Jorge Alfonso — statystyki trenerskie

Jaki jest następny mecz zawodnika Jorge Alfonso?

Następny mecz zawodnika Jorge Alfonso to spotkanie z GV San José w rozgrywkach División Profesional, 16.10, godz. 21:00 (czas Brasília).

Porównaj Jorge Alfonso z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Jorge Alfonso z

Obserwuj Jorge Alfonso

Zapisz Jorge Alfonso na swoim koncie, aby po powrocie znaleźć nadchodzące mecze i statystyki.

Obserwuj Jorge Alfonso

Jorge Alfonso

20% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
J

Jorge Alfonso

Trener
10 mecze
R
P
P
R
Z

Statystyki - Jorge Alfonso

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa2
Remisy2
Porażki6
Procent zwycięstw20.0%
Gole strzelone na mecz0.80
Gole
Gole strzelone na mecz0.80
Gole stracone na mecz2.20
Różnica goli na mecz-1.40
Procent czystych kont20.0%
Procent bez zdobytego gola40.0%
Obie drużyny strzeliły50.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz4.10
Czerwone kartki na mecz0.20
Łączna liczba kartek na mecz4.30
Popełnione faule na mecz23.70

Podsumowanie - Jorge Alfonso

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
2 (20.0%)
Remisy
2 (20.0%)
Porażki
6 (60.0%)
Punkty/mecz
0.80

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
3.00
Średnia goli strzelonych
0.80
Średnia goli straconych
2.20
Różnica goli
-14

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (10)
Na wyjeździe (10)
Zwycięstwa (%)
40.0%
20.0%
Punkty/mecz
1.50
0.80
Gole strzelone/mecz
1.50
0.60

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
4.10
Średnia czerwonych kartek
0.20
Średnia kartek łącznie
4.30
Średnia fauli łącznie
23.70

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 36.6%
Na wyjeździe: 63.4%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 49.8%
Na wyjeździe: 50.2%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
90.0%
10.0%
2.5
60.0%
40.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
0.0%
100.0%
3.5
0.0%
100.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
60.0%
40.0%
2.5
40.0%
60.0%

Jorge Alfonso — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Jorge Alfonso: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 2; remisy 2; porażki 6; gole strzelone 8; gole stracone 22.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 20; średnia gole 0.8; średnia gole stracone 2.2; odsetek czystych kont 20.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 1; ostatnie remisy 2; ostatnie porażki 2; ostatnie gole strzelone 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek remisy 20.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 20; odsetek porażki 60; odsetek remisy 20.

Najnowsze mecze trenera Jorge Alfonso

Jaki bilans ma Jorge Alfonso w klubie CD Real Tomayapo?

Jorge Alfonso prowadzi CD Real Tomayapo. W analizowanym okresie, od 06.09.2026 bilans to 2W-2R-6P (20% zwycięstw, 0,80 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie CD Real Tomayapo.

W próbie wszystkie 10 mecze Jorge Alfonso ma 20% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy