madryn
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Mitre
Mitre
Primera Nacional|Κυρ 30/06/24 16:00
Ολοκληρώθηκε
Mitre
Έμβλημα της ομάδας Mitre
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Atlético de Rafaela
Atlético de Rafaela
Σελίδα 1 από 2

Temperley εναντίον Mitre — ιστορικό H2H

Primera Nacional|Παρ 10/05/24 20:00
Ολοκληρώθηκε
Temperley
Έμβλημα της ομάδας Temperley
2
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας CA Mitre
CA Mitre
Primera Nacional|Κυρ 11/09/22 21:00
Ολοκληρώθηκε
CA Mitre
Έμβλημα της ομάδας CA Mitre
1
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Temperley
Temperley
Primera Nacional|Παρ 10/09/21 15:30
Ολοκληρώθηκε
Temperley
Έμβλημα της ομάδας Temperley
2
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας CA Mitre
CA Mitre
Primera Nacional|Δευ 03/05/21 21:10
Ολοκληρώθηκε
CA Mitre
Έμβλημα της ομάδας CA Mitre
1
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Temperley
Temperley
Primera Nacional|Κυρ 03/11/19 21:00
Ολοκληρώθηκε
CA Mitre
Έμβλημα της ομάδας CA Mitre
0
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Temperley
Temperley
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Temperley και Mitre;

Ιστορικό μεταξύ Temperley και Mitre: 6 αναμετρήσεις — {home} 4 νίκες, 1 ισοπαλίες, {away} 1 νίκες (τελευταίοι 6 αγώνες). 13 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 2,17 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 50,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 10/05/2024 às 17:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Temperley
4
Ισοπαλίες
1
Νίκες Mitre
1
Γκολ στο ιστορικό
13
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
2,17

Μεγαλύτερες νίκες

  • Temperley: Temperley 2 x 0 Mitre
  • Mitre: Temperley 1 x 2 Mitre

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Temperley 2 x 0 Mitre
  2. Temperley 2 x 1 Mitre
  3. Temperley 2 x 0 Mitre
  4. Temperley 1 x 1 Mitre
  5. Temperley 1 x 0 Mitre
  6. Temperley 1 x 2 Mitre

Γκολ ανά ημίχρονο — Temperley x Mitre

  • 1ο ημίχρονο (6 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,00 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 33,3%
  • 2ο ημίχρονο (6 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,17 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 50,0%

Temperley x Mitre — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Temperley - CA Mitre, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Temperley σημείωσε 5 νίκες, 3 ισοπαλίες και 2 ήττες, με 14 γκολ υπέρ και 9 κατά. Η ομάδα CA Mitre είχε 2 νίκες, 5 ισοπαλίες και 3 ήττες σε 10 αγώνες, με 6 γκολ υπέρ και 9 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Temperley έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 1.4 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα CA Mitre έχει ποσοστό νικών 20% και μέσο όρο 0.6 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 10 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η Temperley νίκησε 6 φορές, η CA Mitre νίκησε 1 φορές και υπήρξαν 3 ισοπαλίες.

Πρόσφατη φόρμα

Στην πρόσφατη φόρμα, η Temperley έχει 2 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττες. Η CA Mitre έχει 2 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Temperley έχει ποσοστό νικών 60% με μέσο όρο 1.6 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η CA Mitre έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 0.9 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 2.4 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 40% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 50% των αγώνων.