Northern Brave Women 83 vs 82 Central Hinds

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 10 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
83
:
82
D
HT 0-0
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
297.40ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Northern Brave Women
70%7Z 0R 3P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Central Hinds
40%4Z 0R 6P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Northern Brave Women
1
Remisy
0
Wygrane Central Hinds
9
Średnia runów
297.4

Over/Under H2H - Runy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
90%
10%
180.5
90%
10%
200.5
90%
10%

Over/Under H2H - Wickety Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
5.5
100%
0%
7.5
100%
0%
9.5
100%
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Northern Brave Women
1
Remisy
0
Wygrane Central Hinds
9
Średnia runów
297.4

Over/Under H2H - Runy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
90%
10%
180.5
90%
10%
200.5
90%
10%

Over/Under H2H - Wickety Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
5.5
100%
0%
7.5
100%
0%
9.5
100%
0%

Northern Brave Women — ostatnie 5 meczów

Strona 1 z 2

Central Hinds — ostatnie 5 meczów

Strona 1 z 2

Northern Brave Women vs Central Hinds — historia H2H

Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Northern Brave Women a Central Hinds?

Historia spotkań Northern Brave Women x Central Hinds: 10 spotkań — {home} 1W, 0R, {away} 9W (ostatnie 10 meczów). 2974 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 08/02/2025 às 15:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Northern Brave Women
1
Remisy
0
Zwycięstwa Central Hinds
9
Gole w historii
2974

Najwyższe zwycięstwa

  • Northern Brave Women: Northern Brave Women 115 x 112 Central Hinds
  • Central Hinds: Northern Brave Women 207 x 272 Central Hinds

Ostatnie spotkania

  1. Northern Brave Women 292 x 296 Central Hinds
  2. Northern Brave Women 207 x 272 Central Hinds
  3. Northern Brave Women 115 x 112 Central Hinds
  4. Northern Brave Women 171 x 173 Central Hinds
  5. Northern Brave Women 127 x 158 Central Hinds
  6. Northern Brave Women 106 x 151 Central Hinds
  7. Northern Brave Women 135 x 141 Central Hinds
  8. Northern Brave Women 119 x 120 Central Hinds
  9. Northern Brave Women 99 x 103 Central Hinds
  10. Northern Brave Women 38 x 39 Central Hinds

Northern Brave Women x Central Hinds — Statystyki

Przegląd

Northern Brave Women kontra Central Hinds w krykiecie. 10 meczów z analizą runów i wicketów.

Szczegółowe statystyki

Northern Brave Women: 7 zwycięstw, 3 porażek. Central Hinds: 6 zwycięstw, 4 porażek.

Wydajność

Northern Brave Women: 70%. Central Hinds: 60%.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 spotkaniach: Northern Brave Women 2, Central Hinds 8.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: Northern Brave Women ma 4 zwycięstw i 1 porażek. Central Hinds ma 1 zwycięstw i 4 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Northern Brave Women wygrywa 70% meczów u siebie.

Trendy

Średnio 321.8 runów na mecz.