Dražen Madunović — στατιστικά προπονητή

Συγκρίνετε τον/την Dražen Madunović με άλλον προπονητή

Επιλέξτε άλλον προπονητή και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Dražen Madunović με

Dražen Madunović

20% νίκες

τελευταίοι 10 αγώνες
D

Dražen Madunović

Προπονητής
10 αγώνες
Ν
Η
Ι
Ι
Η

Στατιστικά - Dražen Madunović

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες ως προπονητής10
Νίκες2
Ισοπαλίες5
Ήττες3
Ποσοστό νικών20.0%
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.30
Γκολ
Γκολ υπέρ ανά αγώνα1.30
Γκολ κατά ανά αγώνα1.20
Διαφορά τερμάτων ανά αγώνα0.10
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ κατά20.0%
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ υπέρ30.0%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες70.0%

Σύνοψη - Dražen Madunović

Αγώνες ως προπονητής
10
Νίκες
2 (20.0%)
Ισοπαλίες
5 (50.0%)
Ήττες
3 (30.0%)
Βαθμοί/αγώνα
1.10

Στατιστικά γκολ

Μέσος όρος συνολικών γκολ
2.50
Μέσος όρος γκολ υπέρ
1.30
Μέσος όρος γκολ κατά
1.20
Διαφορά τερμάτων
1

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός (10)
Εκτός (6)
Νίκες (%)
10.0%
33.3%
Βαθμοί/αγώνα
0.60
1.33
Γκολ υπέρ/αγώνα
0.70
1.50

Σύνοψη καρτών και φάουλ

Μέσος όρος συνολικών κίτρινων καρτών
0.00
Μέσος όρος κόκκινων καρτών
0.00
Μέσος όρος συνολικών καρτών
0.00
Μέσος όρος συνολικών φάουλ
0.00

Τάση καρτών και φάουλ - Εντός vs εκτός

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Κίτρινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Κόκκινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Φάουλ
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%

Over/Under συνολικά γκολ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
50.0%
50.0%

Over/Under γκολ υπέρ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
10.0%
90.0%
3.5
10.0%
90.0%

Over/Under γκολ κατά - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
0.0%
100.0%

Dražen Madunović — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Επισκόπηση προπονητή για Dražen Madunović: .

Αναλυτικά στατιστικά

Αναλυτικά στατιστικά προπονητή: νίκες 2; ισοπαλίες 5; ήττες 3; γκολ υπέρ 13; γκολ κατά 12.

Απόδοση

Απόδοση προπονητή: ποσοστό νικών 20; μέσος όρος γκολ 1.3; μέσος όρος γκολ κατά 1.2; ποσοστό αρίστων (clean sheet) 20.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα προπονητή: πρόσφατες νίκες 1; πρόσφατες ισοπαλίες 2; πρόσφατες ήττες 2; πρόσφατα γκολ υπέρ 6.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ανάλυση γηπέδου προπονητή: ποσοστό νικών εντός 16.7; ποσοστό νικών εκτός 25; μέσος όρος γκολ εντός 1; μέσος όρος γκολ εκτός 1.75.

Τάσεις

Τάσεις προπονητή: ποσοστό νικών 20; ποσοστό ηττών 30; ποσοστό ισοπαλιών 50.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Dražen Madunović ως προπονητή

Πόσο αποτελεσματικός είναι ο/η Dražen Madunović στην ομάδα NK Zagreb U19;

Dražen Madunović προπονεί την ομάδα NK Zagreb U19. Στην αναλυόμενη περίοδο, από τις 03/05/2026, 2Ν-5Ι-3Η (20% νίκες, 1,10 βαθμοί/αγώνα) σε 10 αγώνες για την ομάδα NK Zagreb U19.

Δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες. Ο/Η Dražen Madunović καταγράφει 20% νίκες στο αναλυόμενο δείγμα.

Προπονητές