Στατιστικά για το Tromso Il - Hamkam

Nome oficial do Tromso Il: Tromsø IL.

Στις τελευταίες 10 αναμετρήσεις, οι 6 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.00τελευταίοι 10 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Tromso Il
40%4Ν 2Ι 4Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Hamkam
30%3Ν 2Ι 5Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Tromso Il
8
Ισοπαλίες
2
Νίκες Hamkam
0
Μέσος όρος γκολ
3.0

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
90%
10%
1.5
70%
30%
2.5
60%
40%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
44.4%
55.6%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Tromso Il
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
10%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Tromso Il
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
10
Νίκες Tromso Il
8
Ισοπαλίες
2
Νίκες Hamkam
0
Μέσος όρος γκολ
3.0

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
60%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
40%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
90%
10%
1.5
70%
30%
2.5
60%
40%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
44.4%
55.6%
2.5
11.1%
88.9%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Tromso Il
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
10%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Tromso Il
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Tromso Il — τελευταίοι 5 αγώνες

Eliteserien|Κυρ 11/10/26 12:30
Ολοκληρώθηκε
Fredrikstad FK
Έμβλημα της ομάδας Fredrikstad FK
1
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Tromso Il
Tromso Il
Eliteserien|Κυρ 20/09/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
Tromso Il
Έμβλημα της ομάδας Tromso Il
3
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας HamKam
HamKam
NM Cup|Τετ 16/09/26 16:00
Ολοκληρώθηκε
Alta IF
Έμβλημα της ομάδας Alta IF
1
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Tromso Il
Tromso Il
Eliteserien|Σαβ 12/09/26 16:00
Ολοκληρώθηκε
Rosenborg BK
Έμβλημα της ομάδας Rosenborg BK
5
:
3
Ημίχρονο: 4-0
Έμβλημα της ομάδας Tromso Il
Tromso Il
Eliteserien|Κυρ 06/09/26 17:15
Ολοκληρώθηκε
Kristiansund BK
Έμβλημα της ομάδας Kristiansund BK
2
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Tromso Il
Tromso Il
Σελίδα 1 από 2

Hamkam — τελευταίοι 5 αγώνες

Eliteserien|Σαβ 17/10/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
Hamkam
Έμβλημα της ομάδας Hamkam
0
:
2
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Bodø/Glimt
Bodø/Glimt
Eliteserien|Κυρ 11/10/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
IK Start
Έμβλημα της ομάδας IK Start
2
:
4
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Hamkam
Hamkam
Eliteserien|Κυρ 20/09/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
Tromsø IL
Έμβλημα της ομάδας Tromsø IL
3
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας Hamkam
Hamkam
NM Cup|Τετ 16/09/26 16:00
Ολοκληρώθηκε
Kjelsås
Έμβλημα της ομάδας Kjelsås
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Hamkam
Hamkam
Eliteserien|Κυρ 13/09/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
Hamkam
Έμβλημα της ομάδας Hamkam
1
:
5
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Molde FK
Molde FK
Σελίδα 1 από 2

Tromso Il εναντίον Hamkam — ιστορικό H2H

Eliteserien|Κυρ 20/09/26 15:00
Ολοκληρώθηκε
Tromsø IL
Έμβλημα της ομάδας Tromsø IL
3
:
2
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας HamKam
HamKam
Eliteserien|Σαβ 18/07/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
HamKam
Έμβλημα της ομάδας HamKam
1
:
4
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Tromsø IL
Tromsø IL
Eliteserien|Κυρ 21/09/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
Tromsø IL
Έμβλημα της ομάδας Tromsø IL
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας HamKam
HamKam
Eliteserien|Κυρ 22/06/25 12:00
Ολοκληρώθηκε
HamKam
Έμβλημα της ομάδας HamKam
1
:
3
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας Tromsø IL
Tromsø IL
Club Friendly Games|Σαβ 22/03/25 09:00
Ολοκληρώθηκε
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Tromso Il και Hamkam;

Ιστορικό μεταξύ Tromso Il και Hamkam: 10 αναμετρήσεις — {home} 8 νίκες, 2 ισοπαλίες, {away} 0 νίκες (τελευταίοι 10 αγώνες). 30 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,00 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 60,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 20/09/2026 às 12:00.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Tromso Il
8
Ισοπαλίες
2
Νίκες Hamkam
0
Γκολ στο ιστορικό
30
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,00

Μεγαλύτερες νίκες

  • Tromso Il: Tromso Il 4 x 1 Hamkam

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Tromso Il 3 x 2 Hamkam
  2. Tromso Il 4 x 1 Hamkam
  3. Tromso Il 1 x 0 Hamkam
  4. Tromso Il 3 x 1 Hamkam
  5. Tromso Il 2 x 0 Hamkam
  6. Tromso Il 3 x 3 Hamkam
  7. Tromso Il 0 x 0 Hamkam
  8. Tromso Il 2 x 1 Hamkam
  9. Tromso Il 2 x 1 Hamkam
  10. Tromso Il 1 x 0 Hamkam

Γκολ ανά ημίχρονο — Tromso Il x Hamkam

  • 1ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,22 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 66,7% · over 1.5 Γκολ: 44,4%
  • 2ο ημίχρονο (9 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,89 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 88,9% · over 1.5 Γκολ: 55,6%

Tromso Il x Hamkam — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης Tromsø IL - HamKam, με 10 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα Tromsø IL σημείωσε 4 νίκες, 2 ισοπαλίες και 4 ήττες, με 18 γκολ υπέρ και 19 κατά. Η ομάδα HamKam είχε 3 νίκες, 2 ισοπαλίες και 5 ήττες σε 10 αγώνες, με 15 γκολ υπέρ και 22 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα Tromsø IL έχει ποσοστό νικών 40% με μέσο όρο 1.8 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα HamKam έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.5 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Θα είναι η πρώτη καταγεγραμμένη αναμέτρηση των Tromsø IL και HamKam στη βάση μας.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η Tromsø IL έχει ποσοστό νικών 50% με μέσο όρο 1.3 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η HamKam έχει ποσοστό νικών 30% και μέσο όρο 1.5 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 60% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 60% των αγώνων.