Cd Espanol De Talca 0 vs 20 Ceb Puerto Montt

W ostatnich 2 bezpośrednich meczach 2 zakończyło się z ponad 2,5 gola.

Zakończony
D
0
:
20
V
HT 48-50
Analiza
Według czasu
Próba
Średnio Punkty na mecz (H2H)
150.00ostatnie 2 meczów
Forma wszystkie 10 mecze — Cd Espanol De Talca
80%8Z 0R 2P w 10
Forma wszystkie 10 mecze — Ceb Puerto Montt
40%4Z 0R 6P w 10

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Cd Espanol De Talca
0
Remisy
0
Wygrane Ceb Puerto Montt
2
Średnia punktów
150.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
50%
50%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
50%
50%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Cd Espanol De Talca
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Cd Espanol De Talca
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Cd Espanol De Talca
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Wszystkie mecze
2
Wygrane Cd Espanol De Talca
0
Remisy
0
Wygrane Ceb Puerto Montt
2
Średnia punktów
150.0

Over/Under H2H - Punkty

Linia
Powyżej %
Poniżej %
150.5
50%
50%
160.5
0%
100%
170.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty 1. połowa

Linia
Powyżej %
Poniżej %
70.5
100%
0%
80.5
50%
50%
85.5
0%
100%

Over/Under H2H - Punkty Kwarta

Linia
Powyżej %
Poniżej %
35.5
100%
0%
40.5
100%
0%
42.5
100%
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H)

Cd Espanol De Talca
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - 1. połowa

Cd Espanol De Talca
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Handicap Punkty Bezpośrednie pojedynki (H2H) - Kwarta

Cd Espanol De Talca
Procent
-14.5
0%
-10.5
0%
-7.5
0%

Cd Espanol De Talca — ostatnie 5 meczów

Chile LNB|ndz 15/10/17 21:00
Zakończone
Chile LNB|sob 14/10/17 20:00
Zakończone
Chile LNB|ndz 08/10/17 19:00
Zakończone
Cd Espanol De Talca
Herb Cd Espanol De Talca
83
:
82
Przerwa: 37-42
Herb ABA Ancud
ABA Ancud
Chile LNB|sob 07/10/17 20:00
Zakończone
Chile LNB|ndz 01/10/17 19:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Ceb Puerto Montt — ostatnie 5 meczów

Chile LNB|sob 14/10/17 20:00
Zakończone
Chile LNB|ndz 08/10/17 19:00
Zakończone
Chile LNB|sob 07/10/17 20:00
Zakończone
Chile LNB|ndz 01/10/17 19:00
Zakończone
Chile LNB|sob 30/09/17 20:00
Zakończone
Strona 1 z 2

Cd Espanol De Talca vs Ceb Puerto Montt — historia H2H

Chile LNB|śr 14/12/16 21:30
Zakończone
Chile LNB|sob 19/11/16 21:00
Zakończone

Jaki jest bilans spotkań między Cd Espanol De Talca a Ceb Puerto Montt?

Historia spotkań Cd Espanol De Talca x Ceb Puerto Montt: 2 spotkań — {home} 0W, 0R, {away} 2W (ostatnie 2 meczów). 300 goli zdobytych w historii spotkań. Obie drużyny strzeliły gole w 100,0% meczów. Aktualizacja: 14/12/2016 às 19:30.

Źródło: historia spotkań z dostawcy statystyk.

Zwycięstwa Cd Espanol De Talca
0
Remisy
0
Zwycięstwa Ceb Puerto Montt
2
Gole w historii
300

Najwyższe zwycięstwa

  • Ceb Puerto Montt: Cd Espanol De Talca 64 x 84 Ceb Puerto Montt

Ostatnie spotkania

  1. Cd Espanol De Talca 64 x 84 Ceb Puerto Montt
  2. Cd Espanol De Talca 71 x 81 Ceb Puerto Montt

Cd Espanol De Talca x Ceb Puerto Montt — Statystyki

Przegląd

Mecz koszykówki między CD Español de Talca a CEB Puerto Montt. 10 spotkań zarejestrowanych w naszej bazie.

Szczegółowe statystyki

W ostatnich 10 meczach CD Español de Talca ma 3 zwycięstw i 7 porażek, zdobywając 790 punktów i tracąc 913. CEB Puerto Montt ma 4 zwycięstw i 6 porażek w 10 meczach, zdobywając 814 punktów i tracąc 835.

Wydajność

CD Español de Talca ma 30% zwycięstw i średnio 79 punktów na mecz. CEB Puerto Montt ma 40% i średnio 81.4 punktów.

Historia bezpośrednich spotkań

W 10 meczach CD Español de Talca wygrała 4, a CEB Puerto Montt 6.

Ostatnia forma

W ostatnich 5 meczach CD Español de Talca ma 3 zwycięstw i 2 porażek. CEB Puerto Montt ma 1 zwycięstw i 4 porażek.

Analiza u siebie/na wyjeździe

U siebie CD Español de Talca ma 50% zwycięstw i średnio 78.4 punktów. Na wyjeździe CEB Puerto Montt ma 20% zwycięstw.

Trendy

Średnia wszystkich punktów w tych meczach wynosi 164.3 na mecz. Analizuj linie sum.