Execration 1 vs 0 Rave

W ostatnich 3 bezpośrednich meczach 1 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
1
:
0
D
HT 1-0
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
2.33ostatnie 3 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Execration
60%6Z 0R 4P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Rave
50%5Z 0R 5P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Execration
3
Remisy
0
Wygrane Rave
0
Średnia goli
2.3

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
100%
0%
2.5
33.3%
66.7%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Execration
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
66.7%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Execration
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
66.7%

Handicap Indywidualne - Execration (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
20%

Handicap Indywidualne - Rave (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
50%
50%
2.5
10%
90%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
50%
50%
2.5
10%
90%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
20%
80%
2.5
0%
100%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
20%
80%
2.5
0%
100%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
33%
Obie drużyny strzelą - Nie
67%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
100%
0%
2.5
33.3%
66.7%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Execration
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
66.7%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Execration
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
66.7%

Execration — ostatnie 5 meczów

The International|sob 25/06/16 22:00
Zakończone
The International|sob 25/06/16 06:00
Zakończone
Execration
Herb Execration
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Fnatic
Fnatic
The International|sob 25/06/16 05:00
Zakończone
Execration
Herb Execration
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb The Mongolz
The Mongolz
The International|sob 25/06/16 01:00
Zakończone
Execration
Herb Execration
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Mineski
Mineski
The International|sob 25/06/16 00:00
Zakończone
Execration
Herb Execration
0
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Team Bazaar
Team Bazaar
Strona 1 z 2

Rave — ostatnie 5 meczów

The International|ndz 26/06/16 00:00
Zakończone
Rave
Herb Rave
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb The Mongolz
The Mongolz
The International|sob 25/06/16 22:00
Zakończone
Rave
Herb Rave
0
:
1
Przerwa: 0-1
Herb TNC Predator
TNC Predator
The International|sob 25/06/16 06:00
Zakończone
Rave
Herb Rave
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Mineski
Mineski
The International|sob 25/06/16 03:00
Zakończone
Rave
Herb Rave
0
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Team Bazaar
Team Bazaar
The International|sob 25/06/16 01:00
Zakończone
Rave
Herb Rave
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Orange.Taring
Orange.Taring
Strona 1 z 2

Execration vs Rave — historia H2H

StarLadder|czw 19/05/16 08:00
Zakończone
Execration
Herb Execration
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Rave
Rave
Nanyang Championships|czw 19/05/16 05:00
Zakończone
Execration
Herb Execration
2
:
1
Przerwa: 1-0
Herb Rave
Rave
Dota Major Championships|śr 04/05/16 01:00
Zakończone
Execration
Herb Execration
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Rave
Rave

Jaki jest bilans spotkań między Execration a Rave?

Historia spotkań Execration x Rave: 3 spotkań — {home} 3W, 0R, {away} 0W (ostatnie 3 meczów). 7 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 2,33 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 33,0% meczów. Aktualizacja: 19/05/2016 às 05:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Execration
3
Remisy
0
Zwycięstwa Rave
0
Gole w historii
7
Średnia goli/mecz
2,33

Najwyższe zwycięstwa

  • Execration: Execration 2 x 0 Rave

Ostatnie spotkania

  1. Execration 2 x 0 Rave
  2. Execration 2 x 1 Rave
  3. Execration 2 x 0 Rave

Execration x Rave — Statystyki

Przegląd

Execration kontra Rave w esporcie. 5 meczów z analizą map i rund.

Szczegółowe statystyki

Execration: 5 zwycięstw, 5 porażek. Rave: 3 zwycięstw, 6 porażek.

Wydajność

Execration: 50%. Rave: 30%.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Execration ma ostatnio 50% zwycięstw.

Trendy

Średnio 2 map na mecz.