Bernex Basket 67 vs 73 Morges Saint Prex Red Devils

Nome oficial do Morges Saint Prex Red Devils: Morges-Saint-Prex Red Devils.

W ostatnich 2 bezpośrednich meczach 2 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
156.50ostatnie 2 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Bernex Basket
80%8Z 0R 2P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Morges Saint Prex Red Devils
60%6Z 0R 4P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Bernex Basket
0
Remisy
0
Wygrane Morges Saint Prex Red Devils
2
Średnia punktów
156.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
50%
50%
160.5
50%
50%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
50%
50%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Bernex Basket
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Bernex Basket
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Bernex Basket
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Bernex Basket
0
Remisy
0
Wygrane Morges Saint Prex Red Devils
2
Średnia punktów
156.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
50%
50%
160.5
50%
50%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
50%
50%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Bernex Basket
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Bernex Basket
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Bernex Basket
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bernex Basket — ostatnie 5 meczów

NLB|pt 13/12/24 16:30
Zakończone
NLB|sob 07/12/24 13:30
Zakończone
NLB|sob 30/11/24 13:30
Zakończone
NLB|sob 23/11/24 13:30
Zakończone
NLB|sob 16/11/24 12:00
Zakończone
BC Winterthur
Herb BC Winterthur
76
:
59
Przerwa: 38-31
Herb Bernex Basket
Bernex Basket
Strona 1 z 2

Morges Saint Prex Red Devils — ostatnie 5 meczów

NLB|sob 07/12/24 13:30
Zakończone
NLB|sob 30/11/24 13:30
Zakończone
NLB|sob 23/11/24 13:30
Zakończone
NLB|sob 16/11/24 13:30
Zakończone
NLB|sob 09/11/24 13:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Bernex Basket vs Morges Saint Prex Red Devils — historia H2H

NLB|sob 09/03/24 13:30
Zakończone
NLB|pt 06/10/23 15:30
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Bernex Basket a Morges Saint Prex Red Devils?

Historia spotkań Bernex Basket x Morges Saint Prex Red Devils: 2 spotkań — {home} 0W, 0R, {away} 2W (ostatnie 2 meczów). 313 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 09/03/2024 às 10:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Bernex Basket
0
Remisy
0
Zwycięstwa Morges Saint Prex Red Devils
2
Gole w historii
313

Najwyższe zwycięstwa

  • Morges Saint Prex Red Devils: Bernex Basket 61 x 82 Morges Saint Prex Red Devils

Ostatnie spotkania

  1. Bernex Basket 61 x 82 Morges Saint Prex Red Devils
  2. Bernex Basket 75 x 95 Morges Saint Prex Red Devils

Bernex Basket x Morges Saint Prex Red Devils — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Bernex Basket a Morges-Saint-Prex Red Devils. 9 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Bernex Basket ma 7 zwycięstw i 3 porażek, zdobywając 785 punktów i tracąc 688. Morges-Saint-Prex Red Devils ma 7 zwycięstw i 3 porażek w 10 meczach, zdobywając 855 punktów i tracąc 710.

Wydajność

Bernex Basket ma 70% zwycięstw i średnio 78.5 punktów na mecz. Morges-Saint-Prex Red Devils ma 70% i średnio 85.5 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 9 meczach Bernex Basket wygrała 5, a Morges-Saint-Prex Red Devils 4.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach Bernex Basket ma 3 zwycięstw i 2 porażek. Morges-Saint-Prex Red Devils ma 4 zwycięstw i 1 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Bernex Basket ma 90% zwycięstw i średnio 84.8 punktów. Na wyjeździe Morges-Saint-Prex Red Devils ma 60% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 151.44 na mecz. Analizuj linie sum.