Vfb 1921 Krieschow 1 vs 1 Vfb Auerbach

Στις τελευταίες 7 αναμετρήσεις, οι 5 ολοκληρώθηκαν με περισσότερα από 2,5 γκολ.

Ολοκληρώθηκε
E
1
:
1
E
HT 0-0
Ανάλυση
Ανά χρόνο
Δείγμα
Αγορά
Μέσος όρος Γκολ ανά αγώνα (H2H)
3.43τελευταίοι 7 αγώνες
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Vfb 1921 Krieschow
60%6Ν 0Ι 4Η σε 10
Φόρμα (όλοι οι 10 αγώνες) — Vfb Auerbach
70%7Ν 1Ι 2Η σε 10

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Vfb 1921 Krieschow
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Vfb Auerbach
4
Μέσος όρος γκολ
3.4

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
71.4%
28.6%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
57.1%
42.9%
2.5
28.6%
71.4%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Vfb 1921 Krieschow
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Vfb 1921 Krieschow
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Μεταξύ τους (H2H)

Σύνολο αγώνων
7
Νίκες Vfb 1921 Krieschow
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Vfb Auerbach
4
Μέσος όρος γκολ
3.4

Σκοράρουν και οι δύο

Σκοράρουν και οι δύο - Ναι
71%
Σκοράρουν και οι δύο - Όχι
29%

Over/Under H2H - Γκολ

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
71.4%
28.6%

Over/Under H2H - Γκολ 1ο ημίχρονο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
85.7%
14.3%
1.5
57.1%
42.9%
2.5
28.6%
71.4%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H)

Vfb 1921 Krieschow
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Χάντικαπ Μεταξύ τους (H2H) - 1ο ημίχρονο

Vfb 1921 Krieschow
Ποσοστό
-4.5
0%
-3.5
0%
-2.5
0%

Vfb 1921 Krieschow — τελευταίοι 5 αγώνες

Oberliga NOFV Süd|Σαβ 18/04/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
Oberliga NOFV Süd|Κυρ 12/04/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
VfL Halle
Έμβλημα της ομάδας VfL Halle
3
:
1
Ημίχρονο: 2-1
Έμβλημα της ομάδας Vfb 1921 Krieschow
Vfb 1921 Krieschow
Oberliga NOFV Süd|Δευ 06/04/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
Oberliga NOFV Süd|Σαβ 04/04/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
Oberliga NOFV Süd|Σαβ 14/03/26 13:00
Ολοκληρώθηκε
Vfb 1921 Krieschow
Έμβλημα της ομάδας Vfb 1921 Krieschow
1
:
0
Ημίχρονο: 1-0
Έμβλημα της ομάδας Einheit Rudolstadt
Einheit Rudolstadt
Σελίδα 1 από 2

Vfb Auerbach — τελευταίοι 5 αγώνες

Oberliga NOFV Süd|Τετ 22/04/26 15:45
Ολοκληρώθηκε
VfL Halle
Έμβλημα της ομάδας VfL Halle
2
:
4
Ημίχρονο: 1-2
Έμβλημα της ομάδας Vfb Auerbach
Vfb Auerbach
Oberliga NOFV Süd|Σαβ 18/04/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
Union Sandersdorf
Έμβλημα της ομάδας Union Sandersdorf
0
:
1
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας Vfb Auerbach
Vfb Auerbach
Oberliga NOFV Süd|Παρ 10/04/26 15:30
Ολοκληρώθηκε
Vfb Auerbach
Έμβλημα της ομάδας Vfb Auerbach
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας FC Einheit Wernigerode
FC Einheit Wernigerode
Oberliga NOFV Süd|Δευ 06/04/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
Vfb Auerbach
Έμβλημα της ομάδας Vfb Auerbach
1
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας 1. SC 1911 Heiligenstadt
1. SC 1911 Heiligenstadt
Oberliga NOFV Süd|Σαβ 04/04/26 12:00
Ολοκληρώθηκε
VFB Empor Glauchau
Έμβλημα της ομάδας VFB Empor Glauchau
0
:
0
Ημίχρονο: 0-0
Έμβλημα της ομάδας Vfb Auerbach
Vfb Auerbach
Σελίδα 1 από 2

Vfb 1921 Krieschow εναντίον Vfb Auerbach — ιστορικό H2H

Oberliga NOFV Süd|Σαβ 01/11/25 09:30
Ολοκληρώθηκε
VfB 1921 Krieschow
Έμβλημα της ομάδας VfB 1921 Krieschow
0
:
2
Ημίχρονο: 0-1
Έμβλημα της ομάδας VfB Auerbach
VfB Auerbach
Oberliga NOFV Süd|Σαβ 26/04/25 09:00
Ολοκληρώθηκε
VfB 1921 Krieschow
Έμβλημα της ομάδας VfB 1921 Krieschow
2
:
1
Ημίχρονο: 1-1
Έμβλημα της ομάδας VfB Auerbach
VfB Auerbach
Oberliga NOFV Süd|Σαβ 26/10/24 09:00
Ολοκληρώθηκε
VfB Auerbach
Έμβλημα της ομάδας VfB Auerbach
1
:
3
Ημίχρονο: 1-2
Έμβλημα της ομάδας VfB 1921 Krieschow
VfB 1921 Krieschow
Oberliga NOFV Süd|Σαβ 09/03/24 10:00
Ολοκληρώθηκε
VfB 1921 Krieschow
Έμβλημα της ομάδας VfB 1921 Krieschow
2
:
3
Ημίχρονο: 1-3
Έμβλημα της ομάδας VfB Auerbach
VfB Auerbach
Oberliga NOFV Süd|Σαβ 02/09/23 09:00
Ολοκληρώθηκε
VfB Auerbach
Έμβλημα της ομάδας VfB Auerbach
1
:
3
Ημίχρονο: 0-2
Έμβλημα της ομάδας VfB 1921 Krieschow
VfB 1921 Krieschow
Σελίδα 1 από 2

Ποιο είναι το ιστορικό μεταξύ Vfb 1921 Krieschow και Vfb Auerbach;

Ιστορικό μεταξύ Vfb 1921 Krieschow και Vfb Auerbach: 7 αναμετρήσεις — {home} 3 νίκες, 0 ισοπαλίες, {away} 4 νίκες (τελευταίοι 7 αγώνες). 24 γκολ σημειώθηκαν στο ιστορικό των αναμετρήσεων. Μέσος όρος 3,43 γκολ ανά αγώνα σε αυτό το ιστορικό. Σκόραραν και οι δύο ομάδες στο 71,0% των αγώνων. Ενημερώθηκε 01/11/2025 às 06:30.

Πηγή: ιστορικό αναμετρήσεων από τον πάροχο στατιστικών.

Νίκες Vfb 1921 Krieschow
3
Ισοπαλίες
0
Νίκες Vfb Auerbach
4
Γκολ στο ιστορικό
24
Μέσος όρος γκολ/αγώνα
3,43

Μεγαλύτερες νίκες

  • Vfb 1921 Krieschow: Vfb 1921 Krieschow 3 x 1 Vfb Auerbach
  • Vfb Auerbach: Vfb 1921 Krieschow 0 x 2 Vfb Auerbach

Τελευταίες αναμετρήσεις

  1. Vfb 1921 Krieschow 0 x 2 Vfb Auerbach
  2. Vfb 1921 Krieschow 2 x 1 Vfb Auerbach
  3. Vfb 1921 Krieschow 3 x 1 Vfb Auerbach
  4. Vfb 1921 Krieschow 2 x 3 Vfb Auerbach
  5. Vfb 1921 Krieschow 3 x 1 Vfb Auerbach
  6. Vfb 1921 Krieschow 1 x 3 Vfb Auerbach
  7. Vfb 1921 Krieschow 0 x 2 Vfb Auerbach

Γκολ ανά ημίχρονο — Vfb 1921 Krieschow x Vfb Auerbach

  • 1ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,86 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 85,7% · over 1.5 Γκολ: 57,1%
  • 2ο ημίχρονο (7 αγώνες με δεδομένα): μέσος όρος 1,57 Γκολ/αγώνα · over 0.5 Γκολ: 100,0% · over 1.5 Γκολ: 42,9%

Vfb 1921 Krieschow x Vfb Auerbach — Στατιστικά

Επισκόπηση

Πλήρης ανάλυση της αναμέτρησης VfB 1921 Krieschow - VfB Auerbach, με 8 αγώνες στο ιστορικό μας και αναλυτικά στατιστικά και για τις δύο ομάδες.

Αναλυτικά στατιστικά

Στους τελευταίους 10 αγώνες, η ομάδα VfB 1921 Krieschow σημείωσε 3 νίκες, 2 ισοπαλίες και 5 ήττες, με 14 γκολ υπέρ και 22 κατά. Η ομάδα VfB Auerbach είχε 7 νίκες, 2 ισοπαλίες και 1 ήττες σε 10 αγώνες, με 26 γκολ υπέρ και 11 κατά.

Απόδοση

Όσον αφορά την απόδοση, η ομάδα VfB 1921 Krieschow έχει ποσοστό νικών 30% με μέσο όρο 1.4 γκολ ανά αγώνα. Η ομάδα VfB Auerbach έχει ποσοστό νικών 70% και μέσο όρο 2.6 γκολ ανά αγώνα.

Ιστορικό αναμετρήσεων

Στις τελευταίες 8 μεταξύ τους αναμετρήσεις, η VfB 1921 Krieschow νίκησε 3 φορές, η VfB Auerbach νίκησε 4 φορές και υπήρξαν 1 ισοπαλίες.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Εντός έδρας, η VfB 1921 Krieschow έχει ποσοστό νικών 20% με μέσο όρο 1.5 γκολ ανά αγώνα. Εκτός έδρας, η VfB Auerbach έχει ποσοστό νικών 50% και μέσο όρο 1.9 γκολ.

Τάσεις

Ο μέσος αριθμός γκολ σε αυτούς τους αγώνες είναι 3.25 ανά αγώνα. Περισσότερα από 2,5 γκολ σημειώθηκαν στο 62.5% των αγώνων. Και οι δύο ομάδες σκόραραν στο 75% των αγώνων.