Bernex Basket 77 vs 61 Meyrin Basket

W ostatnich 2 bezpośrednich meczach 2 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
V
77
:
61
D
HT 42-32
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
167.50ostatnie 2 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Bernex Basket
80%8Z 0R 2P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Meyrin Basket
60%6Z 0R 4P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Bernex Basket
0
Remisy
0
Wygrane Meyrin Basket
2
Średnia punktów
167.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
50%
50%
170.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
50%
50%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Bernex Basket
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Bernex Basket
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Bernex Basket
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Bernex Basket
0
Remisy
0
Wygrane Meyrin Basket
2
Średnia punktów
167.5

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
100%
0%
160.5
50%
50%
170.5
50%
50%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
50%
50%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Bernex Basket
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Bernex Basket
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Bernex Basket
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bernex Basket — ostatnie 5 meczów

NLB|pt 28/11/25 16:30
Zakończone
NLB|sob 22/11/25 12:00
Zakończone
Bernex Basket
Herb Bernex Basket
97
:
59
Przerwa: 54-33
Herb BC Winterthur
BC Winterthur
Patrick Baumann Swiss Cup|śr 12/11/25 16:30
Zakończone
NLB|sob 08/11/25 13:30
Zakończone
NLB|sob 01/11/25 14:30
Zakończone
Strona 1 z 2

Meyrin Basket — ostatnie 5 meczów

NLB|sob 29/11/25 13:30
Zakończone
NLB|pt 21/11/25 16:30
Zakończone
NLB|sob 15/11/25 13:30
Zakończone
NLB|ndz 09/11/25 09:30
Zakończone
NLB|ndz 02/11/25 12:00
Zakończone
Meyrin Basket
Herb Meyrin Basket
104
:
77
Przerwa: 51-32
Herb Lugano Tigers U23
Lugano Tigers U23
Strona 1 z 2

Bernex Basket vs Meyrin Basket — historia H2H

NLB|pt 07/02/25 16:30
Zakończone
Bernex Basket
Herb Bernex Basket
89
:
92
Przerwa: 45-39
Herb Meyrin Basket
Meyrin Basket
NLB|pt 18/10/24 15:30
Zakończone
Bernex Basket
Herb Bernex Basket
71
:
83
Przerwa: 34-39
Herb Meyrin Basket
Meyrin Basket

Statystyki zawodników meczu Bernex Basket x Meyrin Basket

W meczu Bernex Basket x Meyrin Basket Thibald Näf był najlepszym strzelcem z dorobkiem 30 punkty. Dane zarejestrowano 26.12.2025.

Bernex Basket

Statystyki zawodników Bernex Basket w meczu Bernex Basket x Meyrin Basket
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
1Thibald Näf304049/194/85/117/102
6Achille Adelantado95324/103/41/60/00
0Jahlen Joly83124/104/90/10/02
21Régis Bono85233/71/22/50/00
7Patrick Ange-Jonathan Ngueukam Bakop614863/93/70/20/01
15Ibrahim DialloC64222/42/40/02/31
9Guillaume Bourgeois53032/101/21/80/04
2Tom Huber50002/41/21/20/04
3Allan Idris Leevi Paraïso01010/00/00/00/00

Meyrin Basket

Statystyki zawodników Meyrin Basket w meczu Bernex Basket x Meyrin Basket
ZawodnikPTSREBRORDAQ2P3PLLFP
8Myke NingataF177168/158/120/31/22
6Adam Chabouh92113/133/70/63/40
11Taha Bentafat86334/74/60/10/00
9Erwin Johnson76243/82/51/30/00
15Mohamed Souare16060/30/30/01/22
10Mouhamadou Niang84223/63/60/02/23
13Rayan Bentafat61013/103/80/20/03
12Harrison LarwoodF20001/11/10/00/00
7Moise Tefy20000/10/00/12/21
14Thomas Mendy11100/10/10/01/20
5Zacharie Paolini00000/10/00/10/02

Jaki jest bilans spotkań między Bernex Basket a Meyrin Basket?

Historia spotkań Bernex Basket x Meyrin Basket: 2 spotkań — {home} 0W, 0R, {away} 2W (ostatnie 2 meczów). 335 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 07/02/2025 às 13:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Bernex Basket
0
Remisy
0
Zwycięstwa Meyrin Basket
2
Gole w historii
335

Najwyższe zwycięstwa

  • Meyrin Basket: Bernex Basket 71 x 83 Meyrin Basket

Ostatnie spotkania

  1. Bernex Basket 89 x 92 Meyrin Basket
  2. Bernex Basket 71 x 83 Meyrin Basket

Bernex Basket x Meyrin Basket — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między Bernex Basket a Meyrin Basket. 4 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach Bernex Basket ma 7 zwycięstw i 3 porażek, zdobywając 785 punktów i tracąc 688. Meyrin Basket ma 6 zwycięstw i 4 porażek w 10 meczach, zdobywając 800 punktów i tracąc 758.

Wydajność

Bernex Basket ma 70% zwycięstw i średnio 78.5 punktów na mecz. Meyrin Basket ma 60% i średnio 80 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 4 meczach Bernex Basket wygrała 2, a Meyrin Basket 2.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie Bernex Basket ma 90% zwycięstw i średnio 84.8 punktów. Na wyjeździe Meyrin Basket ma 40% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 151 na mecz. Analizuj linie sum.