Prosper Narteh Ogun — στατιστικά προπονητή

Συγκρίνετε τον/την Prosper Narteh Ogun με άλλον προπονητή

Επιλέξτε άλλον προπονητή και δείτε τη στατιστική σύγκριση δίπλα-δίπλα.

Σύγκριση του/της Prosper Narteh Ogun με

Prosper Narteh Ogun

40% νίκες

τελευταίοι 5 αγώνες
P

Prosper Narteh Ogun

Προπονητής
5 αγώνες
Η
Η
Ι
Ν
Ν

Στατιστικά - Prosper Narteh Ogun

Όλοι οι 5 αγώνες
ΣτατιστικόΤιμή
Σύνοψη
Αγώνες ως προπονητής5
Νίκες2
Ισοπαλίες1
Ήττες2
Ποσοστό νικών40.0%
Γκολ υπέρ ανά αγώνα0.80
Γκολ
Γκολ υπέρ ανά αγώνα0.80
Γκολ κατά ανά αγώνα0.80
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ κατά40.0%
Ποσοστό αγώνων χωρίς γκολ υπέρ60.0%
Σκόραραν και οι δύο ομάδες20.0%

Σύνοψη - Prosper Narteh Ogun

Αγώνες ως προπονητής
5
Νίκες
2 (40.0%)
Ισοπαλίες
1 (20.0%)
Ήττες
2 (40.0%)
Βαθμοί/αγώνα
1.40

Στατιστικά γκολ

Μέσος όρος συνολικών γκολ
1.60
Μέσος όρος γκολ υπέρ
0.80
Μέσος όρος γκολ κατά
0.80
Διαφορά τερμάτων
0

Σύγκριση εντός και εκτός έδρας

Στατιστικό
Εντός (3)
Εκτός (2)
Νίκες (%)
33.3%
50.0%
Βαθμοί/αγώνα
1.00
2.00
Γκολ υπέρ/αγώνα
0.33
1.50

Σύνοψη καρτών και φάουλ

Μέσος όρος συνολικών κίτρινων καρτών
0.00
Μέσος όρος κόκκινων καρτών
0.00
Μέσος όρος συνολικών καρτών
0.00
Μέσος όρος συνολικών φάουλ
0.00

Τάση καρτών και φάουλ - Εντός vs εκτός

Στατιστικό
Εντός
Εκτός
Κίτρινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Κόκκινες κάρτες
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%
Φάουλ
Εντός: 50.0%
Εκτός: 50.0%

Over/Under συνολικά γκολ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
80.0%
20.0%
1.5
40.0%
60.0%
2.5
20.0%
80.0%

Over/Under γκολ υπέρ - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
40.0%
60.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
20.0%
80.0%
3.5
0.0%
100.0%

Over/Under γκολ κατά - Σύνολο

Γραμμή
Over %
Under %
0.5
60.0%
40.0%
1.5
20.0%
80.0%
2.5
0.0%
100.0%

Prosper Narteh Ogun — Στατιστικά

τελευταίοι 5 αγώνες

Επισκόπηση

Επισκόπηση προπονητή για Prosper Narteh Ogun: .

Αναλυτικά στατιστικά

Αναλυτικά στατιστικά προπονητή: νίκες 2; ισοπαλίες 1; ήττες 2; γκολ υπέρ 4; γκολ κατά 4.

Απόδοση

Απόδοση προπονητή: ποσοστό νικών 40; μέσος όρος γκολ 0.8; μέσος όρος γκολ κατά 0.8; ποσοστό αρίστων (clean sheet) 40.

Πρόσφατη φόρμα

Πρόσφατη φόρμα προπονητή: πρόσφατες νίκες 2; πρόσφατες ισοπαλίες 1; πρόσφατες ήττες 2; πρόσφατα γκολ υπέρ 4.

Ανάλυση εντός/εκτός έδρας

Ανάλυση γηπέδου προπονητή: ποσοστό νικών εντός 33.3; ποσοστό νικών εκτός 50; μέσος όρος γκολ εντός 0.33; μέσος όρος γκολ εκτός 1.5.

Τάσεις

Τάσεις προπονητή: ποσοστό νικών 40; ποσοστό ηττών 40; ποσοστό ισοπαλιών 20.

Πρόσφατοι αγώνες του/της Prosper Narteh Ogun ως προπονητή

Πόσο αποτελεσματικός είναι ο/η Prosper Narteh Ogun στην ομάδα Ghana U17;

Prosper Narteh Ogun προπονεί την ομάδα Ghana U17. Στην αναλυόμενη περίοδο, από τις 10/10/2026, 2Ν-1Ι-2Η (40% νίκες, 1,40 βαθμοί/αγώνα) σε 5 αγώνες για την ομάδα Ghana U17.

Δείγμα: όλοι οι 5 αγώνες. Ο/Η Prosper Narteh Ogun καταγράφει 40% νίκες στο αναλυόμενο δείγμα.

Προπονητές