Bernex Basket 89 vs 92 Meyrin Basket

W ostatnich 1 bezpośrednich meczach 1 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
89
:
92
V
HT 45-39
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
154.00ostatni mecz
Forma wszystkie 10 mecze — Bernex Basket
70%7Z 0R 3P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Meyrin Basket
40%4Z 0R 6P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
1
Wygrane Bernex Basket
0
Remisy
0
Wygrane Meyrin Basket
1
Średnia punktów
154.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Bernex Basket
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Bernex Basket
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Bernex Basket
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
1
Wygrane Bernex Basket
0
Remisy
0
Wygrane Meyrin Basket
1
Średnia punktów
154.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
0%
100%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Bernex Basket
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Bernex Basket
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Bernex Basket
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bernex Basket — ostatnie 5 meczów

NLB|ndz 19/01/25 12:00
Zakończone
NLB|sob 11/01/25 13:30
Zakończone
Bernex Basket
Herb Bernex Basket
67
:
77
Przerwa: 27-36
Herb GC Zürich
GC Zürich
NLB|sob 21/12/24 13:30
Zakończone
NLB|pt 13/12/24 16:30
Zakończone
NLB|sob 07/12/24 13:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Meyrin Basket — ostatnie 5 meczów

NLB|sob 01/02/25 13:30
Zakończone
NLB|ndz 19/01/25 10:30
Zakończone
NLB|śr 15/01/25 16:30
Zakończone
Villars Basket
Herb Villars Basket
77
:
64
Przerwa: 34-33
Herb Meyrin Basket
Meyrin Basket
NLB|sob 21/12/24 10:00
Zakończone
NLB|sob 14/12/24 13:30
Zakończone
Meyrin Basket
Herb Meyrin Basket
77
:
78
Przerwa: 40-35
Herb GC Zürich
GC Zürich
Strona 1 z 2

Bernex Basket vs Meyrin Basket — historia H2H

NLB|pt 18/10/24 15:30
Zakończone
Bernex Basket
Herb Bernex Basket
71
:
83
Przerwa: 34-39
Herb Meyrin Basket
Meyrin Basket

Jaki jest bilans spotkań między Bernex Basket a Meyrin Basket?

Historia spotkań Bernex Basket x Meyrin Basket: 1 spotkanie — {home} 0W, 0R, {away} 1W (ostatni mecz). 154 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 18/10/2024 às 12:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Bernex Basket
0
Remisy
0
Zwycięstwa Meyrin Basket
1
Gole w historii
154

Najwyższe zwycięstwa

  • Meyrin Basket: Bernex Basket 71 x 83 Meyrin Basket

Ostatnie spotkania

  1. Bernex Basket 71 x 83 Meyrin Basket

Bernex Basket x Meyrin Basket — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Bernex Basket a Meyrin Basket. 4 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Bernex Basket ma 7 zwycięstw i 3 porażek, zdobywając 785 punktów i tracąc 688. Meyrin Basket ma 6 zwycięstw i 4 porażek w 10 meczach, zdobywając 800 punktów i tracąc 758.

Wydajność

Bernex Basket ma 70% zwycięstw i średnio 78.5 punktów na mecz. Meyrin Basket ma 60% i średnio 80 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 4 meczach Bernex Basket wygrała 2, a Meyrin Basket 2.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Bernex Basket ma 90% zwycięstw i średnio 84.8 punktów. Na wyjeździe Meyrin Basket ma 40% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 151 na mecz. Analizuj linie sum.