Jorge Alfonso — στατιστικά προπονητή

Ποιος είναι ο επόμενος αγώνας του/της Jorge Alfonso;

Ο επόμενος αγώνας του/της Jorge Alfonso είναι εναντίον του/της Club Aurora στο División Profesional, στις 25/10 και ώρα 06:15 μ.μ. (ώρα Μπραζίλια).

Συγκρίνετε τον/την Jorge Alfonso με άλλον προπονητή

Επιλέξτε άλλον προπονητή και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Jorge Alfonso με

Ακολουθήστε τον/την Jorge Alfonso

Αποθηκεύστε τον/την Jorge Alfonso στον λογαριασμό σας για να βρίσκετε τους επόμενους αγώνες και τα στατιστικά όταν επιστρέφετε.

Ακολουθήστε τον/την Jorge Alfonso

Jorge Alfonso

30% νίκες

τελευταίοι 10 αγώνες
J

Jorge Alfonso

Προπονητής
10 αγώνες
Ν
Ι
Η
Η
Ι

Στατιστικά - Jorge Alfonso

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες ως προπονητής10
Νίκες3
Ισοπαλίες2
Ήττες5
Ποσοστό νικών30.0%
Γκολ υπέρ ανά αγώνα0.80
Γκολ
Γκολ υπέρ ανά αγώνα0.80
Γκολ κατά ανά αγώνα1.90
Διαφορά τερμάτων ανά αγώνα-1.10
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ κατά30.0%
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ υπέρ40.0%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες40.0%
Κάρτες και φάουλ
Κίτρινες κάρτες ανά αγώνα4.20
Κόκκινες κάρτες ανά αγώνα0.20
Συνολικές κάρτες ανά αγώνα4.40
Φάουλ που διέπραξε ανά αγώνα24.40

Σύνοψη - Jorge Alfonso

Αγώνες ως προπονητής
10
Νίκες
3 (30.0%)
Ισοπαλίες
2 (20.0%)
Ήττες
5 (50.0%)
Βαθμοί/αγώνα
1.10

Στατιστικά γκολ

Μέσος όρος συνολικών γκολ
2.70
Μέσος όρος γκολ υπέρ
0.80
Μέσος όρος γκολ κατά
1.90
Διαφορά τερμάτων
-11

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός (10)
Εκτός (10)
Νίκες (%)
50.0%
20.0%
Βαθμοί/αγώνα
1.70
0.80
Γκολ υπέρ/αγώνα
1.40
0.60

Σύνοψη καρτών και φάουλ

Μέσος όρος συνολικών κίτρινων καρτών
4.20
Μέσος όρος κόκκινων καρτών
0.20
Μέσος όρος συνολικών καρτών
4.40
Μέσος όρος συνολικών φάουλ
24.40

Τάση καρτών και φάουλ - Εντός vs εκτός

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Κίτρινες κάρτες
Εντός: 35.7%
Εκτός: 64.3%
Κόκκινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Φάουλ
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%

Over/Under συνολικά γκολ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
80.0%
20.0%
2.5
50.0%
50.0%

Over/Under γκολ υπέρ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
0.0%
100.0%
3.5
0.0%
100.0%

Over/Under γκολ κατά - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
70.0%
30.0%
1.5
50.0%
50.0%
2.5
30.0%
70.0%

Jorge Alfonso — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Επισκόπηση προπονητή για Jorge Alfonso: .

Αναλυτικά στατιστικά

Αναλυτικά στατιστικά προπονητή: νίκες 3; ισοπαλίες 2; ήττες 5; γκολ υπέρ 8; γκολ κατά 19.

Απόδοση

Απόδοση προπονητή: ποσοστό νικών 30; μέσος όρος γκολ 0.8; μέσος όρος γκολ κατά 1.9; ποσοστό αρίστων (clean sheet) 30.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα προπονητή: πρόσφατες νίκες 1; πρόσφατες ισοπαλίες 2; πρόσφατες ήττες 2; πρόσφατα γκολ υπέρ 2.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ανάλυση γηπέδου προπονητή: ποσοστό νικών 30; ποσοστό ισοπαλιών 20.

Τάσεις

Τάσεις προπονητή: ποσοστό νικών 30; ποσοστό ηττών 50; ποσοστό ισοπαλιών 20.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Jorge Alfonso ως προπονητή

Πόσο αποτελεσματικός είναι ο/η Jorge Alfonso στην ομάδα CD Real Tomayapo;

Jorge Alfonso προπονεί την ομάδα CD Real Tomayapo. Στην αναλυόμενη περίοδο, από τις 10/09/2026, 3Ν-2Ι-5Η (30% νίκες, 1,10 βαθμοί/αγώνα) σε 10 αγώνες για την ομάδα CD Real Tomayapo.

Δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες. Ο/Η Jorge Alfonso καταγράφει 30% νίκες στο αναλυόμενο δείγμα.

Προπονητές