Faze 1 vs 3 Cloud9

W ostatnich 10 bezpośrednich meczach 2 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
1
:
3
V
HT 0-0
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
1.60ostatnie 10 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Faze
70%7Z 0R 3P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Cloud9
90%9Z 0R 1P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
10
Wygrane Faze
4
Remisy
0
Wygrane Cloud9
6
Średnia goli
1.6

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
40%
60%
2.5
20%
80%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
40%
60%
2.5
20%
80%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
22.2%
77.8%
26.5
22.2%
77.8%
28.5
22.2%
77.8%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Faze
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
10%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Faze
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
10%

Handicap Indywidualne - Faze (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
50%

Handicap Indywidualne - Cloud9 (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
40%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
100%
0%
2.5
30%
70%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
100%
0%
2.5
30%
70%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
80%
20%
2.5
30%
70%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
80%
20%
2.5
30%
70%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
20%
Obie drużyny strzelą - Nie
80%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
40%
60%
2.5
20%
80%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
40%
60%
2.5
20%
80%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
22.2%
77.8%
26.5
22.2%
77.8%
28.5
22.2%
77.8%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Faze
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
10%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Faze
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
10%

Faze — ostatnie 5 meczów

ESL Pro League|sob 25/03/23 16:00
Zakończone
ESL Pro League|pt 24/03/23 11:30
Zakończone
ESL Pro League|śr 22/03/23 15:00
Zakończone
ESL Pro League|ndz 12/03/23 12:45
Zakończone
ESL Pro League|czw 09/03/23 15:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Cloud9 — ostatnie 5 meczów

ESL Pro League|sob 25/03/23 11:30
Zakończone
ESL Pro League|czw 23/03/23 11:45
Zakończone
RES|ndz 12/03/23 15:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb VOYVODA
VOYVODA
RES|ndz 12/03/23 09:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Bad News Eagles
Bad News Eagles
RES|pt 10/03/23 15:00
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Aurora Gaming
Aurora Gaming
Strona 1 z 2

Faze vs Cloud9 — historia H2H

IEM|sob 05/11/22 12:15
Zakończone
ESL Pro League|czw 29/09/22 14:00
Zakończone
FaZe
Herb FaZe
1
:
2
Przerwa: 16-13
Herb Cloud9
Cloud9
IEM|pt 03/06/22 19:50
Zakończone
FaZe
Herb FaZe
1
:
2
Przerwa: 16-14
Herb Cloud9
Cloud9
PGL Major|ndz 15/05/22 08:45
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
0
:
1
Przerwa: 8-16
Herb FaZe
FaZe
BLAST Pro Series|sob 02/11/19 11:20
Zakończone
Cloud9
Herb Cloud9
0
:
1
Przerwa: 0-1
Herb FaZe
FaZe
Strona 1 z 2

Jaki jest bilans spotkań między Faze a Cloud9?

Historia spotkań Faze x Cloud9: 10 spotkań — {home} 4W, 0R, {away} 6W (ostatnie 10 meczów). 16 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 1,60 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 20,0% meczów. Aktualizacja: 05/11/2022 às 09:15.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Faze
4
Remisy
0
Zwycięstwa Cloud9
6
Gole w historii
16
Średnia goli/mecz
1,60

Najwyższe zwycięstwa

  • Faze: Faze 2 x 0 Cloud9
  • Cloud9: Faze 0 x 2 Cloud9

Ostatnie spotkania

  1. Faze 0 x 1 Cloud9
  2. Faze 1 x 2 Cloud9
  3. Faze 1 x 2 Cloud9
  4. Faze 1 x 0 Cloud9
  5. Faze 1 x 0 Cloud9
  6. Faze 0 x 1 Cloud9
  7. Faze 1 x 0 Cloud9
  8. Faze 2 x 0 Cloud9
  9. Faze 0 x 2 Cloud9
  10. Faze 0 x 1 Cloud9

Faze x Cloud9 — Statystyki

Przegląd

FaZe kontra Cloud9 w esporcie. 10 meczów z analizą map i rund.

Szczegółowe statystyki

FaZe: 5 zwycięstw, 5 porażek. Cloud9: 4 zwycięstw, 6 porażek.

Wydajność

FaZe: 50%. Cloud9: 40%.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 spotkaniach: FaZe 9, Cloud9 1.

Ostatnia forma

Ostatnia forma: FaZe ma 2 zwycięstw i 3 porażek. Cloud9 ma 1 zwycięstw i 4 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

FaZe ma ostatnio 60% zwycięstw.

Trendy

Średnio 2.5 map na mecz.