Virtuspro 1 vs 2 G2

Nome oficial do Virtuspro: Virtus.pro.

W ostatnich 3 bezpośrednich meczach 1 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
1
:
2
V
HT 0-1
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
1.67ostatnie 3 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Virtuspro
20%2Z 0R 8P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — G2
80%8Z 0R 2P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
3
Wygrane Virtuspro
3
Remisy
0
Wygrane G2
0
Średnia goli
1.7

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
33.3%
66.7%
2.5
33.3%
66.7%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Virtuspro
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Virtuspro
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Handicap Indywidualne - Virtuspro (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Handicap Indywidualne - G2 (Ostatnie 10 meczów)

Linia
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
60%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
60%
40%
2.5
30%
70%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
60%
40%
2.5
30%
70%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Gole Cały mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
90%
10%
2.5
20%
80%

Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
90%
10%
2.5
20%
80%
3.5
0%
100%

Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Obie drużyny strzelą

Obie drużyny strzelą - Tak
33%
Obie drużyny strzelą - Nie
67%

Over/Under H2H - Gole

Linia
Powyżej %
Poniżej %
0.5
100%
0%
1.5
33.3%
66.7%
2.5
33.3%
66.7%

Over/Under H2H - Mapy Mecz

Linia
Powyżej %
Poniżej %
1.5
33.3%
66.7%
2.5
33.3%
66.7%
3.5
0%
100%

Over/Under H2H - Rundy Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
24.5
0%
100%
26.5
0%
100%
28.5
0%
100%

Over/Under H2H - Zabójstwa Mapa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
40.5
0%
100%
50.5
0%
100%
60.5
0%
100%

Handicap Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Virtuspro
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Handicap Mapy Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Mecz

Virtuspro
Procent
-3.5
0%
-2.5
0%
-1.5
0%

Virtuspro — ostatnie 5 meczów

EPICENTER|czw 26/10/17 06:00
Zakończone
Virtuspro
Herb Virtuspro
2
:
1
Przerwa: 0-1
Herb FaZe
FaZe
EPICENTER|śr 25/10/17 06:00
Zakończone
Virtuspro
Herb Virtuspro
2
:
1
Przerwa: 1-0
Herb Gambit
Gambit
EPICENTER|wt 24/10/17 06:00
Zakończone
Virtuspro
Herb Virtuspro
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb SK
SK
ELEAGUE|sob 23/09/17 15:00
Zakończone
Virtuspro
Herb Virtuspro
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb NIP
NIP
ELEAGUE|pt 22/09/17 19:00
Zakończone
Virtuspro
Herb Virtuspro
0
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Envy
Envy
Strona 1 z 2

G2 — ostatnie 5 meczów

EPICENTER|śr 25/10/17 15:00
Zakończone
G2
Herb G2
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb North
North
EPICENTER|wt 24/10/17 09:00
Zakończone
G2
Herb G2
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Astralis
Astralis
ELEAGUE|wt 10/10/17 15:00
Zakończone
G2
Herb G2
0
:
2
Przerwa: 0-1
Herb Cloud9
Cloud9
ELEAGUE|sob 09/09/17 17:00
Zakończone
G2
Herb G2
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Natus Vincere
Natus Vincere
ELEAGUE|sob 09/09/17 15:00
Zakończone
G2
Herb G2
2
:
0
Przerwa: 1-0
Herb Renegades
Renegades
Strona 1 z 2

Virtuspro vs G2 — historia H2H

ELEAGUE|pon 23/01/17 22:00
Zakończone
G2
Herb G2
0
:
1
Przerwa: 0-1
Herb Virtus.pro
Virtus.pro
MLG Columbus|czw 31/03/16 21:00
Zakończone
G2
Herb G2
1
:
2
Przerwa: 0-1
Herb Virtus.pro
Virtus.pro
MLG Columbus|wt 29/03/16 21:00
Zakończone
Virtus.pro
Herb Virtus.pro
1
:
0
Przerwa: 1-0
Herb G2
G2

Jaki jest bilans spotkań między Virtuspro a G2?

Historia spotkań Virtuspro x G2: 3 spotkań — {home} 3W, 0R, {away} 0W (ostatnie 3 meczów). 5 goli zdobytych w historii spotkań. Średnio 1,67 goli na mecz w tych spotkaniach. Obie drużyny strzeliły gole w 33,0% meczów. Aktualizacja: 23/01/2017 às 20:00.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Virtuspro
3
Remisy
0
Zwycięstwa G2
0
Gole w historii
5
Średnia goli/mecz
1,67

Najwyższe zwycięstwa

  • Virtuspro: Virtuspro 1 x 0 G2

Ostatnie spotkania

  1. Virtuspro 1 x 0 G2
  2. Virtuspro 2 x 1 G2
  3. Virtuspro 1 x 0 G2

Virtuspro x G2 — Statystyki

Przegląd

Virtus.pro kontra G2 w esporcie. 10 meczów z analizą map i rund.

Szczegółowe statystyki

Virtus.pro: 8 zwycięstw, 2 porażek. G2: 1 zwycięstw, 9 porażek.

Wydajność

Virtus.pro: 80%. G2: 10%.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 spotkaniach: Virtus.pro 2, G2 8.

Analiza u siebie/na wyjeździe

Virtus.pro ma ostatnio 80% zwycięstw.

Trendy

Średnio 2.5 map na mecz.