Statystyki Węgry Divison A Women NB I. A, Women 26/27

Węgry Divison A Women NB I. A, Women 26/27 ma średnio 141,56 gola na mecz w 25 meczach ujętych w tabeli; w próbie 500 zakończonych meczów 100,0% zakończyło się wynikiem powyżej 2,5 gola, a w 100,0% obie drużyny strzeliły gola.

Średnie sezonu

  • Średnia goli na mecz: 141,56 (25 meczów w tabeli)
  • Gole zdobyte w sezonie: 3539
  • Drużyny w tabeli: 11
  • Powyżej 2,5 gola: 100,0% (500 zakończonych meczów)
  • Powyżej 1,5 gola: 100,0%
  • Powyżej 3,5 gola: 100,0%
  • Obie drużyny strzelą: 100,0%
  • Wygrana gospodarzy / remis / wygrana gości: 58,6% / 0,0% / 41,4%

Gole na mecz według drużyny

Średnia goli zdobytych i straconych przez każdą drużynę w Węgry Divison A Women.
DrużynaMGole/meczStracone/mecz
Sopron Basket490,5061,75
DVTK Hun Therm483,0051,25
MTK Budapest476,2563,75
Csata TKK576,0067,20
BEAC-Ujbuda575,6074,20
Cargo Uni Győr573,4069,00
KSC Szekszárd472,5067,25
PEAC-Pécs467,5063,00
Ceglédi EKK564,2066,00
MKB Euroleasing Vasas553,4085,00
BKG-Prima553,40100,80

Tabela zaktualizowana 19.10.2026 · wskaźniki obliczone na podstawie 500 zakończonych meczów · metodologia