Junior Obagbemiro — στατιστικά προπονητή

Συγκρίνετε τον/την Junior Obagbemiro με άλλον προπονητή

Επιλέξτε άλλον προπονητή και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Junior Obagbemiro με

Junior Obagbemiro

50% νίκες

τελευταίοι 10 αγώνες
J

Junior Obagbemiro

Προπονητής
10 αγώνες
Ν
Ι
Ν
Ν
Ι

Στατιστικά - Junior Obagbemiro

Όλοι οι 10 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες ως προπονητής10
Νίκες5
Ισοπαλίες3
Ήττες2
Ποσοστό νικών50.0%
Γκολ υπέρ ανά αγώνα3.20
Γκολ
Γκολ υπέρ ανά αγώνα3.20
Γκολ κατά ανά αγώνα1.80
Διαφορά τερμάτων ανά αγώνα1.40
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ κατά10.0%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες90.0%
Κάρτες και φάουλ
Κίτρινες κάρτες ανά αγώνα1.30
Συνολικές κάρτες ανά αγώνα1.30

Σύνοψη - Junior Obagbemiro

Αγώνες ως προπονητής
10
Νίκες
5 (50.0%)
Ισοπαλίες
3 (30.0%)
Ήττες
2 (20.0%)
Βαθμοί/αγώνα
1.80

Στατιστικά γκολ

Μέσος όρος συνολικών γκολ
5.00
Μέσος όρος γκολ υπέρ
3.20
Μέσος όρος γκολ κατά
1.80
Διαφορά τερμάτων
14

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός (5)
Εκτός (5)
Νίκες (%)
60.0%
40.0%
Βαθμοί/αγώνα
2.00
1.60
Γκολ υπέρ/αγώνα
3.00
3.40

Σύνοψη καρτών και φάουλ

Μέσος όρος συνολικών κίτρινων καρτών
1.30
Μέσος όρος κόκκινων καρτών
0.00
Μέσος όρος συνολικών καρτών
1.30
Μέσος όρος συνολικών φάουλ
0.00

Τάση καρτών και φάουλ - Εντός vs εκτός

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Κίτρινες κάρτες
Εντός: 38.5%
Εκτός: 61.5%
Κόκκινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Φάουλ
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%

Over/Under συνολικά γκολ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
90.0%
10.0%

Over/Under γκολ υπέρ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
60.0%
40.0%
3.5
30.0%
70.0%

Over/Under γκολ κατά - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
20.0%
80.0%

Junior Obagbemiro — Στατιστικά

τελευταίοι 10 αγώνες

Επισκόπηση

Επισκόπηση προπονητή για Junior Obagbemiro: .

Αναλυτικά στατιστικά

Αναλυτικά στατιστικά προπονητή: νίκες 5; ισοπαλίες 3; ήττες 2; γκολ υπέρ 32; γκολ κατά 18.

Απόδοση

Απόδοση προπονητή: ποσοστό νικών 50; μέσος όρος γκολ 3.2; μέσος όρος γκολ κατά 1.8; ποσοστό αρίστων (clean sheet) 10.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα προπονητή: πρόσφατες νίκες 3.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ανάλυση γηπέδου προπονητή: ποσοστό νικών εντός 60; ποσοστό νικών εκτός 40; μέσος όρος γκολ εντός 3; μέσος όρος γκολ εκτός 3.4.

Τάσεις

Τάσεις προπονητή: ποσοστό νικών 50; ποσοστό ηττών 20; ποσοστό ισοπαλιών 30.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Junior Obagbemiro ως προπονητή

Πόσο αποτελεσματικός είναι ο/η Junior Obagbemiro στην ομάδα Haukiputaan Pallo;

Junior Obagbemiro προπονεί την ομάδα Haukiputaan Pallo. Στην αναλυόμενη περίοδο, από τις 12/07/2026, 5Ν-3Ι-2Η (50% νίκες, 1,80 βαθμοί/αγώνα) σε 10 αγώνες για την ομάδα Haukiputaan Pallo.

Δείγμα: όλοι οι 10 αγώνες. Ο/Η Junior Obagbemiro καταγράφει 50% νίκες στο αναλυόμενο δείγμα.

Προπονητές