Northern Brave Women 119 vs 120 Central Hinds

W ostatnich 4 bezpośrednich meczach 4 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
119
:
120
V
HT 0-0
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
270.00ostatnie 4 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Northern Brave Women
30%3Z 0R 7P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Central Hinds
60%6Z 0R 4P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
4
Wygrane Northern Brave Women
2
Remisy
0
Wygrane Central Hinds
2
Średnia runów
270.0

Over/Under H2H - Runy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
75%
25%
180.5
75%
25%
200.5
75%
25%

Over/Under H2H - Wickety Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
5.5
100%
0%
7.5
100%
0%
9.5
100%
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
4
Wygrane Northern Brave Women
2
Remisy
0
Wygrane Central Hinds
2
Średnia runów
270.0

Over/Under H2H - Runy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
75%
25%
180.5
75%
25%
200.5
75%
25%

Over/Under H2H - Wickety Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
5.5
100%
0%
7.5
100%
0%
9.5
100%
0%

Northern Brave Women — ostatnie 5 meczów

Strona 1 z 2

Central Hinds — ostatnie 5 meczów

Strona 1 z 2

Northern Brave Women vs Central Hinds — historia H2H

Jaki jest bilans spotkań między Northern Brave Women a Central Hinds?

Historia spotkań Northern Brave Women x Central Hinds: 4 spotkań — {home} 2W, 0R, {away} 2W (ostatnie 4 meczów). 1080 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 03/02/2023 às 15:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Northern Brave Women
2
Remisy
0
Zwycięstwa Central Hinds
2
Gole w historii
1080

Najwyższe zwycięstwa

  • Northern Brave Women: Northern Brave Women 318 x 195 Central Hinds
  • Central Hinds: Northern Brave Women 99 x 103 Central Hinds

Ostatnie spotkania

  1. Northern Brave Women 99 x 103 Central Hinds
  2. Northern Brave Women 38 x 39 Central Hinds
  3. Northern Brave Women 146 x 142 Central Hinds
  4. Northern Brave Women 318 x 195 Central Hinds

Northern Brave Women x Central Hinds — Statystyki

Przegląd

Northern Brave Women kontra Central Hinds w krykiecie. 10 meczów z analizą runów i wicketów.

Szczegółowe statystyki

Northern Brave Women: 7 zwycięstw, 3 porażek. Central Hinds: 6 zwycięstw, 4 porażek.

Wydajność

Northern Brave Women: 70%. Central Hinds: 60%.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 spotkaniach: Northern Brave Women 2, Central Hinds 8.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: Northern Brave Women ma 4 zwycięstw i 1 porażek. Central Hinds ma 1 zwycięstw i 4 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Northern Brave Women wygrywa 70% meczów u siebie.

Trendy

Średnio 321.8 runów na mecz.