Statystyki Tromso Il vs Hamkam

Nome oficial do Tromso Il: Tromsø IL.

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 6 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Analiza
Według czasu
Próba
Rynek
Średnio Gole na mecz (H2H)
3.00ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Tromso Il
40%4Z 2R 4P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Hamkam
30%3Z 2R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Tromso Il
8
Remisy
2
Wygrane Hamkam
0
Średnia goli
3.0

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90%
10%
1.5
70%
30%
2.5
60%
40%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
44.4%
55.6%
2.5
11.1%
88.9%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Tromso Il
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
10%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Tromso Il
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Tromso Il
8
Remisy
2
Wygrane Hamkam
0
Średnia goli
3.0

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
60%
Obie drużyny strzelą - Nie
40%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90%
10%
1.5
70%
30%
2.5
60%
40%

Over/Under H2H - Gole 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
66.7%
33.3%
1.5
44.4%
55.6%
2.5
11.1%
88.9%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Tromso Il
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
10%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Tromso Il
Procent
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Tromso Il — ostatnie 5 meczów

Eliteserien|ndz 11/10/26 12:30
Zakończone
Eliteserien|ndz 20/09/26 15:00
Zakończone
Tromso Il
Herb Tromso Il
3
:
2
Przerwa: 1-1
Herb HamKam
HamKam
NM Cup|śr 16/09/26 16:00
Zakończone
Alta IF
Herb Alta IF
1
:
2
Przerwa: 1-1
Herb Tromso Il
Tromso Il
Eliteserien|sob 12/09/26 16:00
Zakończone
Rosenborg BK
Herb Rosenborg BK
5
:
3
Przerwa: 4-0
Herb Tromso Il
Tromso Il
Eliteserien|ndz 06/09/26 17:15
Zakończone
Strona 1 z 2

Hamkam — ostatnie 5 meczów

Eliteserien|sob 17/10/26 12:00
Zakończone
Hamkam
Herb Hamkam
0
:
2
Przerwa: 0-2
Herb Bodø/Glimt
Bodø/Glimt
Eliteserien|ndz 11/10/26 15:00
Zakończone
IK Start
Herb IK Start
2
:
4
Przerwa: 1-1
Herb Hamkam
Hamkam
Eliteserien|ndz 20/09/26 15:00
Zakończone
Tromsø IL
Herb Tromsø IL
3
:
2
Przerwa: 1-1
Herb Hamkam
Hamkam
NM Cup|śr 16/09/26 16:00
Zakończone
Kjelsås
Herb Kjelsås
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb Hamkam
Hamkam
Eliteserien|ndz 13/09/26 15:00
Zakończone
Hamkam
Herb Hamkam
1
:
5
Przerwa: 0-1
Herb Molde FK
Molde FK
Strona 1 z 2

Tromso Il vs Hamkam — historia H2H

Eliteserien|ndz 20/09/26 15:00
Zakończone
Tromsø IL
Herb Tromsø IL
3
:
2
Przerwa: 1-1
Herb HamKam
HamKam
Eliteserien|sob 18/07/26 12:00
Zakończone
HamKam
Herb HamKam
1
:
4
Przerwa: 0-1
Herb Tromsø IL
Tromsø IL
Eliteserien|ndz 21/09/25 12:00
Zakończone
Tromsø IL
Herb Tromsø IL
1
:
0
Przerwa: 0-0
Herb HamKam
HamKam
Eliteserien|ndz 22/06/25 12:00
Zakończone
HamKam
Herb HamKam
1
:
3
Przerwa: 0-2
Herb Tromsø IL
Tromsø IL
Club Friendly Games|sob 22/03/25 09:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Tromso Il a Hamkam?

Historia spotkań Tromso Il x Hamkam: 10 spotkań — {home} 8W, 2R, {away} 0W (ostatnie 10 meczów). 30 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 3,00 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 60,0% meczów. Aktualizacja: 20/09/2026 às 12:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Tromso Il
8
Remisy
2
Zwycięstwa Hamkam
0
Gole w historii
30
Średnia goli/mecz
3,00

Najwyższe zwycięstwa

  • Tromso Il: Tromso Il 4 x 1 Hamkam

Ostatnie spotkania

  1. Tromso Il 3 x 2 Hamkam
  2. Tromso Il 4 x 1 Hamkam
  3. Tromso Il 1 x 0 Hamkam
  4. Tromso Il 3 x 1 Hamkam
  5. Tromso Il 2 x 0 Hamkam
  6. Tromso Il 3 x 3 Hamkam
  7. Tromso Il 0 x 0 Hamkam
  8. Tromso Il 2 x 1 Hamkam
  9. Tromso Il 2 x 1 Hamkam
  10. Tromso Il 1 x 0 Hamkam

Gole w połówkach — Tromso Il x Hamkam

  • 1. połowa (9 meczów z danymi): średnio 1,22 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 66,7% · powyżej 1,5 Gole: 44,4%
  • 2. połowa (9 meczów z danymi): średnio 1,89 Gole/mecz · powyżej 0,5 Gole: 88,9% · powyżej 1,5 Gole: 55,6%

Tromso Il x Hamkam — Statystyki

Przegląd

Pełna analiza spotkania Tromsø IL i HamKam, z 10 meczami zapisanymi w naszej historii i szczegółowymi statystykami obu drużyn.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Tromsø IL odnotował 4 zwycięstw, 2 remisów i 4 porażek, zdobywając 18 goli i tracąc 19. HamKam odniósł 3 zwycięstw, 2 remisów i 5 porażek w 10 meczach, zdobywając 15 goli i tracąc 22.

Wydajność

Pod względem wyników Tromsø IL ma 40% zwycięstw i średnio 1.8 goli na mecz. HamKam ma 30% zwycięstw i średnio 1.5 goli na spotkanie.

Historia bezpośrednich spotkań

To będzie pierwsze zarejestrowane spotkanie między Tromsø IL a HamKam w naszej bazie danych.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Tromsø IL ma 50% zwycięstw i średnio 1.3 gola na mecz. Na wyjeździe HamKam ma 30% zwycięstw i średnio 1.5 goli.

Trendy

Średnia liczba goli w tych spotkaniach wynosi 3 na mecz. W 60% meczów padło ponad 2,5 gola. Obie drużyny strzeliły gola w 60% spotkań.