Junior Obagbemiro — statystyki trenerskie

Porównaj Junior Obagbemiro z innym trenerem

Wybierz innego trenera i zobacz porównanie statystyk obok siebie.

Porównaj Junior Obagbemiro z

Junior Obagbemiro

50% zwycięstw

ostatnie 10 meczów
J

Junior Obagbemiro

Trener
10 mecze
Z
R
Z
Z
R

Statystyki - Junior Obagbemiro

Wszystkie 10 mecze
StatystykaWartość
Podsumowanie
Prowadzone mecze10
Zwycięstwa5
Remisy3
Porażki2
Procent zwycięstw50.0%
Gole strzelone na mecz3.20
Gole
Gole strzelone na mecz3.20
Gole stracone na mecz1.80
Różnica goli na mecz1.40
Procent czystych kont10.0%
Obie drużyny strzeliły90.0%
Kartki i faule
Żółte kartki na mecz1.30
Łączna liczba kartek na mecz1.30

Podsumowanie - Junior Obagbemiro

Prowadzone mecze
10
Zwycięstwa
5 (50.0%)
Remisy
3 (30.0%)
Porażki
2 (20.0%)
Punkty/mecz
1.80

Statystyki goli

Średnia goli łącznie
5.00
Średnia goli strzelonych
3.20
Średnia goli straconych
1.80
Różnica goli
14

Porównanie u siebie/na wyjeździe

Statystyka
U siebie (5)
Na wyjeździe (5)
Zwycięstwa (%)
60.0%
40.0%
Punkty/mecz
2.00
1.60
Gole strzelone/mecz
3.00
3.40

Podsumowanie kartek i fauli

Średnia żółtych kartek łącznie
1.30
Średnia czerwonych kartek
0.00
Średnia kartek łącznie
1.30
Średnia fauli łącznie
0.00

Trend kartek i fauli - u siebie vs na wyjeździe

Statystyka
U siebie
Na wyjeździe
Żółte kartki
U siebie: 38.5%
Na wyjeździe: 61.5%
Czerwone kartki
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%
Faule
U siebie: 50.0%
Na wyjeździe: 50.0%

Powyżej/Poniżej goli łącznie - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
100.0%
0.0%
2.5
90.0%
10.0%

Powyżej/Poniżej goli strzelonych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100.0%
0.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
60.0%
40.0%
3.5
30.0%
70.0%

Powyżej/Poniżej goli straconych - Łącznie

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
90.0%
10.0%
1.5
70.0%
30.0%
2.5
20.0%
80.0%

Junior Obagbemiro — Statystyki

ostatnie 10 meczów

Przegląd

przegląd (trener) Junior Obagbemiro: .

Szczegółowe statystyki

szczegółowe statystyki (trener): zwycięstwa 5; remisy 3; porażki 2; gole strzelone 32; gole stracone 18.

Wydajność

wydajność (trener): odsetek zwycięstwa 50; średnia gole 3.2; średnia gole stracone 1.8; odsetek czystych kont 10.

Ostatnia forma

aktualna forma (trener): ostatnie zwycięstwa 3.

Analiza u siebie/na wyjeździe

analiza gospodarzy i gości (trener): gospodarz odsetek zwycięstwa 60; gość odsetek zwycięstwa 40; gospodarz średnia gole 3; gość średnia gole 3.4.

Trendy

trendy (trener): odsetek zwycięstwa 50; odsetek porażki 20; odsetek remisy 30.

Najnowsze mecze trenera Junior Obagbemiro

Jaki bilans ma Junior Obagbemiro w klubie Haukiputaan Pallo?

Junior Obagbemiro prowadzi Haukiputaan Pallo. W analizowanym okresie, od 12.07.2026 bilans to 5W-3R-2P (50% zwycięstw, 1,80 pkt/mecz) w 10 meczach w klubie Haukiputaan Pallo.

W próbie wszystkie 10 mecze Junior Obagbemiro ma 50% zwycięstw w analizowanym zestawie.

Trenerzy